soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت


سامسونگ تبلت‌های سری گلکسی تب اس 7 خود را در ماه اوت سال 2020 عرضه کرد، اما مدل‌های جانشین امسال ممکن است کمی زودتر وارد بازار شوند. درج نام گلگسی تب اس 8 (Galaxy Tab S8) در صفحه پشتیبانی سایت سامسونگ ایرلند نیز می‌تواند نشانه‌ای از این موضوع باشد. در ادامه .

بر اساس اطلاعاتی که در این صفحه درج شده، دستگاهی به نام گلکسی تب اس 8 اینترپرایز ادیشن (Galaxy Tab S8 Enterprise Edition) توسط سامسونگ تولید شده که از کارت‌های حافظه میکرو اس دی تا ظرفیت 1 ترابایت پشتیبانی کرده و یک شیار برای ورود سیم کارت نانو دارد.

با وجود اینکه احتمال اشتباه در این لیست وجود دارد و ممکن است منظور مدیران سایت گلکسی تب اس 7 اینترپرایز ادیشن باشد، اما با این حال باز هم یادآوری می‌کنیم که شش ماه از ورود سری تب اس 7 به بازار می‌گذرد و کم کم باید آماده رونمایی شدن از نسل جدید تبلت‌های سامسونگ باشیم.

دستگاه‌های اینترپرایز ادیشن سامسونگ معمولاً از طریق کانال‌های توزیع خاصی در اختیار شرکای تجاری این شرکت قرار می‌گیرد، اما مشتریان نهایی نیز می‌توانند آن‌ها را برای کسب و کارهای کوچک خریداری کنند. تفاوت این مدل‌ها با نسخه معمولی، برنامه 4 ساله بروزرسانی امنیتی، استفاده یک ساله از سامسونگ ناکس و پشتیبانی بهتر است که همه این‌‌ها باعث می‌شوند قیمت خرده فروشی محصول کمی بالاتر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.