soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیتمد و لباس

ما در این مطلب نکات انتخاب کوله پشتی مناسب و عکس هایی از آن را برایتان به اشتراک خواهیم گذاشت

کوله پشتی یکی از پر طرفدارترین کیف هایی هستند که هر کسی حداقل یکی از آن را در خانه دارد ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم نکات مهم در انتخاب کوله پشتی مناسب و همچنین نمونه هایی از جدیدترین مدل های کوله پشتی زیبا و مدرن را برایتان به اشتراک بگذاریم

مدل های کوله پشتی

مدل های کوله پشتی

مدل های کوله پشتی

بیشتر بدانید از انواع کوله پشتی

کوله پشتی های سفرهای آخر هفته ای (برای سفرهای ۱ تا ۳ روزه – بین ۳۰ الی ۵۰ لیتر حجم) این دست کوله پشتی ها برای سفرهای کوتاه مدت ۱ تا ۳ روزه مناسب هستند تا از مزیت سبک بار بودن خود نهایت استفاده را ببرید. برای این سفرها طبعاً احتیاجی به حمل وسایل چندان زیادی نخواهید داشت و بنابراین یک کوله پشتی با گنجایش تقریبی ۳۰ الی ۵۰ لیتر برای شما کافی خواهد بود. این دست کوله پشتی ها به خوبی و با دقت زیادی طراحی شده‌اند تا قادر باشید از تمام نقاط و بخش‌ های آن به خوبی استفاده کنید. با این حال، توجه داشته باشید که انتخاب تجهیزات سفر و یا نحوه چیدن آن‌ها در این نوع کوله‌ها باید با دقت زیادی انجام شود. چراکه از تمام بخش‌های آن باید حداکثر استفاده را ببرید.
مدل های کوله پشتی

مدل های کوله پشتی زیبا

کوله پشتی های سفرهای چند روزه (برای سفرهای ۳ تا ۵ روزه – بین ۵۰ الی ۸۰ لیتر حجم) این دست کوله پشتی ها در واقع محبوب ترین نوع هستند و بیشترین استقبال از آن‌ها می شود. انتخاب این کوله‌ ها گزینه‌ای عالی برای سفرهایی است که ۳ روز و یا بیشتر به طول می‌انجامند. همانطور که مشخص است، این مدل گنجایش بیشتری دارد، ولی با این حال انتخاب و نحوه چیدن وسایل سفر باید با دقت بالایی صورت پذیرد.
کوله پشتی های سفرهای طولانی (برای سفرهای بیش از ۵ شب – بیش از ۷۰ لیتر حجم) انتخاب این دسته از کوله های پشتی، گزینه‌ای عالی برای موارد زیر خواهد بود: سفرهای زمستانی و یا سفر به مناطق کوهستانی و برف خیز. در این سفرها شما به کوله پشتی هایی با گنجایش بالا احتیاج خواهید داشت تا بتوانید لباس های گرم،‌ چادر (برای اسکان و استراحت شبانه)،‌ کیسه خواب و همچنین انواع تجهیزات مورد استفاده‌ی دیگر را جای دهید. سفرهای خانوادگی. اگر قصد سفر با کودکان خردسال خود را دارید، استفاده از این دست کوله پشتی ها انتخابی مناسب برای شما خواهد بود. چراکه احتمالاً باید لباس‌ها و وسایل‌ مختلف مرتبط با کودکانتان را نیز با خود حمل کنید.
مدل های کوله پشتی

مدل های کوله پشتی زیبا و مدرن

کوله پشتی مخصوص بانوان

برخی مدل های کوله پشتی مخصوص بانوان طراحی می شود. این کوله ها وزن کمتر و فریم کوچک تری دارند. همین امر باعث شده تا از این دست کوله پشتی ها برای افراد کم سن و سال تر (فارغ از جنسیت) نیز استفاده شود. به صورت کلی، هنگام طراحی و ساخت این دست کوله پشتی ها ظرافت بیشتری به کار رفته و فیزیک بدن یک خانم مدنظر تولیدکنندگان بوده است.
کوله پشتی مخصوص جوانان این نوع کوله پشتی ها مخصوص جوانان کم سن و سال و به خصوص نوجوانان است. طراحی و امکانات تنظیم این کوله ها به نحوی است که به خوبی بر اساس فرآیند رشد یک کودک ساخته شده اند. به عبارت دیگر، با استفاده از ابزار تنظیمی این کوله ها، یک نوجوان قادر خواهد بود از آن برای مراحل مختلف رشد خود استفاده کند. البته لازم به ذکر است که این نوع کوله ها کوچک‌تر بوده و ظرفیت محدودتری دارند. در واقع، این کوله ها را می توان نسخه کوچک شده ای از کوله پشتی های مردانه و افراد بالغ دانست.
مدل های کوله پشتی

مدل های کوله پشتی زیبا و مدرن

ویژگی های یک کوله پشتی مناسب چیست

برای درک بهتر ویژگی های یک کوله پشتی مناسب، در ابتدا باید ویژگی ها و بخش های مختلف یک کوله پشتی را به خوبی بشناسیم. شناخت کافی یک کوله پشتی این آگاهی را به ما خواهد داد تا انتخاب خود را بهتر انجام دهیم.
نوع فریم کوله پشتی کوله پشتی با فریم داخلی: عموم کوله پشتی ها دارای یک فریم داخلی هستند. این فریم باعث استقامت و محکم ایستادن کوله پشتی می شود. وجود این فریم به شخص حامل کمک خواهد کرد تا تعادل خود را بهتر حفظ کرده و همچنین وزن کوله پشتی به خوبی و با تناسب روی پشت او پخش شود.
کیف

کوله پشتی آبی

مدل های کوله پشتی

مدل های کوله پشتی پسرانه

کیف

مدل های کوله پشتی

کیف

کوله پشتی

برای ساخت این فریم ها از تکنولوژی و تکنیک‌های مختلفی بهره گرفته می شود تا عمل انتقال و تقسیم وزن به بهترین نحو صورت پذیرد. کوله پشتی با فریم خارجی: استفاده از این نوع کوله پشتی ها زمانی مناسب است که قصد حمل کردن باری غیرعادی و بسیار سنگین را داشته باشید. برای مثال اگر قصد حمل کردن یک قایل کایاک بادی به یک دریاچه را داشته باشید، استفاده از این نوع کوله پشتی می تواند انتخابی مناسبی برای شما باشد. کوله پشتی های بدون فریم: افرادی که استفاده از کوله پشتی های سبک وزن و راحت‌تر را ترجیح می‌دهند، از مدل های بدون فریم استفاده می کنند و یا اینکه فریم را از کوله پشتی فعلی خود جدا می سازند. جدا کردن فریم باعث کاهش وزن کوله خواهد شد.
میهن / rismoun
مدل های کوله پشتی

مدل های کوله پشتی

2021-04-15 /
گردآوری: پرشین وی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.