soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

کورنینگ که با تولید شیشه‌های محافظ گوریلا گلس (Gorilla Glass) برای نمایشگر گوشی‌های هوشمند به شهرت جهانی دست پیدا کرده، به تازگی از محصولات جدیدی با نام‌های گوریلا گلس دی ایکس (Gorilla Glass DX) و گوریلا گلس دی ایکس پلاس (+Gorilla Glass DX) رونمایی کرده است. این شیشه‌های مقاوم جدید به طور خاص برای محافظت از لنزهای دوربین گوشی‌های هوشمند طراحی شده‌اند و علاوه بر اینکه مقاومت بالایی در برابر خط و خش و شکستن دارند، کیفیت عکاسی را نیز می‌توانند بهبود ببخشند. .

طبق گفته شرکت سازنده، کامپوزیت‌های شیشه گوریلا گلس دی ایکس 98 درصد نور را از خود عبور داده و به لنز دوربین می‌رسانند. با اینکه این شیشه‌ها چند وقتی است در پوشیدنی‌های هوشمند از قبیل ساعت مورد استفاده قرار می‌گیرند اما این اولین بار است که کورنینگ از این فناوری برای لنز دوربین گوشی‌ها هوشمند استفاده می‌کند.

گوریلا گلس DX

گوریلا گلس DX و +DX به واسطه کاهش بازتابش نور باعث می‌شوند تا نور بیشتری وارد لنز دوربین شده و در نتیجه کیفیت عکس‌ها بهبود پیدا کند. همچنین، خط و خش هم که به مرور زمان بر روی شیشه دوربین ایجاد می‌شود، به نوبه خود باعث شکست نور و افت کیفیت عکس‌ها می‌شود و شیشه‌های مقاوم کورنینگ این معضل را هم تا حد بسیار زیادی برطرف می‌کنند. به گفته کورنینگ، مدل گوریلا گلس دی ایکس پلاس مقاومتی در حد  یاقوت کبود دارند و این فوق العاده است.

سامسونگ اولین تولید کننده‌ای خواهد بود که از گوریلا گلس DX و +DX در محصولات خود استفاده می‌کند. البته، هنوز مشخص نیست که آیا این شیشه‌های مقاوم در گوشی‌های گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 هم به کار گرفته شده‌اند یا نه. با معرفی رسمی گوریلا گلس دی ایکس می‌توان انتظار داشت در آینده‌ای نزدیک تقریباً تمام گوشی‌های رده بالا به این شیشه مقاوم بر روی لنزهای دوربین خود مجهز شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار