به گزارش خبرگزاری IT Home News، اخیراً یکی از کارکنان هواوی در پستی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده، فاش نموده که هواوی به زودی از هارمونی او اس 3.0 (HarmonyOS 3.0) رونمایی خواهد کرد. بر اساس این گزارش، این تولید کننده چینی کنفرانس توسعه دهندگان بعدی خود را در تاریخ 24 اکتبر (2 آبان) برگزار و در آن از به‌روزرسانی جدید سیستم عامل خود یعنی هارمونی او اس 3.0 پرده‌برداری خواهد کرد. .

هواوی پس از تحریم‌هایی که آمریکا علیه این شرکت اعمال کرد، مجبور شد اتکای خود به گوگل و خدمات و سرویس‌های موبایلی آن کاهش دهد و از همین رو یک سیستم عامل اختصاصی با نام هارمونی او اس را توسعه داد (هرچند که هنوز هم به شدت بر پایه اندروید است!). نسخه دوم هارمونی او اس سپتامبر سال گذشته و در کنفرانس توسعه دهندگان هواوی معرفی شد واز روز 16 سپتامبر (26 شهریور 99) هم در اختیار دارندگان دستگاه‌های سازگار قرار گرفت.

هارمونی او اس

هواوی در آخرین رویداد خود که به معرفی سری نوا 9 (Huawei nova 9) اختصاص داشت، اعلام کرد تعداد کاربرانی که سیستم عامل گوشی خود را به هارمونی او اس ارتقاء داده‌اند از 120 میلیون نفر فراتر رفته است که یک دستاورد بزرگ برای این شرکت محسوب می‌شود. هواوی همچنین پیش‌بینی کرده که تا پایان سال جاری میلادی این عدد به بیش از 300 میلیون برسد.

بامن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *