soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

رن ژنگفی، بنیان‌گذار و مدیرعامل هواوی، پس از یک سال در برابر خبرنگاران رسانه‌های بین المللی قرار  گرفت و هرگونه شایعه در خصوص فروش بخش موبایل شرکت متبوع خود را به شدت رد کرد. وی همچنین ابراز امیدواری کرد که تجارت هواوی با شرکت‌های آمریکایی در خصوص قطعات و تجهیزات مخابراتی دوباره از سر گرفته شده و تحولی در روابط چین و ایالات متحده ایجاد شود. در ادامه .

آقای ژنگفی در صحبت‌های خود ابراز تمایل کرد که شخصاً با رئیس جمهور جدید آمریكا (جو بایدن) گفتگو کرده و مزایای متقابل تجارت دوجانبه بین شركت‌های آمریكایی و هواوی را برای وی تشریح کند.

مدیر عامل هواویرن ژنگفی، بنیان‌گذار و مدیر عامل هواوی

وی افزود:

اجازه دادن به شركت‌های آمریكایی برای فروش كالا به مشتریان چینی، از لحاظ مالی برای آن‌ها مفید است. افزایش ظرفیت تولید هواوی به این معنا خواهد بود که شرکت‌های آمریکایی می‌توانند فروش بیشتری داشته باشند. این یک وضعیت برد برد است.

من معتقدم دولت جدید با توجه به سیاست‌های خود، این منافع را سنجیده و مورد ارزیابی قرار خواهد داد. ما هنوز امیدواریم بتوانیم حجم بالایی قطعه و ماشین آلات از ایالات متحده خریداری کنیم و به این واسطه شرکت‌های آمریکایی نیز بتوانند همراه با اقتصاد چین توسعه پیدا کنند.

مدیر عامل هواوی همچنین اظهار داشت که شرکت وی انرژی لازم برای درگیر شدن در این گرداب سیاسی را ندارد و معتقد است که توسعه شبکه فایو جی هواوی برای همه بازیگران اصلی صنعت موبایل مهم است.

آقای ژنگفی در ضمن صحبت‌های خود، آیفون 12 اپل را “بهترین گوشی هوشمند جهان” معرفی و از موفقیت غول کوپرتینویی در دنیای گوشی‌های هوشمند تعریف و تمجید کرد. وی همچنین اشاره کرد که هواوی زیرساخت‌های شبکه فایو جی را در مناطق منتخبی از اروپا توسعه داده و تجربه استفاده از آیفون‌های 5G در این مناطق به خوبی می‌تواند اهمیت همکاری با هواوی را نشان دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار