soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

باشگاه مشتریان

تداوم لذت خرید برای مشتریان همیشگی فروشگاه اینترنتی آف 724 از اهداف اصلی باشگاه مشتریان فروشگاه اینترنتی آف 724 است، باشگاه مشتریان فرصتی برای همراهی بیشتر و خلق تجربه‌های متفاوت و هیجان‌انگیز است.

با ثبت نام در سایت و ورود به حساب کاربری خود، 40 امتیاز باشگاه مشتریان به عنوان هدیه خوش آمد گویی دریافت می کنید.

به ازای هر 10000 تومان خرید بر روی هر محصول، یک امتیاز باشگاه مشتریان دریافت خواهید کرد. امتیاز بعد از تکمیل شدن سفارش در حساب شما منظور میگردد.

با ثبت نظر بر روی محصولات خریداری شده در سایت و پس از تایید شدن نظر، 10 امتیار باشگاه مشتریان دریافت خواهید کرد.

چگونه در باشگاه مشتریان امتیاز کسب کنیم؟

  • با ثبت نام در سایت فروشگاه اینترنتی آف 724 میتوانید از 40 امتیاز باشگاه مشتریان که به عنوان هدیه خوش آمد گویی به شما کاربران عزیز تعلق میگیرد بهره مند شوید. (آموزش ثبت سفارش در سایت آف 724 را در اینجا ببینید)
  • شما میتوانید با ثبت نظر بر روی کالاهای خریداری شده 10 امتیاز باشگاه مشتریان دریافت کنید. (امتیاز بعد از تایید شدن نظر در حساب شما منظور میگردد.)
  • به ازای هر 10000 تومان از مجموع قیمت خرید هر محصول، 1 امتیاز دریافت خواهید کرد. (امتیاز بعد از تکمیل شدن سفارش در حساب شما منظور میگردد.)
  • شما به ازای هر 3 سفارش ثبت شده در سایت 40 امتیاز دریافت خواهید کرد. (امتیاز بعد از تکمیل شدن سفارشات در حساب شما منظور میگردد.)
  • همچنین شما به ازای پرداخت بالای 100 هزار تومان 10 امتیاز، بالای 150 هزار تومان 20 امتیاز و پرداخت بالای 200 هزار تومان در سایت 30 امتیاز باشگاه مشتریان در هر بار خرید دریافت خواهید کرد. (امتیاز بعد از تکمیل شدن سفارش در حساب شما منظور میگردد.)

در پایان شما میتوانید از امتیازهای جمع شده به عنوان کد تخفیف در خرید بعدی خود استفاده نمایید.

سوالات متداول

شما با وارد شدن به حساب کاربری خود و در بخش باشگاه مشتریان میتوانید مجموع امتیازات و ریز امتیازات دریافتی و پرداختی را مشاهده کنید.

در صورت داشتن امتیاز مناسب (حداقل 80 امتیاز معادل 1000 تومان) و خرید بالای 50 هزار تومان در صفحه سبد خرید خود اطلاعیه استفاده از امتیازات را مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی دکمه تبدیل امتیاز به کد تخفیف و وارد کردن امتیاز مورد نظر، به سادگی امتیازات شما به کد تخفیف تبدیل خواهد شد. لازم به ذکر است سقف مبلغ تخفیف قابل استفاده در هر خرید 20000 تومان میباشد.

خیر، امتیازات در حساب شما ذخیره میشود و در هر زمان قابل استفاده میباشد.

شعبه آنلاین کسب و کار