soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

صندل محبوب ترین انواع کفش برای فصل داغ تابستان است.اما پوشیدن آنها قواعدی دارد که استایل شما را کامل کنند و از شلختگی خارج نمایند. نکاتی برای پوشیدن صندل مردانه برای روزهای گرم تابستان را در پرشین وی بخوانید.

نکاتی برای پوشیدن صندل مردانه

فصل تابستان فصل صندل‌ هاست. این نوع از کفش‌ها همیشه چالش برانگیز بودند و ممکن است شما را به بد تیپ‌ترین فرد ممکن هم تبدیل کنند؛ اما راهنمایی‌های زیر به شما کمک می‌کند تا زمانی که هوا گرم است بتوانید از صندل‌هایتان استفاده کنید و تیپ مناسبی هم داشته باشید.پس بهتر است مطلب زیر را بخوانید.۱. با کت و شلوارصندل با کت و شلوار می‌تواند در فصل تابستان بسیار کارآمد باشد. این نوع استایل مناسب مجالس رسمی و مهمانی‌های مجلل نیست ولی برای مراسم خودمانی می‌تواند تیپ شما را تک و فوق‌العاده کند.کلید اصلی این کار زیورآلات و اکسسوری‌های شماست. اگر همراه با صندل‌ ها کروات بزنید دقیقاً شبیه «پدر» ها می‌شوید. پیراهن یا تی‌شرت زیر کتتان را جوری انتخاب کنید که به استایل صندل شما بیاید.

۲. صندل‌های لاانگشتی

صندل‌های لا انگشتی گزینهٔ خیلی خوبی برای گرمای تابستان هستند. سعی کنید با این صندل‌ها شلوارهای اسلیم یا همان شلوارهای جذب مناسب اندامتان بپوشید تا صندل شما خیلی نادیده گرفته نشود.صندل‌های لاانگشتیصندل‌های لاانگشتی۳. ورزشیدر واقع صندل‌ها خیلی ورزشی نیستند ولی این بدین معنا نیست که نمی‌توانیم با لباس ورزشی خود آن‌ها را بپوشیم.نکاتی برای پوشیدن صندل مردانهپوشیدن صندل مردانهمدل‌های زیادی در بازار هست ولی می‌توانیم بگوییم صندل‌های تمام چرم با لباس‌های ورزشی بیشتر هماهنگی دارند.۴. با شلوارکاگر می‌خواهید صندل را با شلوارک بپوشید بهتر است رنگ آن را با شلوارکتان ست کنید. بهتر است تی‌شرت یا پیراهنتان هم طرح دار باشد. این گونه از لب ساحل می‌توانید بدون تعویض لباس به رستوران یا کافه بروید.۵. با جین تنگاگر مدل‌های بالا مورد پسند شما نبود پس می‌توانید صندل را با آن چه که در کمد خود دارید بپوشید؛یک جین اسلیم یا تنگ.نکاتی برای پوشیدن صندل مردانهانواع صندل مردانهپیراهن مشکی یا سفید گزینهٔ مناسبی برای بالا تنهٔ شماست.می‌توانید برای کامل کردن تیپ خود و تأثیر گذاری بیشتر از عینک ریبن استفاده کنید.

دمپایی لاانگشتی چیست؟

بدون شک تا به امروز خیلی از افراد یک بار هم که شده یک جفت دمپایی لاانگشتی را پوشیده و خوب می‌ دانند که این نوع دمپایی ها چه شکل و شمایلی دارند. شاید قدمت این نوع دمپایی ‌ها به مصر باستان بازگردد؛ زمانی که اشراف و فراعنه‌ی مصری برای گردش در کاخ ‌های قصر خود از آن‌ ها استفاده می‌کردند.همان طور که از نام دمپایی لاانگشتی نیز پیداست، این دمپایی ها بین انگشت شست و انگشت میانی پای شما قرار می‌گیرد، بسیار منعطف هستند و مناسب روزهای گرم تابستانی اند. امروزه دمپایی های‌ لاانگشتی در رنگ ‌ها و جنس ‌های مختلف وجود دارد و شاید از هر کدام بتوان برای موقعیتی خاص و هدفی ویژه استفاده کرد. همچنین، پوشیدن دمپایی های لا انگشتی هم در بین مردان و هم در بین زنان بسیار مرسوم است و جنسیت خاصی هم ندارد.بایکس ـ پاسخ از ما

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار