soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیتما در این مطلب اختصاصی از پرشین وی برای شما عزیزان گلچینی از زیباترین و خاص ترین مدل کیف های دستی را به شکل های متفاوت و خاص آماده کرده ایم این کیف ها از طراحی های کاملا هنری و خاص هستند که نظر هر بیننده ای را به خود جلب خواهد کرد در ادامه مطلب همراه ما باشید.

مدل کیف های دستی

پرشین وی :کیف های تزئینی Minaudière نوعی کیف های جواهری زنانه است. برای مثال برخی از کیف های مجلسی زیر آنچنان کوچک است که به سختی می توان چیزی در آن جای داد و تنها به عنوان یک وسیله تزئینی استفاده شود.
اگر می‌خواهید کیف‌دستی تازه‌ای برای خودتان بخرید، این راهنما را از دست ندهید.
۱- اگر کیفی می‌خواهید که بتوانید هر روز از آن استفاده کنید و می‌خواهید با همه لباس‌های شما- صرف‌نظر از رنگ‌شان- هماهنگ بشود، بهترین کار، انتخاب رنگ خنثی است.

مدل کیف های دستی

۲- اگر شما لباس‌های چندرنگ یا لباسی با بافت‌های رنگی گوناگون می‌پوشید، باید یک کیف تک‌رنگ خنثی انتخاب کنید تا توجه دیگران به لباس شما جلب بشود.
۳- اگر شما به پوشیدن لباس‌های تنگ مشکی و قهوه‌ای علاقه دارید، در این صورت باید کیف‌هایی را بخرید که رنگی است یا تکه‌های رنگی دارد. یک کیف آبی، زرد یا قرمز بخرید که با بیشتر لباس‌های شما هماهنگ است.
۴- اگر شما قدبلند هستید، سایز کیف چندان مهم نیست و می‌توانید هر نوع کیفی را که دوست دارید، انتخاب کنید. کیفی را بخرید که واقعا مناسب شما است. به طول بند کیف و تعداد دسته‌های کیف توجه کنید.
مدل کیف های دستی

مدل کیف های دستی

نکات انتخاب کیف دستی

۵- اگر ریز اندام هستید، باید کمی هوشیار باشید. باید کیفی که انتخاب می‌کنید، خیلی بزرگ نباشد. می‌توانید این نکته را در نظر داشته باشید که کیف در کوچک‌ترین قسمت اندام شما قرار بگیرد. در این صورت هنگام راه رفتن، از تمرکز به روی اندام کوچک شما جلوگیری می‌کند. علاوه بر این، سایز کیف بستگی دارد که چه مقدار چیزی می‌خواهید در کیف خود حمل کنید.
۶ – شکل اندام خود را تعیین کنید و ضعف اندام خود را بشناسید. برای ایجاد تعادل اندام‌تان با یک کیف مناسب، شما باید از شکل و سایز اندام خود و ظاهر کلی‌تان آگاه باشید. باید کیفی انتخاب کنید که توجه را از قسمت‌های نامناسب اندام شما به قسمت‌های جذاب بدن‌تان جلب کند.
۷- اگر می‌خواهید توجه به قسمت بالاتنه شما کم بشود، کیفی بخرید که در قسمت ران و پایین کمر شما قرار می‌گیرد، در نتیجه توجه به بازوهای درشت، بالاتنه، سینه یا شکم بزرگ کم می‌شود.
مدل کیف های دستی

کیف های دستی

کیف های دستی

۸ – اگر ران‌های بزرگی دارید، کیفی انتخاب کنید که زیر بازوی شما قرار می‌گیرد، هر کیفی که درست روی کمر شما قرا بگیرد، توجه را به قسمت پایینی اندام شما جلب می‌کند.
۹ – از کیف‌های بسیار بزرگ برای افزودن حجم به اندام خود استفاده کنید. اگر شما بسیار بلند و لاغراندام هستید، یک کیف سایز بزرگ برای شما بسیار مناسب است. اگر درشت اندام و سنگین وزن هستید، از این نوع کیف‌ها خودداری کنید.
۱۰- کیف‌های زیربغلی (کیف‌دستی‌هایی که کوچک‌ترند و خوب زیر بغل قرار می‌گیرند)، تازگی‌ها زیادتر استفاده می‌شوند.
تصاویر زیر مجموعه کیف های مجلسی از برند ها و طراحان مختلف است.
مد و لباس

کیف شکیل

مد و لباس

کیف شیک

مد و لباس

کیف زیبا

مد و لباس

کیف خاص

مد و لباس

کیف مدرن

مد و لباس

کیف زیبا

مد و لباس

کیف شیک

مد و لباس

کیف مدرن

مد

کیف اناری

مد و لباس

کیف خاص و زیبا

مدل کیف های دستی

کیف شیک

مدل کیف های دستی

کیف های دستی خاص

تهیه و ترجمه: گروه مد و لباس پرشین وی بخش اختصاصی پرشین وی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.