soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

فروشنده شوید

چگونه فروشنده شویم؟

جهت ثبت نام به عنوان فروشنده در سایت از قسمت ثبت نام گزینه فروشنده هستم را انتخاب کرده و اطلاعات لازم را وارد نمایید.

پس از تماس کارشناسان ما، قراردادی جهت تعیین شرایط و قوانین برای متقاضی ارسال خواهد شد و در صورت تایید طرفین پنل فروشگاه تایید شده و در اختیار فروشنده قرار می گیرد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام بعد از انعقاد قرارداد به فروشنده اعلام میشود.

چگونه محصولات خود را در سایت درج کنیم؟

در صورت شروع همکاری پنل فروشندگان در اختیار فروشنده قرار میگیرد و میتوانند محصولات را به همراه تصویر و مشخصات کامل ثبت کنید. در صورت نداشتن مشکلاتی از قبیل اطلاعات اشتباه، تصویر بی کیفیت، قیمت غیر متعارف و … مورد تایید کارشناسان قرار خواهد گرفت و در سایت قابل مشاهده خواهد بود.

در پنل فروشنده امکان ثبت دو قیمت فروش ویژه و تکی میباشید. در صورت درج قیمت فروش ویژه محصول با آن قیمت به صورت تخفیف دار به فروش خواد رسید.

تمام مراحل توسط فروشگاه به فروشندگان آموزش داده خواهد شد.

نحوه‌ی محاسبات کمیسیون‌

نحوه‌ی محاسبات کمیسیون براساس قرارداد و توافقات طرفین انجام خواهد شد.

تسویه حساب

تسویه حساب در آف 724 به صورت حداقل میزان فروش میباشد و شما با فروش حداقل مقدار مجاز، میتوانید درخواست تسویه حساب از پنل خود ایجاد نمایید.

قوانین ثبت و فروش کالا در سایت آف 724

قیمت مصرف کننده: قیمت مصرف کننده همان قیمت مصوب کالاست که روی کالا درج شده است. از قیمت‌گذاری و فروش هرگونه کالا با قیمتی بالاتر از قیمت مندرج روی کالاهایی که “قیمت مصرف کننده” روی آنها درج شده خودداری کنید.

کالاهایی که قیمت مصرف‌کننده روی آنها درج نشده، اما دارای قیمت مصوب هستند، باید با قیمت‌های مصوب و رسمی رایج در سراسر کشور قیمت‌گذاری شوند.

* از قرار دادن قیمت‌های غیر واقعی و فروش با قیمت اصلی تحت عنوان تخفیف که به نوعی فریب خریدار محسوب می‌شود، خودداری کنید.

جریمه: در صورت مشاهده و احراز تخلف با متخلف برخورد و جریمه خواهد شد.

لغو سفارش مشتری

از کنسل کردن سفارش مشتری به دلایلی مثل قیمت اشتباه، عدم موجودی و … جدا خودداری کنید. در‌صورت موجود بودن محصول در سایت و سفارش مشتری از آن کالا، فروشنده ملزم به ارسال کالا است، بنابراین فروشنده باید میزان موجودی محصولات خود را در پنل به‌روز نگه داشته و در صورت نداشتن موجودی، کالا را غیر فعال کند.

جریمه: لغو سفارش مشتری توسط فروشنده به دلایل زیر:

  • عدم موجودی کالا در انبار فروشنده
  • فروش کالاهای ممنوعه
  • تاخیر در تامین و ارسال کالا از سمت فروشنده
  • اشتباه در قیمت‌گذاری

منجر به جریمه و برخورد با متخلف خواهد شد.

شعبه آنلاین کسب و کار