soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

از کیف های دوشی کوچک و گرد گرفته تا کیف هایی با زنجیرهای براق و … در این مطلب با جدیدترین ترندهای مدل کیف ۱۴۰۰ و سال ۲۰۲۱ بیشتر آشنا خواهید شد.

مدل کیف ۱۴۰۰

    • کیف هایی از جنس نرم خز

این مدل کیف ها درست مثل یک کت پشمی، نرم و راحت به نظر می رسند و به گزارش پرشین وی در واقع می توانند همه لوازم تان را در خود جا دهند. بدون شک سال ۲۰۲۰ به عنوان سال راحتی شناخته می شد و در فشن نیز تاثیر گذاشته بود ولی به نظر می رسد این سبک از اکسسوارهایی که جلوه ای گرم و راحت دارند، هنوز آماده خارج شدن از دنیای فشن در سال ۲۰۲۱ نیز نیستند.
مدل کیف ۱۴۰۰

مدل کیف خز و پشمی

  • کیف های مینیمال

درست همانطور که زمانی طراح معروف کوکو شنل می گفت: “سادگی کلید هر وقار و زیبایی راستین است.” کیف های کلاسیک و ساده ای که در گذرسال ها همچنان در دنیای فشن باقی مانده از آن دست مدل کیف هایی هستند که ارزش سرمایه گذاری دارند. یک کیف ساده و شیک می تواند هر استایل روزانه را زیباتر کند چرا که ست شدن آنها با لباس ها و اکسسوارهای دیگری که در کمدتان وجود دارد، بسیار ساده است.
مدل کیف ۱۴۰۰

مدل کیف کلاسیک – مدل کیف ۱۴۰۰

  • کیف های وینتج و قدیمی

کیف های وینتج نه تنها زمان نمی شناسند و زیبا و با وقار به نظر می رسند بلکه معمولا جنس های خوبی هم دارند. چرا که این مدل کیف ها به دلیل قدیمی تر شدن دیگر در فروشگاه ها موجود نیستند بلکه آنها را می توان از فروشگاه های آنلاین و یا غیر آنلاین دست دوم فروشی پیدا کرد. در گذر زمان آنها با ارزش تر نیز شده و می توانند تبدیل به یک آیتم خاص در کمد لباس شوند.
کیف های قدیمی و وینتج

کیف های قدیمی و وینتج

مدل کیف های سال ۲۰۲۱
  • کیف با دسته زنجیری

اکنون مدت هاست کیف هایی که دسته زنجیری دارند از ترندهای داغ مدل کیف هستند. حتی اگر مدل فوق العاده ساده ای داشته باشند به دلیل وجود زنجیر براق، هر استایل معمولی روزمره را لاکچری نشان می دهند، به خصوص اگر همراه با آن از زیورآلات متالیک استفاده شود.
مدل کیف ۱۴۰۰

کیف های دسته زنجیری

  • کیف های گردنبندی

با این ترند از مدل کیف ۱۴۰۰ ، کیف شما نه تنها یک اکسسوار بلکه یکی از زیورآلات تان هم به حساب می آید! البته وسایل چندان زیادی نمی توانید در این مدل کیف ها قرار دهید ولی به گزارش پرشین وی با این حال گوشی تان را می توانید هر زمان در دسترس خود داشته باشید.
مدل کیف گردنبندی

مدل کیف گردنبندی

  • کیف های مدل پاکت نامه ای

این مدل کیف از آن دست مدل های کسل کننده نیست که هر روز با خود به سر کار ببرید! این مدل کیف های پاکتی که کمی در استایل های جدید تغییر پیدا کرده اند، از اکسسوارهای شیکی هستند که در تمام روز می توان از آن استفاده کرد. ظاهر این کیف ها صاف و مسطح است و از این رو یک اکسسوار شیک و باکلاس محسوب می شود که با هر لباسی، ظاهر برازنده ای پیدا می کند.
مدل کیف پاک نامه ای

مدل کیف پاک نامه ای

ترندهای جدید کیف ۲۰۲۱

  • کیف های رنگ روشن

اگر می خواهید کمی رنگ به ظاهر لباس هایتان اظافه کنید مطمئنا کیف رنگی گزینه خوبی است. در فشن شو برخی برندها مثل ورساچه، از قدرت کیف های رنگی که از مدل کیف ۱۴۰۰ هستند برای بالا بردن جلوه لباس هایشان استفاده کرده بودند.
مدل کیف رنگ روشن

مدل کیف رنگ روشن

  • کیف های دوشی کوچک

به نظر می رسد دنیای فشن هیچ گاه از کیف های دوشی کوچک خسته نمی شود، به گزارش پرشین وی امسال بار دیگر این سبک از کیف ها باز به چرخه استایل های کیف در دنیای مد بازگشته است.
مدل کیف ۱۴۰۰

مدل کیف رو دوشی کوچک

کیف های گرد نمایی تاثیر گزار داشته و می تواند ظاهر خوبی برای همه لباس ها ایجاد کند، به خصوص اگر شما با اشکال مختلف در استایل تان بازی می کنید، این ترند مطمئنا برای شماست تا آن را امتحان کنید.
فشن سال 2021

مدل کیف گرد و دایره ای – مدل کیف ۱۴۰۰

گرچه با در نظر گرفتن اینکه از سال گذشته تاکنون مردم بیشتر در خانه ها به سر می برند و مد شدن کیف های بزرگ که بیشتر برای سفر مناسب هستند، تناقض وجود دارد ولی با این حال کیف های سایز بزرگ در جنس ها، رنگ ها و شکل های مختلف یکی از ترندهای بزرگ کیف در سال ۲۰۲۱ و سال ۱۴۰۰ است.
استایل کیف

مدل کیف بزرگ

تهیه و ترجمه: گروه مد و لباس پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی
منبع: lofficielusa

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار