soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

همه ما می دانیم که یک مانیکور خوب برای همیشه دوام ندارد. همه چیز با پریدن رنگ ناخن ها شروع می شود و این مساله ممکن است اعصابتان را به هم بریزد! اگر قرار باشد به مهمانی بروید، ناخن های این شکلی اصلا زیبا نیستند! خب، حالا اگر پاک کننده لاک در دسترس نداشته باشید چکار باید کنید؟

اگر بخواهید با خراش دادن رنگ لاک آن را از روی ناخن هایتان پاک کنید باعث می شود کار بدتر شود. استفاده از ناخن یا هر وسیله نامناسب دیگری برای پاک کردن لاک باعث خشک شدن ناخن ها و حتی ایجاد خراش های ریز روی سطح آن می شود.

چه چیزی صورت را لاغر میکند؟ ۸ روش کاهش چربی صورت

برای جلوگیری از بروز این اتفاق، ما ۶ روش موثر برای پاک کردن لاک از روی ناخن در اختیارتان می گذاریم. می توانید این موارد را امتحان کنید تا ببینید کدام مورد برایتان مناسب است.

۱-خمیردندان

یکی از روش هایی که با استفاده از آن می توانید لاک ناخنتان را پاک کنید خمیردندان است. تنها کاری که باید انجام بدهید این است که با یک مسواک کهنه کمی خمیردندان روی ناخن هایتان بمالید. خمیردندان حاوی استات اتیل است که در پاک کننده لاک هم وجود دارد.

۲- دئودورانت

راه حل دیگر برای پاک کردن لاک استفاده از دئودورانت است. کمی دئودورانت روی ناخنتان اسپری کنید و بعد با پنبه آن را روی سطح ناخن مالش بدهید. این روش ممکن است بیشتر از پاک کننده های ناخن زمان ببرد و مجبور باشید چند بار این حرکت را انجام بدهید تا لاک کاملا پاک شود.

۳- محلول ضد عفونی کننده دست

اگر محلول ضد عفونی کننده دست در دسترستان است می توانید از آن هم برای پاک کردن لاک ناخنتان استفاده کنید. کمی از مواد ضدعفونی کننده را روی پنبه بریزید و روی ناخن ها بمالید. این کار را آنقدر تکرار کنید تا به نتیجه برسید.

راز صافی پوست (۲۵ روش طبیعی داشتن پوست بی نقص)

۴- اسپری مو

اسپری هایی که حاوی الکل هستند بعد از پدهای پاک کننده لاک بهترین گزینه برای پاک کردن لاک ناخن محسوب می شوند. برای انجام این کار، کمی اسپری مو روی ناخن هایتان بزنید و بعد آن را با پنبه پاک کنید. فقط یادتان باشد که باید خیلی سریع اسپری را پاک کنید، در غیر اینصورت پنبه به ناخنتان می چسبد.

۵- تاپ کات (Top coat)

اگر تاپ کات ناخن دارید پس اصلا نگران پاک نشدن لاک ناخنتان نباشید. تنها کاری که باید بکنید این است که کمی تاپ کات روی ناخنتان بمالید و بلافاصله آن را با پنبه پاک کنید. تاپ کات باید مرطوب باشد تا لاک را پوسته پوسته و بعد پاک کند.

۳ روش استفاده از زغال فعال برای دندان (و نکات مهم)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار