soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیتبا وجود اینکه مراسم بفتا ۲۰۲۱ نیز مثل بسیاری دیگر از مراسم های امسال هم به صورت فیزیکی و هم مجازی برگزار شد ولی برخلاف مراسم های دیگر، بیشتر شاهد حضور مهمانانی بود که شخصا در مراسم شرکت کرده بودند.

فرش قرمز مراسم بفتا ۲۰۲۱

نامزدهای برگزیده این مراسم به صورت مجازی با محل برگزاری مراسم ارتباط زنده برقرار کردند ولی از اهدا کننده های جوایز درخواست شده بود تا در تالار رویال آلبرت – لندن حضور پیدا کنند. از جمله به گزارش پرشین وی بازیگر معروف پریانکا چوپرا از کسانی بود که با دو لباس شیک در این مراسم حضور پیدا کرد.
یکی دیگر از مهمانان مهم این مراسم قرار بود پرنس ویلیام باشد تا یکی از جوایز را اهدا کند ولی به دلیل درگذشت پدربزرگش پرنس فیلیپ، حضور در این مراسم را لغو کرد و عوامل بفتا در بیانیه ای گفتند: “به دلیل درگذشت دوک ادینبورگ، دوک کمبریج دیگر نمی تواند در بخشی از برنامه بفتا حضور داشته باشد.” پرنس ویلیام به عنوان رئیس سازمان بفتا از سال ۲۰۱۰ هر ساله به همراه همسرش کیت میدلتون در این مراسم شرکت می کرد.
مراسم اهدای جوایز آکادمی فیلم بریتانیا در سال ۲۰۲۱ در طی دو شب برگزار شد تا بتوانند طبق قوانین بهداشتی برای کووید ۱۹، به صورت مجازی با مهمانان مراسم بفتا ۲۰۲۱ ارتباط زنده برقرار کنند. گلچینی از مدل لباس هایی که در زیر مشاهده می کنید مربوط به چهره های معروفی است که یا به صورت فیزیکی و یا به صورت غیرحضوری و اینترنتی در این مراسم شرکت داشتند.

مدل لباس های بفتا ۲۰۲۱

رز بیرن به گزارش پرشین وی استایل مدرنی مشتکل از یک کت کوتاه و شلوار مشکی از برند میو میو به تن داشت.

رز بیرن

فیبی دینیور یک پیراهن مشکی نامتقارن از برند لویی ویتان به تن داشت که آن را با جواهراتی از همین برند فرانسوی ست کرده بود.
فیبی دینیور

فیبی دینیور

اشلی مادکو پیراهن زرد روشنی از برند لویی ویتان به تن داشت که آن را با گوشواره هایی از برند پوملاتو ست کرده بود.
اشلی مادکو

اشلی مادکو

پریانکا چوپرا برای حضور در این مراسم پیراهنی از برند پرتگاز به تن داشت و آن را با جواهرات بولگاری ست کرده بود.
مراسم بفتا 2021

پریانکا چوپرا

این بازیگر معروف نه یک لباس، بلکه دو لباس برای این مراسم داشت و دومین استایل او از برند رونالد ون در کمپ انتخاب شده بود که آن را نیز با جواهرات بولگاری استفاده کرده بود.
مراسم بفتا 2021

پریانکا چوپرا

تام هیدلسون بازیگری که زمانی برای آشنایی با تیلور سویفت بسیار سر زبان ها افتاده بود با یک کت و شلوار و پاپیون مشکی در فرش قرمز مراسم بفتا ۲۰۲۱ شرکت کرده بود.
تام هیدلسون

تام هیدلسون

کوثر علی که برای فیلم “Rocks” یکی از نامزدهای منتخب دریافت جایزه در این مراسم بود یک استایل رومانتیک سفید رنگ از برند لوکس الکساندر مک کویین به تن داشت.
مراسم بفتا 2021

کوثر علی

بازیگر ۷۳ ساله کره جنوبی یون یو جانگ که توانست جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مراسم بفتا ۲۰۲۱ را از آن خود کند یک پیراهن موقر از برند دیور پوشیده بود.
یون یو جانگ

یون یو جانگ

امرالد فنل بازیگر، رمان نویس، کارگردان و فیلمساز انگلیسی یک دست پیراهن سفید سفارشی از برند رولاند مورت پوشیده بود.
امرالد فنل

امرالد فنل

جیمز مک آووی بازیگر معروف اسکاتلندی برای حضور در این مراسم یک دست کت و شلوار کلاسیک مشکی به تن داشت که آن را با یک عینک دودی شیک ست کرده بود.
مراسم بفتا 2021

جیمز مک آووی

استایل بازیگران در مراسم بفتا

سینتیا اریو یک پیراهن چشمگیر طلایی – نقره ای از برند لویی ویتان پوشیده بود که آن را با جواهرات همین برند ست کرده بود.
سینتیا اریو

سینتیا اریو

سوفی کوکسون یک پیراهن شیک مشکی از برند لوکس جورجیو ارمانی به تن داشت که دارای اپل سرشانه بود.
سوفی کوکسون

سوفی کوکسون

آماندا بری مدیرعامل بفتا، یک لباس سبز را همراه با یک شیلد بهداشتی در مراسم بفتا ۲۰۲۱ استفاده کرده بود.
آماندا بری

آماندا بری

سلست خواننده انگلیسی یک پیراهن یقه مربعی با دامن مدل برش خورده به رنگ سبز تیره پوشیده بود.
مراسم بفتا 2021

سلست

دنیل کالویا که در این مراسم جایزه بهترین بازیگر مرد نقش مکمل را از آن خود کرد، سر تا پا پوشاک برند الکساندر مک کوئین به تن داشت.
دنیل کالویا

دنیل کالویا

تهیه و ترجمه: گروه مد و لباس پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی
منبع: harpersbazaar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.