soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

کمپانی کره‌ای ال جی در هفته‌های اخیر در تیتر اخبار بوده و مسئله احتمال خروج این شرکت از بازار گوشی‌های هوشمند بسیار خبرساز شده است. پس از تأیید و تکذیب‌های متعدد، امروز در تازه‌ترین خبر گزارش شده که ال جی در حال مذاکره برای فروش بخش موبایل خود به یک کمپانی تایوانی است. .

به گزارش BusinessKorea شرکت ویتنامی Vingroup جذاب‌ترین پیشنهاد را برای خرید بخش موبایل ال جی ارائه کرده است. این شرکت در حال حاضر 14 درصد از بازار سرمایه بازار ویتنام را در اختیار دارد و در حوزه‌های مختلفی از هتل داری و املاک گرفته تا تجارت خودرو و گوشی‌های هوشمند، فعالیت دارد. Vingroup در حال حاضر نیز تولید گوشی‌های ال جی را در ویتنام بر عهده داشته و پس از اوپو و سامسونگ، سومین تولید کننده بزرگ گوشی‌های هوشمند در ویتنام محسوب می‌شود.

گوشی رول شونده ال جی
گوشی رول شونده ال جی اخیراً و در نمایشگاه CES 2021 نمایش داده شد.

بر اساس این گزارش، Vingroup بسیار علاقه‌مند است تا تجارت گوشی‌های ال جی را در ایالات متحده نیز در اختیار داشته باشد و خرید بخش موبایل این شرکت می‌تواند به حضور جهانی آن کمک کند. اما از طرف دیگر گفته می‌شود که ال جی علاقه‌مند است بخش موبایل خود را به صورت “قطعه قطعه” بفروش برساند، چرا که فروش کل آن به صورت یک قرارداد واحد کاری بسیار دشوار خواهد بود.

هر چند سران ال جی در ابتدا هرگونه گمانه‌زنی در خصوص فروش بخش موبایل را به شدت تکذیب کرده بودند، اما اخیراً مدیرعامل این شرکت در یادداشتی از تغییرات عمده قریب الوقوع در بخش موبایل این شرکت خبر داده که می‌تواند شامل فروش، خروج از بازار و کوچک‌سازی این بخش باشد. مجموعه این اتفاقات مسلماً آینده گوشی رول شونده ال جی را هم که اخیراً در نمایشگاه CES 2021 معرفی شده و بسیار مورد قرار گرفته بود، تحت تأثیر قرار دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار