soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت


انتظار می‌رود شیائومی به زودی حداقل دو گوشی پرچمدار جدید با نام‌های می 11 پرو (Mi 11 Pro) و می 11 اولترا (Mi 11 Ultra) را وارد بازارهای جهانی خواهد کرد. در حال حاضر هیچ چیزی به صورت رسمی از طرف شرکت سازنده تأیید نشده، اما این دو گوشی امروز در پایگاه داده 3C ظاهر شده‌اند و پشتیبانی آن‌ها از شارژ سریع 67 وات مورد تأیید قرار گرفته است. در ادامه .

دو گوشی هوشمندی که اطلاعات آن‌ها در 3C درج شده، با شماره مدل M2102K1C و M2102K1AC معرفی شده‌اند و با شارژر MDY-12-ES که اوایل سال جاری تأییدیه خود را دریافت کرده بود، سازگاری خواهند داشت. با اینکه شماره مدل MDY-12-EU و MDY-12-ET برای شارژر این دو گوشی درج شده، اما حرف آخر تنها به بازار هدف و نوع عرضه محصول ربط دارد و تغییر آن هیچ ربطی به سخت افزار دستگاه ندارد.

در حال حاضر، تنها یک گوشی در بین محصولات شیائومی وجود دارد که سرعت شارژری بالاتر از 67 وات دارد. شیائومی می 10 اولترا که تنها در بازار چین در دسترس قرار گرفته از شارژ سیمی 120 وات پشتیبانی کرده و به ادعای شرکت سازنده تنها در عرض 23 دقیقه می‌تواند از صفر تا 100 درصد شارژ شود! بعد از این گوشی هم سری بلک شارک 3 قرار دارد که متشکل از سه مدل مختلف بوده و همگی از شارژ 65 وات پشتیبانی می‌کنند. به این ترتیب، می 11 پرو و می 11 اولترا پس از عرضه، به عنوان قهرمان‌های جدید شیائومی در زمینه سرعت شارژ لقب خواهند گرفت (در سطح جهانی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.