soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

پنج ماه پس از اینکه دو کمپانی چینی وان پلاس و اوپو تصمیم گرفتند تیم‌های تحقیق و توسعه خود را ادغام کنند، خبر رسیده که دامنه ادغام این دو شرکت بسیار گسترده‌تر خواهد بود و ظاهراً قرار است وان پلاس به طور کامل در اوپو ادغام شود. در ادامه .

وان پلاس همچنان به طور مستقل کار خواهد کرد

با توجه به توافقات انجام شده بین دو برند معتبر وان پلاس و اوپو، این دو قرار است تیم‌ها و منابع خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. با این وجود، گفته شده که وان پلاس همچنان قادر خواهد بود “به طور مستقل کار کند.”

وان پلاس سالهاست که بی‌سروصدا با اوپو کار می‌کند و همکاری این دو اصلاً چیز جدید و غیرمترقبه‌ای نیست. در واقع، به نظر می‌رسد توافق جدید بین دو شرکت بیشتر معطوف به حوزه کسب و کار و تجاری است و بنابراین از دید مصرف کننده اصولاً چیز زیادی تغییر نخواهد کرد.

وان پلاس در بیانیه‌ای اعلام کرده که سیاست‌های ادغامی جدید به این معنی است که “این شرکت منابع بیشتری در اختیار خواهد داشت تا محصولات بهتری برای شما تولید کند.” این حرکت همچنین به وان پلاس کمک خواهد کرد تا “کارآمدتر باشد و به عنوان مثال به‌روزرسانی‌های نرم افزاری را سریع‌تر و پایدارتر” از قبل برای گوشی‌های هوشمند خود عرضه کند.

وان پلاس

البته اینکه چگونه قرار است همکاری دو شرکت باعث تسریع عرضه به‌روزرسانی‌ها شود، هنوز در هاله‌ای از ابهام است. چرا که وان پلاس و اوپو تیم‌های نرم افزاری مستقلی را اداره می‌کنند و تنها در صورتی وعده فوق عملی خواهد شد که این دو در آینده بسیار نزدیک‌تر از چیزی شوند که در حال حاضر هستند.

ادغام وان پلاس و اوپو همچنین ممکن است به کاهش قیمت گوشی‌های وان پلاس هم منجر شود. انتظار می‌رود گوشی وان پلاس نورد 2 به عنوان نسخه تغییر نام یافته‌ای از ریلمی ایکس 9 پرو عرضه شود (ریلمی یکی دیگر از زیرمجموعه‌های اوپو است) و همان‌طور که احتمالاً اطلاع دارید نورد ان 100 هم که که سال گذشته عرضه شد، شباهت بسیار زیادی به اوپو ای 53 داشت.

به هر حال، تنها زمان مشخص خواهد کرد که نتیجه واقعی این ادغام برای مصرف کنندگان نهایی چه خواهد بود. اما در حال حاضر، به نظر می‌رسد که به نظر می‌رسد اوپو و وان پلاس قصد دارند زوج هواوی و آنر بعدی صنعت موبایل باشند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار