soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

در حال حاضر نچرال در میکاپ و شنیون یکی از اصلی ترین اصول است که برای داشتن یک مدل شنیون شیک و زیبای جدید سال ۱۴۰۱ می توانید از زیبایی ساده بهره ببرید. البته اصول دیگری همچون برگزیدن مدل شنیون متناسب با شکل و فرم چهره، رنگ پوست، رنگ مو، و نیز مدل لباس عروس خود انجام شود. مدل های شنیون ترند سال جدید به صورت ساده و بدون نظمی خاص بوده که با استفاده از گل های مصنوعی و یا طبیعی مزین گردیده اند. با انتخاب مدل مویی مناسب و جدید به زیبایی و جذابیت صورت شما افزوده شده و در عین حال آرایشی شیک و به روز خواهید داشت. در این مطلب قصد داریم ۵۳ مدل شینیون مو ۱۴۰۱ همراه آرگا باشید.

آشنایی با اانواع ایده های زیبای شینیون مو 1401

۵۳ مدل شینیون مو زیبا و شیک۱۴۰۱

شینیونن در مدل های مختلف باز، بسته، و نیمه باز (بسته باز) وجود دارد که با استفاده از روش های متنوعی برای عروس، همراهان عروسی و داماد، و یا برای مراسم نامزدی، و … انجام می شود که در این میان شینیون عروس به خاطر اهمیت بالایی که دارد بیشتر مورد توجه قرار گرفته و مدل های متفاوت و جدیدتری را شامل می گردد. شینیون مو به عمل فرم دادن به موها اطلاق می گردد که پس از انجام براشینگ، موها به شکلی جذاب حالت داده و جمع می گردد. در ادامه شما را بیشتر با مدل های جدید شنیون و ترندهای سال ۱۴۰۱ آشنا خواهیم نمود.

مدل هایی زیبا و شیک از شینیون مو 1401

شینیون مو 1401

شینیون مو 1401

مدل هایی جذاب و لوکس از شنیون مو 1401

شینیون های ساده

مدل های ساده و جمع شده در سال جدید یکی از ترندها محسوب می شوند که برای افزودن به جذابیت آن می توانید از میکاپی ساده و طبیعی نیز بهره ببرید.

شینیون مو 1401

شینیون های نیمه باز

در شینیون مدل نیمه باز موها به ۲ بخش قسمت می گردد. نصف موها جمع گردیده و شینیون می شود، نصف دیگر تنها براشینگ می گردد. انتخاب یک لباس عروس زیبا با یقه باز و آزاد بهترین انتخاب است.

شینیون مو 1401

شینیون باز

در این مدل موها در پشت سر آزادانه بر روی شانه ریخته می شوند و قدری از موهای قسمت جلو جمع و حالت داده می شود. و یا یک گل رز ساده و یا پایپیون کوچک و …. بر روی بخش بالایی پشت مو انجام می شود.

آرایش مو زیبای سال 1401

شینیون با بافت

در این مدل ها از یک و یا چند بافت برای داشتن یک مدل موی شیک استفاده می شود؛ البته این بافت ها پس از پایان، با دست کمی باز شده و شکل زیباتر و نچرال تری به خود می گیرند.

انواع نمونه های شیک شینیون مو 1401

شینیون بر روی موهای دارای انواع مش

بالیاز، آمبره، سامبره از انواع مش محسوب می شوند که امروزه محبوبیت بسیاری یافته اند. شینیون بر روی موهایی که با این تکنیک ها رنگ شده اند، زیبایی فوق العاده ای خواهد داشت.

فرم دادن به مو با ایده های جدید1401

طرح هایی جذاب از شنیون مو 1401

مواردی در رابطه با انجام هر کدام از شینیون ها

  • شینیون های باز و نیمه باز معمولا موها فر ریز و درشت می گردند، بعد فر موها حالت داده می گردد. از این مدل ها می توانید جهت شکل دادن به هم موهای کوتاه و هم موهای بلند بهره ببرید.
  • در صورتی که از شینیون های باز و نیمه باز برای جشن عروسی خود استفاده می کنید، لازم است حرکت خود را کم نمایید، چرا که با داشتن حرکت بیشتر نظم و شکل اصلی خود را از دست می دهد. اگر عروس خانمی هستید که انرژی بالایی داشته و پر جنب و جوشید, بهتر است از مدل شینیون های بسته بهره ببرید.
  • جهت مزین کردن شینیون های باز و بسته در مرحله آخر می توانید از انواع تاج های گل طبیعی و گل مصنوعی، گل سر، سنجاق مو و غیره بهره ببرید.

ایده هایی جذاب از شنیون مو 1401

  • مدل های شینیون باز و نیمه باز پیشنهاد مناسبی جهت عزیزان داارای موی کوتاه هستند، البته این مدل ها برای عزیزان دارای بلند نیز ایده آل و عالی هستند.

انواع نمونه های شیک شینیون مو 1401

نمونه هایی ساده و به روز از آرایش مو 1401

مدل شینیون بسته

این مدل شینیون یکی از مدل های به شمارمی رود که هیچ وقت محبوبیت خود را از دست نمی دهد؛ و در حال حاضر برای سال ۱۴۰۱ نیز می توانید مدل های شیک و جذابی از این مدل شینیون را مشاهده کنید که حسابی توجه شما را برای انتخاب جلب می نمایند. در شینیون بسته دست شما حسابی برای انتخاب باز است.

چنانچه تمایل به انجام شینیون بسته دارید؛ اغلب لازم است یک بوکل پایه درست کرده و مابقی موها را بسته به انتخاب و تقاضای مشتری (شینیون ساده با بافت و یا شینیونی شلوغ) مزین نمایید. حالت دادن به بخش جلویی موها بسیار حائز اهمیت است که می توانند به صورت فرق کج، فرق وسط و یا حتی چتری باشد. نکته ی مهم اینکه فرم چهره عروس خانم را در نظر بگیرید؛ مثلا چهره وی گرد می باشد موهای بخش جلویی را پوش داده و بعد تاج را در بخش مناسبی از موها بگذارید. و یا اگر عروس دارای چهره ای کشیده و بلند می باشد از مدل موی چتری برای بخش جلویی موی وی استفاده کنید.

انواع نمونه های شیک شینیون مو 1401

شینیون مو 1401

مدل هایی شیک و زیبا از شنیون مو 1401

آرایش مو زیبا و جذاب 1401

آرایش مو با ترندهای سال 1401

نمونه هایی ساده و به روز از آرایش مو 1401

نمونه هایی خاطره انگیز و زیبا ازشینیون مو 1401

ایده هایی کاربردی و جدید ازشنیون مو 1401

ایده هایی شیک و جدید از شینیون مو 1401

شینیون مو 1401

شینیون مو 1401

آرایش مو با ترندهای سال 1401

ایده هایی زببا از شینیون مو 1401

شینیون مو 1401

مدل هاایی منحصر به فرد و جدید ازشینیون مو 1401

مدل هاایی زیبا و شیک از آرایش مو 1401

شنیون مو 1401

شینیون مو 1401

شینیون مو 1401

شینیون مو 1401

شینیون مو 1401

شینیون مو 1401

شینیون مو 1401

شینیون مو 1401

مدل شینیون نیمه باز ۱۴۰۱

شینیون مو 1401

شینیون مو 1401

شینیون مو 1401

آرایش مو به شکلی زیبا برای سال 1401

شینیون مو 1401

 

شینیون مو به شکلی زیبا و جدید برای سال جدید

انواع نمونه های زیبا و جدیدشنیون مو 1401

مدل هایی لوکس از شنیون مو 1401

نمونه هایی جذاب ازشنیون مو 1401

ایده هایی زیبا از مدل مو 1401

مدل شینیون جذاب و ساده برای موهای کوتاه

نمونه هایی فوق العاده از آرایش مو 1401

درست کردن مو با ترندهای سال 1401

طرح هایی زیبا از شینیون مو سال جدید

طرح هایی شیک از شنیون مو 1401

مدل شینیون زیبا برای همراه عروس و داماد

مدل های زیبایی از شینیون مو 1401

مدل هایی شیک و جدید ازشینیون مو 1401

در این مطلب به معرفی شما را با مدل های زیبا و شیکی از شینیون مو ۱۴۰۱ آشنا کردیم. امیدواریم مورد توجه شما علاقه مندان واقع شده باشد. همچنین در صورت تمایل به آشنایی با مدل های زیبای بافت مو ۲۰۲۲، ۵ روش طلایی برای حالت دادن به موها بر روی لینک کلیک نمایید.

منبع : آرگا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار