soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیتهواوی رسماً تایید کرد که سری پی 50 پنجشنبه هفته آینده یعنی در تاریخ 29 ژوئیه (7 مرداد) رونمایی خواهد شد. و البته بالاخره تأیید شد که این گوشی‌ها فقط مختص بازار چین نیستند و به صورت جهانی عرضه خواهند شد.

کمپانی چینی هواوی با وجود تحریم‌های شدیدی که در چند سال گذشته با آن‌ها مواجه بوده، همچنان به توسعه اکوسیستم خود موسوم به هارمونی او اس ادامه می‌دهد. اکوسیستمی که در حال حاضر دارای 134 هزار برنامه است و 4 میلیون توسعه دهنده در آن به ارائه برنامه‌های خود می‌پردازند. البته، در مسیر توسعه هارمونی او اس، حفظ خط تولید گوشی‌های پرچمدار و اصلی، یکی از فاکتورهای کلیدی است و به همین دلیل هواوی قصد ندارد، عرضه جهانی گوشی‌های خود را متوقف کند.

هواوی پی 50

تیزری رسمی که روز گذشته منتشر شد، تأیید می‌کند که گوشی‌های سری هواوی پی 50 همچنان از دوربین‌های لایکا (Leica) استفاده می‌کنند و حداقل یکی از مدل‌های این سری مجهز به لنز پریسکوپی 125 میلی متری با گشودگی دیافراگم f/3.4 خواهد بود. به نظر می‌رسد این همان لنزی است که در پی 40 پرو و میت 40 پرو هم وجود داشت، هر چند که شایعات نوید دهنده اضافه شدن سنسورهای دوربین جدید به سری پی 50 هستند.

از سوی دیگر، در حال حاضر وضعیت بازار تراشه‌ها نامشخص است و تحریم‌ها نیز مانع از تولید انبوه پردازنده‌های داخلی هواوی شده است. در واقع، موجودی تراشه‌های کرین 9000 هواوی به سرعت در حال کاهش است و اگر همین روند ادامه پیدا کند، ممکن است این شرکت چینی در نهایت به استفاده از اسنپدراگون 888 (نسخه 4G) روی بیاورد. در هر صورت تنها یک هفته تا رونمایی رسمی سری پی 50 باقی مانده و به زودی پاسخ تمام سؤالات خود را در خصوص این گوشی‌ها دریافت خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.