soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیتکیف  ها تکمیل کننده استایل زیبا و خاص خانم ها هستند بنابراین در هنگام یک استایل مخصوص از انتخاب کیف مناسب آن استایل غافل نشوید ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم ایده هایی از مدل های کیف دخترانه و نکات انتخاب آن را برایتان به اشتراک گذاریم.

مدل های کیف دخترانه

مدل های کیف دخترانه

بیشتر بدانید از نکات مهم در انتخاب کیف

۱- به سراغ کیفی بروید که نزدیک بدن باشد.
وقتی کیفی را انتخاب می کنید که نزدیک بدن باشد، وزن آن به طور مساوی توزیع شده و ارگونومیک تر خواهد بود. از آن به صورت ضربدری استفاده کنید، بنابراین اگر بند را روی شانه سمت راست انداختید، کیف را روی بدن و سمت چپ خود قرار دهید. به یاد داشته باشید، توصیه می شود که گاه به گاه طرفین را تغییر دهید.
۲- از کیف هایی که باید در آغوش شما حمل شود، خودداری کنید.
از مدل هایی که فقط با بازوهای شما قابل حمل است خودداری کنید. به سراغ کیف هایی بروید که به روی شانه های شما آویزان می شود. هنگامی که کیف خود را فقط با بازوی خود حمل می کنید، می تواند باعث مشکلات آرنج، شانه، مچ و گردن شود.
مدل های کیف دخترانه

مدل های کیف دخترانه شیک

۳- به وزن کیف توجه کنید.
توجه به وزن کیف بسیار مهم است. از آنجا که قصد دارید وسایل را در داخل کیف خود حمل کنید، باید در نظر بگیرید که وزن کیف خود در حال بیشتر شدن است. این نباید بیش از  ۱۰٪ از وزن بدن شما باشد.
۴- از زنجیر خودداری کنید.
اگرچه زنجیرها کالاهایی هستند که یک کیف را شیک تر می کنند، اما در مورد بدن شما بهترین انتخاب نیست. آنها سنگین هستند و تمایل به چیدن گوشت دارند. به دنبال دسته های کوتاه و نرم باشید که به شما آسیب نمی رساند.
مدل های کیف دخترانه شیک

مدل های کیف دخترانه مشکی

نکات انتخاب مدل های کیف دخترانه

۵- تست کنید.
بعضی اوقات کیف ها، آن چیزهایی نیستند که به نظر می رسند. مهم است که قبل از خرید کیف را امتحان کرده و تست کنید. شما می توانید آن را حس کنید  وزن آن را ارزیابی کنید، ببینید آیا مدلی که در کنار بدن شما قرار دارد را دوست دارید و بسنجید که آیا تسمه ها به شما آسیب می رساند، بنابراین می توانید مطمئن باشید که این بهترین مدل برای شما است.
۶- سراغ مدل های کوچک بروید.
مدل های کوچکتر را انتخاب کنید، بنابراین بیش از حد بدن شما خسته نمی شود. اول، آنها سبک تر هستند زیرا کوچکتر هستند. دوم، شما نمی توانید چیزهای زیادی را حمل کنید، زیرا می دانید آنها درون کیف شما جا نمی شوند.
کیف زیب

کیف زیب

۷- به دنبال مدل هایی باشید که به خوبی ساخته شده باشند.
اگر کیف دارای یک شکل، پایه محکم و محفظه داخلی باشد، وزن را به خوبی توزیع کرده و شانه ی شما درد نمی گیرد. مدل هایی را انتخاب کنید که دارای این ویژگی ها باشد، بنابراین به بدن خود آسیب نمی رسانید. اندازه کیف مهم نیست، تا زمانی که این پشتیبانی را به شما بدهد.

راهنمای انتخاب کیف زنانه

۸- کیف هایی را انتخاب کنید که توسط قسمت های قوی تری از بدن شما حمل شود.
بهترین گزینه ها همیشه مواردی هستند که می توانند توسط قسمت قوی تری از بدن شما حمل شوند. کوله پشتی و کیف های کمری گزینه های بسیار خوبی برای نگه داشتن وسایل شما بدون اینکه فشاری بیش از حد به بدن شما بیابد. مهره های کمر و کمر شما می تواند وزن بیشتری نسبت به گردن، قسمت فوقانی کمر و ساعد داشته باشد.
مدل های کیف دخترانه شیک

مدل های کیف دخترانه شیک

۹- بندهای بلند و پهن را انتخاب کنید.
بند هنگام انتخاب کیف خود می تواند معنی زیادی داشته باشد. اگر خیلی نازک باشد، علاوه بر اینکه قادر به نگهداری از کیف نیست، برای اینکه کیف خود را روی شانه نگهداری کنید، به پوست شما آسیب می رساند. بنابراین، به دنبال کیف هایی باشید که بندهایی پهن و بلند دارند، برای بدن بهتر است.
استایل

کیف شیک

بیتوته / بیتوته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.