soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

آکیولس اعلام کرده است Air Link که نسخه‌ی بی‌سیم قابلیت Link محسوب می‌شود، به‌زودی به هدست کوئست 2 می‌آید. آکیولس کوئست 2 همچنین به پشتیبانی از نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز مجهز می‌شود.

کاربران آکیولس کوئست ۲ (Oculus Quest 2) به‌زودی خواهند توانست بازی‌های واقعیت مجازی کامپیوترهای شخصی را از طریق قابلیت Air Link که به‌همراه به‌روزرسانی نرم‌افزاری نسخه‌ی ۲۸ در دسترس قرار می‌گیرد به‌شکل بی‌سیم اجرا کنند. قابلیت سنتی Link از طریق کابل USB-C همچنان تجربه‌ای بهینه ارائه می‌دهد. بااین‌حال اگر شبکه‌ی وای فای پرسرعت و فضای کافی در داخل خانه در فاصله‌ی تقریبا ۶ متری از روتر دارید، Air Link جایگزین مناسبی برای شما محسوب می‌شود.

آن‌طور که Wccftech گزارش می‌دهد، آکیولس به کاربرانش پیشنهاد می‌کند در صورتی سراغ استفاده از Air Link بروند که به شبکه‌ی وای فای مورد اعتمادی دسترسی داشته باشند. همچنین کاربران بهتر است از باند پنج گیگاهرتزی روی روتر AC یا AX که از طریق کابل اترنت به کامپیوتر متصل شده است استفاده کنند. به‌علاوه کاربران باید مطمئن شوند کامپیوترشان از پیش‌نیازهای سرویس Air Link برخوردار است. 

به‌منظور فعال‌سازی قابلیت Air Link باید ابتدا اپلیکیشن Oculus PC را دانلود و نصب کنید. سپس در منوی تنظیمات این اپلیکیشن وارد بخش Beta شوید و گزینه‌ی Air Link را فعال کنید. سپس هدست کوئست 2 را روی چشم قرار دهید، در منوی تنظیمات وارد بخش Experimental شوید و Air Link را فعال کنید. به‌منظور غیرفعال‌سازی Air Link سراغ استفاده از Link با کابل USB-C بروید و گزینه‌ی مربوط به Air Link را در پنل Experimental غیرفعال کنید. 

آکیولس همچنین گفته است که هدست واقعیت مجازی کوئست 2 به‌زودی توانایی پشتیبانی از نرخ نوسازی بالاتر را پیدا می‌کند. این هدست واقعیت مجازی با حداکثر نرخ نوسازی ۷۲ هرتز عرضه شد و مدتی بعد شاهد ارتقاء آن به نرخ نوسازی ۹۰ هرتز بودیم. آکیولس اعلام کرده است نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز را به کوئست 2 می‌آورد، البته هیچ‌یک از اپلیکیشن‌ها در حال حاضر به‌صورت نیتیو از این نرخ نوسازی پشتیبانی نمی‌کنند. 

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار