soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

کاهش فروش در کیا کادنزا، منجر به تولید محصولی کاملا جدید با کد K8 شده است. این سدان نیمه لوکس، زبان طراحی مدرن در خودروهای آینده کیا را نشان می‌دهد.

هنوز اطلاعات دقیق از جزئیات فنی کیا K8 منتشر نشده اما تصاویر رسمی این محصول به خبرگزاری‌ها رسیده است. کیا K8 با طول بدنه ۵ متر، کمی بزرگ‌تر از کادنزا خواهد بود.

مطابق آنچه کریم حبیب، سرپرست دپارتمان طراحی کیا وعده داده بود، علاوه‌بر تغییر نشان تجاری کیا در سال ۲۰۲۱، ظاهر محصولات مدرن این برند کره‌ای نیز متحول خواهد شد تا بیش از قبل، آینده‌نگر و خلاقانه باشند. چنین رویکردی به وضوح در کیا K8 وجود دارد و زبان طراحی جدیدی را نشان می‌دهد.

در نمای رو‌به‌رو، جلوپنجره فضایی با خطوط مورب وجود دارد که فراتر از انتظار عمومی از یک سدان تولید انبوه است. تزئینات داخل بدنه به شکل لوزی هم، در طرفین سپر و زیر چراغ اصلی دیده می‌شوند. کیا K8، طرح بدنه یک سدان کوپه با سقف کشیده به سمت صندوق ارائه می‌دهد که در انتها، حالتی شبیه بالچه اسپویلر، روی صندوق دارد.

KIA K8 کیا کی8 2021 نمای عقب

چراغ‌های عقب، ادامه‌دهنده سبک طراحی نسل جدی اپتیما هستند؛ درحالی‌که شکستگی به شکل Z در طرفین دارند. این بخش با پیوستگی چراغ‌ها همراه است و برآمدگی اضافی در محدوده‌ی سپر و صندوق دارد. از دیگر نکات جالب در بدنه کیا K8، می‌توان به ادوات براق در رکاب و شیشه سرنشین ردیف دوم و گلگیر عقب اشاره کرد.

کیا K8، بهار سال ۲۰۲۱ رونمایی خواهد شد. این محصول، در ابتدا وارد بازار کره جنوبی می‌شود و مدتی بعد به بازارهای جهان خواهد رسید. هم‌اکنون آستانه قیمت کیا کادنزا ۲۰۲۰ در امریکا، با پیشرانه ۳/۳ لیتر و قدرت ۲۹۰ اسب‌بخار، ۳۹ هزار دلار است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار