soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

جدید ترین مدل های مقنعه
مد و لباس

ما در این مطلب نکات مهم در انتخاب مقنعه مناسب و عکس هایی از آن را برایتان به اشتراک خواهیم گذاشت

مقنعه یکی از پوشش های رسمی بانوان است که در محیط های اداری و رسمی آن را بر سر می کنند در چند دهه اخیر استفاده از پوشش های متنوع در مقنعه رواج پیدا کرده است ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم گلچینی از زیباترین و متنوع ترین مدل های مقنعه را به اشتراک بگذاریم

مدل های مقنعه

مدل های مقنعه

مدل های مقنعه

بیشتر بدانید از انتخاب مقنعه مناسب

در رابطه با هماهنگی فرم مقنعه با صورت نکات با بستن روسری و شال متفاوت است چرا که بخشی از انتخاب روسری و شال متناسب با فرم صورت مربوط به طرح آن می‌شود که در مورد مقنعه این مسئله کمتر مد نظر است چرا که اکثرا مقنعه‌ها با پارچه ساده دوخته می‌شوند و تنها طرح‌های تزیینی روی ان‌ها در قسمت دورگردن و بالای سر است. با بیان تمام این نکات باید گفت که فرم تا زدن مقنعه و طرح‌های تزیینی روی آن بایستی با توجه به حالت صورت انتخاب شوند در این بخش به طور خلاصه نکاتی را خواهیم گفت که شما را در انتخاب مدل مقنعه راهنمایی خواهد کرد.
مدل های مقنعه

مدل های مقنعه

برای صورت‌های کشیده کدام مدل مقنعه مناسب است:

در حقیقت منظور از تناسب مدل مقنعه با فرم صورت راهنمایی در زمینه تا زدن و نحوه سرکردن مقنعه است که به طور خلاصه در این بخش به ان‌ها اشاره می‌کنیم. اکثر مقنعه‌های ساده یا هدبند دار مناسب فرم صورت کشیده هستند. در حقیقت با انواع هدبند و اکسسوری زیر مقنعه صورت خود را کوتاه‌تر کنید. از هدبند یا دستمال سر‌های تیره انتخاب کنید. مقنعه اداری یا دانشجویی فرقی ندارد در هر دو حالت برای این فرم صورت‌ها مقنعه بایستی به صورت سر گرد تا زده شوند. برای این کار حتما کناره‌های مقنعه را تو بزنید تا گونه هایتان مشخص شود.
مدل های مقنعه

مدل های مقنعه

انتخاب و تازدن مدل مقنعه متناسب صورت‌های گرد و پیشانی کوتاه:
در صورت‌های گرد پیشانی عریض و کوتاه است. شما باید بامقنعه عرض پیشانی را کمتر و در عوض بلندتر نشان دهید. از هدبند یا دستمال سر می‌توانید استفاده کنید، اما نباید بیشتر از ۴/۱ پیشانی را بگیرید. به هیچ وجه کاری نکنید که ارتفاع پیشانی کم شود.
نحوه سرکردن مدل مقنعه‌های اداری و دانشجویی برای صورت‌های مثلثی:
استایل رسمی

مقنعه

استایل رسمی

مقنعه

این فرم صورت‌ها به دلیل کم شدن عرض در قسمت چانه نباید انتهای مقنعه را تیز کنند. بهتر است قسمت پایینی چانه را بپوشانید و سعی کنید تا با تا زدن مقنعه به سمت داخل عرض پیشانی را کمتر کنید.
استایل رسمی

مقنعه

مدل های مقنعه

مدل های مقنعه

مدل های مقنعه

مدل های مقنعه

 
پارس / parsine

2021-03-07 /
گردآوری: پرشین وی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار