soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

اپل پیش از این اعلام کرده بود که کنفرانس جهانی توسعه دهندگان این شرکت در سال جاری (WWDC 2022) از 6 تا 10 ژوئن (16 تا 20 خرداد) برگزار و به صورت آنلاین پخش خواهد شد. با این حال اکنون می‌دانیم که این رویداد شرکت کننده نیز خواهد داشت که البته محدود خواهند بود. سخنرانی افتتاحیه کنفرانس همچنان به صورت از پیش ضبط شده خواهد بود، اما درهای اپل پارک در کوپرتینو به روی تعداد محدودی از توسعه دهندگان باز خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

  • اپل در سال 2022 چه محصولاتی عرضه خواهد کرد؟

این گروه از توسعه دهندگان خواهند توانست سخنرانی اصلی را در شرکت مهندسان و طراحان اپل تماشا کنند. افرادی که علاقه‌مند به شرکت حضوری در کنفرانس بودند باید از چند روز پیش و از طریق یک فرم آنلاین درخواست خود را ارائه می‌کردند و اپل اکنون در حال ارسال دعوتنامه است.

اپل پارکنمایی از اپل پارک، محل برگزاری WWDC 2022

به گفته اپل، همه شرکت‌کنندگان باید پروتکل‌های ایمنی و سلامت این شرکت را رعایت کنند. به این معنی که حتماً باید تست منفی کووید-19 توسط آن‌ها ارائه شود، اما ماسک زدن اختیاری است. این افراد خوش‌شانس پس از ورود گشتی هم در اطراف امکانات مرکز توسعه دهندگان جدید در اپل پارک خواهند داشت.

مطمئناً شما هم مانند بسیاری از دیگر علاقه‌مندان محصولات اپل و توسعه‌دهندگان اپلیکیشن، امکان حضور در کنفرانس جدید اپل را نخواهید داشت اما نگران نباشید چرا که ما همانند هر سال در دیجی رو مهمترین اخبار و حواشی این رویداد را به اطلاع شما خواهیم رساند.

مستر بلیط

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار