soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت


یکی از خرده فروشی‌های زنجیره‌ای مواد غذایی در انگلیس دست به ابتکار جالبی زده و محصولات الکترونیکی مختلفی را به شکلی جالب و به عنوان هدیه به مشتریان خود ارائه می‌کند. این شرکت به طور رسمی چیزی در این باره اعلام نکرده اما با این حال، برخی از مشتریان گزارش داده‌اند که همراه با سفارش خود، هدایای شگفت انگیزی مانند گوشی آیفون اپل، تبلت سامسونگ گلکسی و موارد دیگر از این دست را دریافت کرده‌اند. .

نیک جیمز، یکی از مشتریان ثابت این فروشگاه زنجیره‌ای، از آن دسته افراد خوش شانسی بوده که چنین هدیه‌ای به او داده شده است. وی تجربه خود را در این خصوص در توییتر به اشتراک گذاشته است. به گفته جیمز، او یک کیلو سیب سفارش داده بود، اما هنگامی که برای دریافت سفارش خود به فروشگاه مراجعه کرده و پاکت را تحویل می‌گیرد، در کمال تعجب یک دستگاه گوشی آیفون اس ای را به همراه سیب‌های خود ‌می‌بیند! (اپل در زبان انگلیسی به معنی سیب است و به واسطه همین تشابه اسمی،‌ فروشگاه گوشی آیفون اپل را داخل پاکت سیب‌ها قرار داده بود).

به این ترتیب و با توجه به پست‌هایی که مشتریان فروشگاه مذکور در شبکه‌های مجازی منتشر کرده‌اند، به نظر می‌رسد در این طرح ابتکاری، وسیله‌ای الکترونیکی به همراه اجناسی که نوعی تشابه اسمی دارند،‌ قرار داده و به برخی مشتریان خوش شانس داده می‌شود. به عنوان مثال، در کنار قرص ماشین لباسشویی یک عدد تبلت گلکسی تب ای 7 سامسونگ، در کنار نوکی (نوعی غذا) یک دستگاه گوشی نوکیا 3.4 و در کنار نان تازه یک دستگاه گوشی موتورولا ای 7 به خریداران اهدا شده است. البته، این هدایا تنوع زیادی داشته و برخی دستگاه‌های هوشمند و لوازم جانبی دیگر مانند ساعت گلکسی واچ 3، هدفون گلکسی بادز لایو و دستگاه تناسب اندام گلکسی فیت 2 را هم شامل می‌شود.

نظر شما در مورد چنین طرح خلاقانه‌ای چیست؟ اگر شما هم به همراه یک کیلو سیب، از فروشنده یک گوشی آیفون هدیه می‌گرفتید،‌ چه حسی پیدا می‌کردید؟ (اتفاقی که البته همه ما می‌دانیم غیرممکن است!). نظرات خود را با ما در دیجی رو به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.