soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیتاگر تمایل دارید که یک کیف دستی زیبا دخترانه داشته باشید ما در این مطلب قصد داریم نکات مهم پیرامون انتخاب کیف دستی مناسب و همچنین شیک ترین و جدیدترین مدلهای کیف دستی مجلسی دخترانه را برایتان به اشتراک گذاریم.

کیف دستی مجلسی دخترانه

کیف دستی های شیک و مجلسی در این مجموعه نمونه هایی زیبا از کیف دستی های شیک و مجلسی را تماشا می کنید.

بیشتر بدانید از انتخاب کیف دستی مناسب

جدای از کاربردی که هر کدام از کیف‌های شما دارد، و با توجه به این‌که هر کیف را باید در مکان و زمان مناسب به‌کار ببرید، شاید بتوان گفت در کنار تمام کیف‌هایی که دارید، با انتخاب کیف دستی مناسب می‌توانید آن را با خود به محل کارتان ببرید، در هنگام خرید به همراه داشته باشید و یا در مهمانی‌ها و جلسات رسمی استفاده کنید.
کیفی که، فضای مناسب و کافی برای تمام وسایل مهم و روزانه داشته باشد و به صورت استاندارد و اصولی دوخته شده باشد تا در کنار داشتن طرح کاربردی و جذاب، به ستون فقرات و دستان شما نیز صدمه ای وارد نکند.

کیف دستی مجلسی دخترانه

ظاهر دلپسند:
اگر شما هر روز از یک کیف دستی مشخص برای رفتن به محل کار، خرید کردن و انجام امور روزمره استفاده می‌کنید، خیلی مهم است که کیفی را انتخاب کنید که ظاهرش به دلتان نشسته باشد. بی دلیل نیست که خیلی از خانم‌ها با اینکه تعداد زیادی کیف دستی دارند از آن‌ها به ندرت و در مواقع خاص و ضروری استفاده می‌کنند یا  احتمالا هرگز آن‌ها را به دست نمی‌گیرند. زیرا ممکن است علاوه بر نداشتن کارایی جنس و ساختار قابل قبولی نداشته باشند و در یک کلام به دلشان ننشسته باشد.
کیف دستی مجلسی دخترانه

کیف دستی مجلسی دخترانه

جنس کیف:

کیف‌ها غالبا وسایلی هستند که به صورت مستمر از آن‌ها استفاده می‌کنیم. بنابراین خیلی مهم است که از جنسی دوخته شده باشند که کیفیت  و ماندگاری بالایی داشته باشد.
در بین تمامی کیف‌های موجود در بازار، کیف‌هایی که از چرم طبیعی تهیه شده‌اند با کیفت‌ترین و بهترین انواع کیف‌ها به شمار می‌روند. بنابراین اصلی‌ترین پیشنهاد در این مورد، کیف‌های چرم طبیعی و به خصوص چرم شتر است، حتی اگر قیمتی بیشتر از معمول داشته باشند.
کیف دستی مجلسی دخترانه

کیف دستی مجلسی دخترانه شیک

در صورت مراقبت کافی، چرم طبیعی تا مدت‌ها بدون اینکه تغییری کند مورد استفاده قرار می‌گیرد و حتی در مواردی پس از استفاده طولانی مدت، زیباتر و شخصی‌سازی شده‌تر می‌شود. به همین خاطر خرید کیف چرمی کمی گران‌تر، در واقع نوعی سرمایه‌گذاری خواهد بود!
کیف‌های دوخته شده از چرم شتر، بهترین انتخاب در میان انواع مختلف کیف‌های چرم طبیعی است. چرا که به مرور شخصی سازی شده و نقوش روی چرم آن، جذابیتش را چند برابر می‌کند. در عین حال الیاف آن ۱۰ برابر متراکم‌تر از سایر چرم‌های طبیعی‌ست و به همین علت عمر بیشتری خواهد داشت.
کیف دستی مجلسی دخترانه

کیف دستی مجلسی دخترانه براق

کیف دستی مجلسی دخترانه

کارایی و ساختار کیف:
بله، انتخاب کیف جذاب با ظاهر مناسب خیلی مهم است. اما علاوه بر جذاب بودن باید به کارایی و ساختار داخلی و خارجی هم توجه داشته باشید. به عنوان مثال اگر از کیف دوشی استفاده می‌کنید، اینکه ساختار آن به ستون فقرات شما آسیبی نزند و حمل و جابجایی آن راحت باشد بسیار مهم است.
بسیاری از کیف‌ها به دلیل دوخت و شکل نامناسب بعد از مدتی شما را خسته می‌کنند و حتی ممکن است به فیزیک شما آسیب بزند. در کنار این موضوع، اینکه کیف را برای حمل چه چیزی استفاده می‌کنید بسیار مهم است.برای مثال اگر شما نیاز دارید همیشه یک لپ تاپ را با خود حمل کنید، کیفی برای شما مناسب است که از دستگاه شما محافظت کند و به اندازه کافی محکم باشد. بنابراین در هنگام خرید قبل از بررسی طرح و شکل ظاهری، کیفی متناسب با اندازه لپ تاپ خود انتخاب کنید.
تیپ و استایل

تیپ و استایل دخترانه

اگر حجم زیادی از وسایل شخصی به همراه دارید و مسیر های شلوغ رفت آمد می‌کنید، باید از کیف‌هایی استفاده کنید که برای شما امنیت لازم را به همراه داشته باشد و فضای داخلی مناسب و تعداد جیب‌های کافی داشته باشد تا بتوانید وسایل خود را در آن سازماندهی کنید. وجود بندهای شانه‌ای قابل تنظیم کار شما را برای حمل کیف آسان‌تر می‌کند.

کارایی و ساختار کیف:

جزئیات دوخت، قفل، بند و یراق
در هنگام خرید یک کیف دستی چرم توجه به بعضی جزئیات اهمیت بسیار زیادی دارد. برای مثال دوخت چرم از مهم‌ترین نکاتی است که قبل از خرید باید به آن توجه کرد. دوخت مناسب در مورد محصولات چرم طبیعی بیشتر اهمیت دارد، چرا که برای تحمل فشار بیشتر و ماندگاری طولانی‌تر انتخاب می‌شوند، علاوه بر اینکه دوخت مناسب و ظریف، به زیبایی کیف کمک دو چندان می‌کند.
از نکات دیگری که باید به آن‌ها توجه کرد پرداخت چرم، نرم بودن و سبک بودن کیف دستی چرم و دوخت داخل کیف است ،به خصوص زمانی که هر روز بخواهید از آن استفاده کنید و تعداد زیادی وسیله سبک و سنگین را در آن جای دهید.
تیپ و استایل

کیف دستی مجلسی دخترانه

تیپ و استایل

کیف دستی شیک

تیپ و استایل

کیف شیک

به جز موارد بالا باید متناسب به کاربری خودتان، به بند، دسته، زیپ و جیب‌های کیف دستی نیز دقت کنید.
و نکته آخر: خرید از فروشگاه‌های معتبر
بهتر است کیف چرم خود را از فروشگاه‌های معتبر چرم طبیعی خریداری کنید تا علاوه بر پاسخگویی و اطمینان از اصل بودن چرم طبیعی استفاده شده، دارای ضمانت باشد و اطمینان و رضایت کامل را برای شما به ارمغان بیاورد.
روزگار / چرم منط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.