soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت


رنگ موی جو گندمی به معنی وجود رنگهای سفید و نقره ای در میان حجم موهای مشکی می باشد و این مدل رنگ امروزه توجه اغلب خانم ها و آقایان را به سوی خود جلب کرده است و شما می توانید خودتان در منزل به جو گندمی کردن موها بپردازید.

مدل رنگ موی جو گندمی

اگر شما به دنبال راهی برای طبیعی جلوه دادن رنگ سفید موهایتان هستید می توانید آن ها را جو گندمی نمایید که این روش یکی از ساده ترین روش ها برای ایجاد تغییرات جذاب روی سطح موها می باشد. رنگ مو جو گندمی مانند رنگ مو مشکی و رنگ مو نقره ای و رنگ مو یخی زیبایی خاص خودش را دارد و برای افراد با سلیقه خاص ، انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می رود.

وسایل لازم برای جو گندمی کردن موها

  • پودر دکلره برای سفید کردن پایه رنگ مو
  • کرم اکسیدان خوب و با حجم زیاد
  • تونر مو برای سفید کردن موها
  • شامپوی مخصوص که موهای شما را بعد از رنگ و دکلره کردن نرم می کند.
  • برس
  • کاسه پلاستیکی
  • کلیپس مو
  • حوله تمیز

مدل رنگ موی مردانه

نحوه جو گندمی کردن موها

۱.ابتدا روی بسته دکلره را با دقت مطالعه نمایید و بر اساس دستورالعمل های نوشته شده روی آن ترکیب را انجام بدهید.

۲. دکلره را به کمک برس روی همه قسمت های مو بزنید و به آرامی این کار را انجام بدهید تا دکلره روی سطح موها به صورت یکنواخت پخش شود.

۳. بعد از اینکه دکلره را از روی موها شستید نوبت به استفاده از رنگ مو می رسد.

۴. برای شروع یک اکسیدان ۶ درصد را تهیه کنید.

رنگ موی زنانه جو گندمی

۵. رنگ را به اندازه ۱/۳ درون کاسه بریزید و به آن اکسیدان را بیفزایید.

۶. برای اینکه رنگ به صورت طبیعی روی موها پخش شود می توانید مقداری از رنگ را درون کاسه و روی شانه بریزید و به صورت ممتد از ریشه به سمت ساقه موها ، رنگ را بکشید به صورتی که رنگ بدرستی روی سطح موها پخش شود و اضافه رنگ مو روی موها نماند. توجه داشته باشید که در این مرحله باید موها را به صورت دسته دسته جدا نمایید و هر قسمت را دو تا سه بار رنگ بزنید تا به خوبی رنگ بگیرد. به مدت نیم ساعت صبر کنید تا موها رنگ باز کنند.

۷. بعد از گذشت مدت زمان ذکر شده می توانید موهایتان را به کمک شامپو بشویید سپس موها را آبکشی نمایید.

۸. موها را به کمک سشوار خشک نمایید.

رنگ موی زنانه جو گندمی

مدل های رنگ مو جو گندمی

این مدل رنگ موی خاص علاوه بر اینکه مورد توجه خانم ها است توجه بیشتر آقایان را نیز به سمت خود جلب کرده است و اگر شما موهایتان جو گندمی نیست می توانید به کمک روشی که ذکر شد موهایتان را به این رنگ زیبا درآورید و جذابیت ظاهری تان را تکمیل نمایید.

این مدل رنگ مو برای آقایان و خانم ها در دره سنی مختلف انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می رود.

رنگ موی مردانه جو گندمی رنگ موی زیبا مردانه رنگ مو جو گندمی زنانه رنگ موی زنانه رنگ موی جذاب مردانه رنگ موی مردانه زیبا رنگ موی زیبا زنانه مدل رنگ مو جو گندمی دخترانه رنگ موی پسرانه جو گندمی رنگ مو زنانه جو گندمی شیک

در این مطلب با نحوه جو گندمی کردن موها آشنا شدید که امیدواریم با مطالعه این مطلب بتوانید مهارت لازم را بدست آورده باشید و به راحتی دست به کار شوید و موهایتان را در منزل جو گندمی نمایید.

منبع : آرگا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.