soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت


VLC این ماه 20 ساله شد. این ویدیو پلیر محبوب تاکنون بیش از 3.5 میلیارد بار دانلود شده و با وجود اینکه جزو قدیمی‌ترین‌ها محسوب می‌شود اما همچنان روند رو به رشد خود را حفظ کرده و با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد.

اخیراً مطلع شدیم که کار بر روی نسخه 4.0 تقریباً پایان یافته و انتظار می‌رود نسخه پایدار آن طی ماه‌های آینده منتشر شود. در نسخه چهارم رابط کاربری به طور کامل از نو طراحی شده و یک ویژگی جالب به نام «پروژه مووی‌پدیا» (Moviepedia Project) به آن اضافه گردیده که در واقع رقیبی برای پایگاه IMDb بوده و به سبک ویکی‌پدیا با مشارکت کاربران تکمیل خواهد شد.

VLC 4.0

VLC 4.0

VLC 4.0

قبل
1 از 4
بعد

نسخه جدید VLC تمرکز زیادی روی پخش ویدیوها از اینترنت داشته و از افزونه‌هایی برای یافتن محتوای شخص ثالث استفاده خواهد کرد. تیم توسعه دهنده این نرم افزار همچنین در حال کار بر روی نسخه‌ای از VLC هستند که داخل مرورگر کار خواهد کرد (مبتنی بر WebAssemble). امنیت نیز یکی دیگر از نقاط تمرکز تیم توسعه دهنده در نسخه 4.0 خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

  • با 5 مدیا پلیر رایگان و محبوب ویندوز آشنا شوید[دانلود کنید]
  • با 11 ترفند کاربردی پلیر VLC آشنا شوید

VLC 4.0 موبایل

در انتها شایان ذکر است که ژان باتیست کمپف (Jean-Baptiste Kempf)، رئیس بنیاد VideoLAN، در نظر دارد یک سرویس ویدیویی جدید با پشتیبانی از تبلیغات (شبیه به همان کاری که Plex در سال 2019 انجام داد) راه‌اندازی کرده و از این طریق پروژه VLC را حمایت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.