soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

کیف ها زیبایی و جذابیت خاصی به استایل افراد می دهند ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم گلچینی از زیبا ترین کیف دستی مجلسی زنانه ، و همچنین در ادامه مطلب نکات بسیار مهم در انتخاب کیف زنانه با توجه به اندام را به اشتراک بگذاریم تا انتها همراه ما باشید

کیف دستی مجلسی زنانه

کیف دستی مجلسی زنانه

کیف دستی مجلسی زنانه

بیشتر بدانید از خرید کیف زنانه متناسب با اندام

دقت داشته باشید اندام یکی از مهمترین فاکتورهایی محسوب می‌شود که شما باید در زمان خرید کیف زنانه به آن توجه داشته باشید، چرا که تمامی محصولاتی که در دنیای مد و صنعت طراحی می‌شوند از طرح‌های مخصوصی برخوردار هستند که متناسب با یک اندام طراحی شده اند. در این بخش در مورد انواع اندام ها و کیف های مناسب آن با شما صحبت می کنیم:
· کیف زنانه مناسب برای لاغر اندام‌ها:
اگر شما از دسته خانم‌های لاغر اندام هستید، توصیه می‌شود کیف‌هایی که حجیم و بزرگ هستند را انتخاب کنید؛ این انتخاب باعث می‌شود ظاهر شما خشن دیده نشود و حس خوبی را به خودتان و دیگران القا کند. کیف‌های زاویه دار با اشکالی چون مربع و مستطیل، انتخاب مناسبی به نظر نمی‌رسند و باعث می‌شوند شما لاغر تر از آنچه که هستید نشان داده شوید.
کیف دستی مجلسی زنانه

کیف دستی مجلسی زنانه شیک

 کیف زنانه مناسب برای اندام سیبی شکل:

افرادی که اندام آن‌ها در دسته اندام‌های سیبی شکل قرار می‌گیرد، شانه‌های عریضی دارند و با توجه به این موضوع بهتر است از کیف زنانه دوشی یا دستی استفاده کنند. انتخاب کیفی دوشی و دستی سبب می‌شود توجه افراد از روی شانه‌های شما به سمت کیف جلب شود.
کیف زنانه مناسب برای اندام گلابی شکل: اندام گلابی شکل به اندامی گفته می‌شود که بالا تنه لاغر و پایین تنه درشت است و مطابق با این موضوع توجه‌ها بیشتر به قسمت پایین تنه جلب می‌شود؛ بنابراین بهتر است برای جلب توجه به بالا تنه از کیف‌هایی که سایز متوسط دارند استفاده کنند، همچنین رنگ انتخابی کیف زنانه مناسب برای این اندام، رنگ شاد است تا بتواند توجه افراد را جلب کند.
توجه داشته باشید از کیف‌هایی با بند بلند استفاده نکنید، چرا که این ست از کیف‌ها می‌توانند دوباره توجه افراد را به سمت پایین تنه شما جلب کنند.
کیف دستی مجلسی زنانه

کیف مجلسی زنانه

کیف زنانه مناسب برای افرادی با اندام بزرگ: یکی از دغدغه‌هایی که برای خانم‌های درشت اندام وجود دارد را می‌توان انتخاب کیف زنانه مناسب در نظر گرفت؛ چرا که بیشتر کیف‌ها برای افراد لاغر طراحی شده اند و این موضوع می‌تواند برای این افراد ناخوشایند باشد.
خانم‌های درشت اندام بهتر است از کیف‌هایی با سایز متوسط استفاده کنند و از استفاده‌ی کیف‌های کوچک دستی به شدت خودداری کنند، چرا که این انتخاب می‌تواند باعث درشت دیده شدن اندام شود.

تاثیر قد افراد بر انتخاب کیف زنانه

قد شما بلند است یا کوتاه؟ تا کنون شده هنگام خرید کیف توجه کنید که هنگام خرید کیف، قد خود را هم مد نظر قرار دهید؟
یکی از موضوعاتی که در زمان انتخاب و خرید کیف زنانه باید به آن توجه داشته باشید، قد خودتان است. اگر شما از دسته افرادی هستید که قد بلندی دارید، باید بدانید هیچ محدودیتی در انتخاب کیف زنانه دستی ندارید و می‌توانید هر مدل و هر طرحی را می‌خواهید استفاده کنید.
کیف دستی مجلسی زنانه

کیف مجلسی زنانه زیبا

کیف دستی مجلسی زنانه

اما اگر شما قد کوتاهی دارید، بهتر است در انتخاب کیف زنانه خود دقت داشته باشید. بهترین انتخاب برای افراد با قد کوتاه را می‌توان کوله پشتی در نظر گرفت. کوله پشتی از دسته کیف‌هایی محسوب می‌شود که قد شما را همان‌گونه که هست، نشان می‌دهد.
معرفی انواع کیف زنانه کیف زنانه تا به حال در انواع و طرح‌های گوناگونی طراحی و تولید شده است که این موضوع به شما کمک می‌کند بتوانید کیف مناسب خود را به راحتی خریداری کنید. در ادامه برخی از انواع کیف زنانه را برای شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید و در زمان خرید دچار سردرگمی نشوید.
استایل و مد

کیف مجلسی زنانه

کیف‌هایی با طرح ذوزنقه‌ای: کیف‌های ذوزنقه‌ای از دسته کیف‌هایی هستند که دو گوشه بیرون زده دارند و یک انتخاب مناسب برای افرادی محسوب می‌شوند که از استفاده‌ی کیف‌های مستطیلی، مربع و دایره شکل خسته شده اند. طراحی این دست از کیف‌ها به صورتی است که اغلب جادار و بزرگ هستند.
اگر از نیاز به کیف هایی دارید که فضای بزرگی داشته باشند و وسایل شما به راحتی در آن جای بگیرد، بهتر است به سراغ این دسته از کیف های زنان بروید.
کیف دستی مجلسی زنانه

کیف مجلسی زنانه

کیف دستی مجلسی زنانه دستی:

کیف‌های دستی کوچک که اغلب یک دسته کوچک روی بدنه‌ی خود دارند، انتخاب مناسبی از کیف زنانه برای شرکت در یک مهمانی و مراسم‌ها به حساب می‌آیند و اگر شما به دنبال کیفی هستید که استایل و پوشش شما را شیک تر جلوه دهد، می‌توانید از یک کیف با چنین طراحی استفاده کنید.
شرکت در مراسمات رسمی همچون عروسی ها، مهمانی های خاص و… بهترین زمان برای استفاده از کیف های دستی کوچک هستند.
استایل و مد

کیف مجلسی زنانه

کیف زنانه با دسته فلزی: یکی از مدل‌های کیف زنانه که امروزه محبوبیت بسیاری پیدا کرده را می‌توان کیف‌هایی در نظر گرفت که به جای استفاده از دسته یا بندهای بلند، از یک حلقه فلزی استفاده کرده اند. این مدل از کیف زنانه یک انتخاب مناسب برای خانم‌های جوان به نظر می‌رسد که امروزه بسیار ترند شده است.
کیف زنانه مدل کتابی: کیف‌های کتابی از دست کیف‌هایی هستند که برای آن‌ها هیچ دسته و بندی در نظر نگرفته شده است و شما باید آن را با کف دست و تمام انگشتان خود نگه دارید. این مدل از کیف زنانه می‌تواند یک انتخاب مناسب برای استفاده در مهمانی و یا حتی استایل های بیرونی باشد که شما می‌توانید مناسب با پوشش خود آن را انتخاب کنید.
استایل و مد

کیف مجلسی زنانه

ممتاز / khabaronline

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار