soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید  زیباترین و لوکس ترین کتانی ها از آن کیست ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم برای شما عزیزان لیستی از زیباترین و خاص ترین کتانی های لوکس را به اشتراک بگذاریم وهمچنین نکات مهم پیرامون انتخاب یک کتانی ایده آل را آماده کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید

کتانی های لوکس

کتانی های لوکس و گرانقیمت برای سلبریتی ها در این مطلب کفش کتانی هایی را به شما معرفی می کنیم که پولدارها و سلبریتی ها حاضرند برای بدست آوردن آنها ارقام عجیب و غریبی را بپردازند.
در دنیای امروزی بسیاری از افراد مخصوصآ قشر جوان تمایل بیشتری به مدگرایی و خاص بودن پیدا کرده اند چنانچه برخی از این افراد هزینه های گزافی را برای پوشاک خود صرف می کنند.برای بسیاری از افراد که کاربرد پذیری و اولویت در زندگی آنها اهمیت دارد، کفش وسیله ای است که برای محافظت از پا در مقابل گرما و سرما و جلوگیری از آسیب رسیدن به پا مورد استفاده قرار می گیرد.اما اگر بخواهیم راجع به این دسته از افراد صحبت کنیم خبری از محصولات لوکس و سرگرمی و این دست مسائل نخواهد بود، زیرا در دنیای دیگر که دنیای لوکس سلبریتی ها و پولدارها است در بسیاری مواقع اقدامات سنجیده و خرج حساب شده خیلی جایی ندارد و این مساله قضیه را جذاب می کند.
 
در حالی که کمپانی های کفش ساز بسیاری در دنیا وجود دارد که با کمتر از یکصد دلار کفشی به شما عرضه می کند که براحتی یک یا دوسال جواب می دهد و بسیاری از آنها با وجود ارزان بودن همچنان زیبا و مد روز هستند، افراد بسیاری نیز وجود دارند که چندین هزار دلار و در برخی مواقع صدها هزار دلار برای کفش خود هزینه می کنند. در اینجا کتانی هایی را به شما معرفی می کنیم که پولدارها و سلبریتی ها حاضرند برای بدست آوردن آنها ارقام عجیب و غریبی را بپردازند.

کتانی های لوکس

کتانی پارانورمن فوم پوزیت برند نایکی« Nike Paranorman Foamposite»
قیمت ۳۰۰۰ دلار(حدود یازده میلیون تومان)
کفش

کتانی های لوکس

این کتانی ها در سال ۲۰۱۲ و به همراه فیلم انیمیشن ترسناک پارانورمن «ParaNorman» توسط کمپانی نایکی به بازار عرضه شد. از این کتانی های زیبا تنها ۸۰۰ نسخه تولید شده است و از جزئیات آن می توان به تصاویر گرافیکی مرتبط با این انیمیشن و درخشیدن در تاریکی اشاره کرد. تنها راه دستیابی به این کتانی ها در زمان عرضه از طریق توئیتر و برنده شدن در مسابقه توئیتری این فیلم بوده است. امروزه این کفش‎ها را فقط می توان در وب سایت«eBay»با قیمتی حدود سه هزار دلار تهیه کرد.
کتانی های لوکس

کتانی دانک پاریس برند نایکی « Nike Dunk Paris Edition»

قیمت ۳۵۰۰ دلار (حدود سیزده میلیون تومان)
 
تولید این کتانی ها به سال ۲۰۰۳ بازمی گردد و تنها ۲۰۰ نمونه از این کتانی ها تولید شده است. هر کدا از این کتانی ها کاملا منحصربفرد است و تمامی آنها با الهام از آثار نقاش اکسپرسیونیست فرانسوی برنارد بافت طراحی شده است. یک جفت از این کتانی ها در سایت« eBay»به مبلغ پانزده هزار دلار قیمت‎گذاری شده بود که البته مشخص نیست که آیا کسی این مبلغ را برای یک جفت کتانی پرداخت کرده است یا خیر. اگر بتوانید نسخه ای از این کتانی را پیدا کنید بالاترین قیمت ۳۵۰۰ دلار خواهد بود.
قیمت ۳۵۰۰ دلار (حدود سیزده میلیون تومان)
کتانی های لوکس

کتانی ایر جردن رترو ۲ برند نایکی« Air Jordan Retro II»نسخه« The Way I Am»

قیمت و آشنایی با کتانی های لوکس

اِسلیم شِیدی یا همان اِمینم خواننده مطرح موسیقی هیپ هاپ به کتانی های نایکی بویژه نسخه ایر جوردن علاقه بسیاری دارد. او همیشه گفته است که با مدل های مختلف کتانی های ایر جردن بزرگ شده است، به همین مناسبت در سال ۲۰۰۸ با همکاری نایکی این نسخه ویژه از ایر جردن را تولید کرد که بخش هایی از ترانه معروف او« The Way I Am»بر روی آنها نقش بسته است. تنها ۳۱۳ نمونه از این کتانی ها تولید شده است که این رقم اشاره ظریفی به پیش شماره زادگاه امینم یعنی شهر دیترویت دارد. این کتانی ها خیلی نایاب نیست اما باید برای خرید آن ۳۵۰۰ دلار بپردازید.
کتانی ای ساق بلند کریستال برند کریستین لوبوتان« Christian Louboutin Crystal» قیمت ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ هزار دلار (چهارده تا هجده میلیون تومان)
کفش

کتانی های لوکس

کریستین لوبوتان طراح کفش فرانسوی سال هاست که جذاب ترین و لوکس ترین کفش های مردانه و زنانه را تولید می کند. با اینکه این برند بیشتر به دلیل کفش های مجلسی پاشنه بلند خود شناخته می شود، اما عرضه کتانی لوکس از این برند نیز اتفاق عجیبی نیست. لوکس بودن بیش از حد برگ برنده این برند فرانسوی است. کتانی های زیبای این برند با کریستال های سوارووسکی پوشیده شده است که آنها را بیشتر به یک اثر هنری نزدیک کرده است.
کتانی کروم هارتس ژئو برند ریک اُونز« Rick Owens Chrome Hearts Geo » قیمت ۵۰۰۰ دلار (حدود هجده میلیون تومان)
کتانی های لوکس

کتانی های لوکس

نکات انتخاب کتانی خوب

ریک اونز طراح لباس و کفش آمریکایی بیش از بیست سال است که بهترین و خاص ترین ها را در دنیای مد و لباس و بویژه دنیای کتانی طراحی و تولید می کند. در حالی که نسخه‎های معمولی این کتانی ها ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار به فروش می رسد، این کتانی ویژه با همکاری برند« Chrome Hearts»که بروزرسانی همان کتانی ها است و صد البته لوکس تر است ۵۰۰۰ دلار قیمت گذاری شده است.
کتانی ایر جردن ۵ رترو نسخه« T23 Tokyo» قیمت ۵۰۰۰ دلار (حدود هجده میلیون تومان)
کفش

کتانی های لوکس

این کتانی های زیبای زرد و مشکی به مناسبت مسابقات بسکتبال توکیو ۲۳ در سال ۲۰۱۱ طراحی و تولید شده است. این کتانی ها به شدت مورد علاقه مجموعه‎داران غربی است زیرا تعداد بسیار محدودی از آنها بیرون از ژاپن یافت می شود. هیچ نمونه ای از این کفش تقریبا برای فروش یافت نمی شود اگر هم بتوانید مدلی را پیدا کنید احتمالا اندازه پای شما نخواهد بود.
کتانی های دانکس برند نایکی« Gold Nike Dunks» قیمت ۶۰۰۰ دلار (حدود بیست و دو میلیون دلار)
سال ۲۰۱۵ مصادف است با سی امین سالگرد تولید کتانی های دانکس برند نایکی. این کتانی یکی از نمادین ترین کتانی های برند نایکی است. به همین مناسبت هنرمند خلاق کِنت کورتنی «Kenneth Courtney» پنج جفت از این کتانی ها را در طلای ۲۴ عیار فرو کرده است. همه این پنج جفت سایز ۴۴ بوده و بسیار نایاب هستند. ۶۰۰۰ هزار دلار قیمت چند سال پیش این کتانی است و حتما این روزها قیمت بیش از اینها خواهد بود.

بیشتر بدانید از نکات انتخاب کفش کتانی ورزشی

یک- راحتی پا داخل کتانی ورزشی یا راحت بودن کتانی ورزشی: راحتی پا در یک کفش ورزشی به عوامل مختلفی بستگی دارد که عامل نخست آن اندازه بودن کتونی ورزشی برای پا است. اندازه بودن کتونی ورزشی به این معناست که طول و عرض و بلندی کفش ورزشی باید فضای راحتی برای پا فراهم کند که برای اطمینان از این مسئله توجه به چند نکته ضروری است. نکته نخست اینکه پا داخل کفش به گونه‌ای قرار گیرد که با وجود بندهای نه چندان محکم بسته کتونی ورزشی ، بتوان پا را از داخل آن بیرون آورد.
نکته دوم فشار نیاوردن رویه داخلی کتونی ورزشی به پاست. نکته بعدی توجه به قد و پهنای کفش است که نباید برای پا تنگ باشد، و برای اطمینان از تنگ نبودن کتانی ورزشی باید پنجه‌های پای خود را بتوانیم داخل کفش و در قسمت جلویی آن حرکت دهیم. نکته چهارم بلندی یا ارتفاع کتانی ورزشی است که باید به اندازه‌ای باشد که میان انگشت شست پا و دیواره کفش دست‌کم یک سانتی‌متر فضای آزاد باشد و بتوان شست خود را آزادانه داخل کفش حرکت داد. برای اطمینان از دارا بودن همه این شرایط بهتر است زمان خرید کفش را عصر یا غروب قرار دهیم که اندازه پا بزرگ‌تر از صبح است، و همچنین کفش را با جوراب مناسب پرو کنیم تا بهترین نتیجه را به دست آوریم.
دو- وزن کتانی ورزشی یا سبک بودن کتانی ورزشی: یکی دیگر از نکته‌های مهم در انتخاب کتونی ورزشی مناسب، سبک بودن آن است. بهترین کفش ورزشی آن است که وزن زیادی نداشته باشد و احساس سنگینی در پا به وجود نیاورد، و راحت و بدون خستگی بتوان با آن راه رفت و ورزش کرد. اهمیت این موضوع به قدری زیاد است که بهترین برندهای انواع کتونی ورزشی در طراحی و ساخت کفش‌های ورزشی خود از سبک‌ترین و در عین حال بادام‌ترین مواد استفاده می‌کنند و این مسئله تبدیل به عاملی برای رقابت در بین تولیدکنندگان کفش‌های ورزشی در دنیا شده است. یکی از برند های مناسب برای این نوع کتونی ورزشی اسکیچرز می باشد.

نکات انتخاب کفش کتانی

سه- نرم و قابل انعطاف بودن کتانی ورزشی: کتونی ورزشی باید نرم و انعطاف پذیر باشد. برای اطمینان از نرم بودن کفش می‌توان پنجه و پاشنه آن را در دست گرفت و به سمت یکدیگر فشار داد و به اصلاح کفش را تا کرد؛ اگر پس از برداشتن فشار و رها کردن آن، کفش به حالت اول برگشت، می‌توان گفت کتونی ورزشی از انعطاف‌پذیری خوبی برخوردار است. همین کار را به روشی دیگر نیز می‌توان آزمایش کرد. کافی است کفش را بپوشیم و با قرار دادن پنجه پا بر روی زمین، پاشنه را بلند کنیم؛
حرکتی شبیه به حالت شروع مسابقه دو، و چنانچه این حرکت به راحتی انجام شد، می‌توان گفت انعطاف‌پذیری کتانی ورزشی خوب است. معمولا تولیدکنندگان انواع کتانی ورزشی در ساخت لایه میانی زیره کفش ورزشی از ماده‌ای به نام EVA استفاده می‌کنند که انعطاف‌پذیری خوبی دارد. توجه به این نکته بسیار مهم است که نرم نبودن کتانی ورزشی باعث ایجاد درد در تاندون و عضله‌های ساق پا می‌شود و در نهایت به کمر آسیب می‌زند. در این مورد کتونی های برند ریبوک یکی از بهترین انتخاب ها هستند.
 
نمناک / ایلنا
 

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار