soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

هدفون مارشال مود ۲ با قیمت ۱۷۹ دلار از تاریخ ۱۸ مارس راهی بازار خواهد شد. شارژدهی این محصول برای ۵ ساعت گوش دادن به موسیقی کافی است.

به گزارش اندروید سنترال، مارشال نسل جدید هدفون‌های خود را معرفی کرد. برخلاف سایر هدفون‌های مارشال، این محصول ایرباد توگوشی حقیقی است.

این هدفون توگوشی مارشال از نظر ظاهر با دیگر محصولات بازار تفاوت زیادی ندارد و تقریباً شبیه پیکسل بادز و گلکسی بادز پلاس است. البته مارشال امضای خود را که همان حرف «M» است روی این هدفون‌ قرار داده که سریعا نظر کاربران را جلب می‌کند. کیس عرضه‌شده به همراه این ایرباد از USB-C برخوردار است و فعلا در رنگ مشکی راهی بازار می‌شود.

مارشال مود ۲

مارشال ادعا می‌کند این ایرباد کیفیت باس بالایی دارد و می‌تواند صدای مید کاملا طبیعی تولید کنند. به ادعای این شرکت، مارشال مود ۲ تا ۲۵ ساعت شارژ نگه می‌دارد و برای ۵ ساعت گوش ‌دادن به موسیقی مناسب است. کیس این محصول تا چهار بار می‌تواند ایربادز را شارژ کند. مارشال به این موضوع اشاره کرده است که با ۱۵ دقیقا شارژ این محصول می‌توان یک ساعت موسیقی گوش داد. مارشال مود ۲ از گواهی IPX4 بهره می‌برد و در برابر پاشش قطره‌های آب مقاوم است.

این ایرباد توگوشی مارشال با قیمت ۱۷۹ دلار از تاریخ ۱۸ مارس راهی بازار خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار