soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

لب ها یکی از مهم ترین اجزای صورت به شمار می روند که آرایش و گریم آن ها تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت ظاهری دارد از این رو بهتر است شما در هنگام میکاپ لب هایتان حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید. در ادامه این مطلب آموزش پر نشان دادن لب های نازک با روش هایی آسان و کاربردی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

پر نشان دادن لب های نازک با روش های کاربردی و آسان

اغلب خانم ها تمایل دارند لب هایی خوش فرم و برجسته داشته باشند و اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید بهتر است از روش هایی استفاده نمایید که لب هایتان بزرگ و برجسته تر به نظر برسند.

پر نشان دادن لب های نازک

نحوه برجسته کردن لب های نازک

۱.استفاده از کرم پودر روی لب ها

به کمک کرم پودر روی سطح لب هایتان را بپوشانید با این کار خط لب طبیعی محو می شود و شما می نوانید میکاپ و اندازه لب هایتان را در اندازه ای که می خواهید انجام بدهید همچنین استفاده از کرم پودر باعث می شود تا چین و چروک روی لب ها پر شوند و در نتیجه لب ها برجسته و پر به نظر برسند. برای پوشش دادن لب ها به صورت کاربردی بهتر است بعد از زدن کرم پودر از اسفنج استفاده نمایید.

۲. کشیدن خط لب

خط لب را به تدریج و دور تا دور لب ها بکشید سپس خط لب را به قسمت داخلی لب هایتان گسترش بدهید. بهتر است خط لب را به کمک مداد لب مات بکشید تا بهتر روی پوست شما بنشیند و علاوه بر این خط لب دیرتر پاک گردد. توجه داشته باشید که رنگ خط لب را بهتر است به صورتی انتخاب نمایید که با رنگ طبیعی لب هایتان همخوانی و مطابقت داشته باشد. اگر خط لبی را انتخاب نمایید که با رنگ و سایه لب ها همخوانی نداشته باشد ممکن است ظاهر شما زیبا به نظر نرسد همچنین رنگ خط لب را بهتر است یک درجه تیره تر از رنگ رژ لب انتخاب نمایید و فاصله خطی که می کشید بهتر است با خط واقعی لب هایتان فاصله زیادی نداشته باشد زیرا بزرگی و برجستگی لب هایتان اغراق آمیز به نظر می رسد.

نحوه پر نشان دادن لب ها

۳. استفاده از رژلب با رنگ های روشن

رنگ های تیره باعث می شوند تا لب ها جمع و کوچک تر به نظر برسند بنابراین اگر شما تمایل دارید لب هایی بزرگ و برجسته داشته باشید بهتر است از رژلب رنگ تیره استفاده نکنید همچنین در هنگام استفاده از رژلب رنگ روشن نیز بهتر است زیاده روی نکنید زیرا این رنگ رژلب ها خط طبیعی لب های شما را پوشش نمی دهند.

۴. استفاده از سایه لب

برای میکاپ لب هایتان بهتر است از سایه روشن استفاده نمایید به صورتی که رنگ تیره را در اطراف و حدود مرزهای لب بهتر است بزنید و هر چقدر به مرکز لب ها نزدیک می شوید می توانید از رنگ روشن استفاده نمایید که این کار دقت و تمرکز را از خط واقعی لب های شما برمی دارد و باعث می شود تا لب ها قلوه ای تر به نظر برسند.

۵. استفاده از برق لب

براقی لب ها باعث می شوند تا برجسته و بزرگ تر به نظر برسند بنابراین بهتر است در انتهای کار گریم لب هایتان از برق لب استفاده نمایید.

گریم کردن لب ها

۶. انتخاب رنگ رژلب

اگر تمایل دارید به مهمانی رسمی بروید و ظاهری چشم نواز داشته باشید بهتر است در هنگام انتخاب رنگ رژلب تان حساسیت لازم را به خرج دهید. برای برجسته کردن لب ها می توانید از رژلب هایی که شدت رنگ بالایی دارند استفاده نمایید.

میکاپ لب های نازک

در این مطلب ترفندهای آرایشی برای پر نشان دادن لب های نازک را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم با یادگیری این ترفندها بتوانید به لب های خود فرم و حالت بی نظیری را ببخشید.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار