خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت


گلکسی اس ۲۰ اولترا در نظرسنجی شاخص رضایت مشتری آمریکا (ACSI) به‌عنوان بهترین گوشی هوشمند در ایالات متحده انتخاب شد.

بر کسی پوشیده نیست که گوشی‌های سامسونگ در چند سال گذشته بسیار محبوب‌تر شده‌ و به‌ویژه در ایالات متحده طرفداران بیشتری پیدا کرده‌اند. به‌گزارش wccftech، نظرسنجی جدیدی که برای بیش از ۲۳ هزار آمریکایی انجام شده، نشان می‌دهد که سامسونگ چه‌قدر پرطرفدار شده است.

براساس گزارش جدیدی از شاخص رضایت مشتری آمریکا (ACSI)، بهترین گوشی هوشمند در ایالات متحده که توسط مصرف‌کنندگان انتخاب شده، گلکسی S20 اولترا است. این نتایج مشابه گزارش سال ۲۰۲۱ است که نشان داد گلکسی نوت ۱۰ پلاس، گلکسی S20 پلاس و گلکسی S10 پلاس برتری دارند.

در ادامه می‌توانید به ۱۵ گوشی برتری که توسط پاسخ‌دهندگان انتخاب شده‌اند نگاه کنید.

محبوبیت گلکسی S20 اولترا در ایالات متحده قطعاً برای سامسونگ خوب است. باوجوداین، خبرهای بدی نیز برای شرکت مذکور وجود دارد. غول فناوری کره جنوبی سال ۲۰۲۱ توانست با ۸۱ امتیاز، جایگاه اول را از نظر رضایت کلی مصرف‌کننده به‌دست آورد و اپل با ۸۰ امتیاز شکست خورد. بااین‌حال، امسال سامسونگ یک امتیاز کاهش پیدا کرد، درحالی‌که اپل در جایگاه خود باقی ماند؛ یعنی هر دو شرکت اکنون ۸۰ امتیاز دارند. گوگل، موتورولا و ال‌جی نیز به ترتیب در رتبه‌های بعد قرار دارند.

طبق معمول، گزارش ACSI از بهترین گوشی‌های هوشمند نیز تعداد زیادی از گوشی‌های قدیمی‌تر از جمله پیکسل ۴ گوگل را نشان می‌دهد. جالب‌تر اینکه شرکت‌هایی مانند اچ‌تی‌سی و ال‌جی نیز موفق شدند در این فهرست قرار بگیرند. این نتایج به‌تنهایی نشان می‌دهد که اگرچه سامسونگ و اپل گزینه‌های ترجیحی برای مصرف‌کنندگان در ایالات متحده هستند، بسیاری افراد از گوشی‌های قدیمی‌تر و استفاده از آن‌ها نیز راضی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.