soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیتمد و لباس

ما در این مطلب مدل های شیک و زیبا از گردنبندهای جواهر و طلا را به اشتراک خواهیم گذاشت

اگر شما هم اهل اکسسوری و گردنبند طلا و جواهر هستید ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم ایده هایی از زیباترین گردنبند طلا زیبا و شیک را برایتان به اشتراک بگذاریم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا مدل های شیک و زیبا از گردنبندهای جواهر و طلا را مرور کنیم

گردنبند طلا و جواهر

گردنبند طلا و جواهر

گردنبند طلا و جواهر

بیشتر بدانید از نکات مهم انتخاب گردنبند

اگر به محل نگهداری جواهراتتان مراجعه کنید، ممکن است یک یا چند گردنبند پیدا کنید که به ندرت از آن ها استفاده می کنید و یا هرگز از آن‌ها استفاده نمی کنید، باید به علت این مسأله توجه کنید. ممکن است قطعه ای باشد که دیگر دوستش ندارید، یا خریدی آنی و هوسی زودگذر که از آن خسته شده اید و شاید هدیه ای از طرف شخصی باشد که سلیقه ی شما را نمی شناسد.
گردنبند طلا و جواهر

گردنبند طلا و جواهر زیبا

دو دلیل عمده برای استفاده نکردن از آن ها وجو دارد. اول اینکه : برای لباس های همیشگی شما یا به زبان ساده تر تیپ کلی شما مناسب نیستند. دوم اینکه : آن گردنبندها به شما نمی آیند. حال می توانیم از خودمان بپرسیم چگونه از تکرار دوباره ی این اشتباه جلوگیری کنیم؟ پاسخ این است که باید به گزینه های دلخواهتان نگاه کنید تا برای انتخاب های بعدی به شما کمک کنند.
صنعت جواهرسازی برای اندازه گیری طول گردنبند ها استانداردی در نظر گرفته که بر اساس واحد طولِ اینچ است که با اعداد زوج شروع می شوند. اگرچه طول زنجیر می تواند بر اساس دلخواه مشتری یا طراح به هر اندازه ای تغییر کند.
گردنبند طلا و جواهر

گردنبند طلا زیبا

نکات انتخاب گردنبند طلا و جواهر

۱۴ اینچ یا گردنبند یقه ای: به صورت محکم دور گردن قرار می گیرد. برای لباس های یقه باز، یقه گرد، یقه هفتی، یقه قایقی و مدل هایی که از روی شانه ها شروع می شوند مناسب است. ۱۶ اینچ یا گردنبند شال گردنی: به ناحیه ی اتصال گردن به بدن می چسبد. تقریبا برای تمام لباس ها مناسب است. ۱۸ اینچ یا گردنبند شاهزاده: روی استخوان ترقوه قرار می گیرد و این مدل نیز تقریبا به تمام لباس ها می آید.
گردنبند طلا و جواهر

گردنبند طلا زیبا و شیک

۲۰ الی ۲۴ اینچ یا گردنبند متینی : میان استخوان ترقوه و سینه قرار می گیرد. هم برای لباس های کاری و رسمی مناسب است و هم برای لباس های غیر رسمی. ۲۸ الی ۳۶ یا گردنبند اپرا : روی سینه و یا یک الی دو اینچ پایین تر از آن قرار می گیرد. برای لباس های یقه بسته و لباس های شب مناسب است. ۳۶ الی ۴۲ اینچ یا گردنبند ریسمانی : دقیقا پایین مرکز سینه قرار می گیرد. برای لباس های بسیار شیک و رسمی و هم چنین لباس شب مناسب است. سریعترین راهی که می توانید سایز دلخواه گردنبند خود را به دست بیاورید، اندازه گرفتن گردنبند مورد علاقه تان در حالت باز است. این گردنبند همان گزینه ای است که با گذشت زمان امتحانش را پس داده و به تجربه دریافته اید که با ظاهر عمومی شما هماهنگ است.

گردنبند طلا زیبا و شیک

برای یک انتخاب مناسب باید به تمام بدن خود توجه کنید. شکل صورت، قفسه ی سینه، و قد شما نقش پررنگی در این انتخاب ایفا می کنند. ابتدا از گردنتان شروع کنید. هر گردنبندی در نهایت با گردن شما تماس پیدا می کند و این باعث می شود فرم گردن نقش مهمی داشته باشد. ارتفاع و پهنای گردن تعیین کننده است. برای اشخاصی با گردن بلند، تمام گردنبند ها مناسب هستند ولی برای اشخاصی که گردن کوتاه و یا پهن دارند، انتخاب ها محدود می شوند ولی
همیشه به خاطر داشته باشید که در اموری که با زیبایی سر و کار دارند نمی توان قواعد کلی وضع کرد. درامور مربوط به مد و زیبایی همیشه استثنا ها نقش جریان سازی دارند.
گردنبند طلا و جواهر

گردنبند طلا زیبا و شیک

اکسسوری

گردنبند طلا زیبا و شیک

اکسسوری

گردنبند طلا زیبا و شیک

پارس / saatchico

2021-05-24 /
گردآوری: پرشین وی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.