soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

دیانا، پرنسس ولز حتی قبل ازاینکه پرنسس و تبدیل به عضوی از خانواده سلطنتی شود به عنوان یکی از چهره های خوش پوش شناخته می شد. در زیر بهترین مدل لباس های پرنسس دایانا قبل از ازدواج را مشاهده می کنید.

مدل لباس های پرنسس دایانا

لیدی دایانا اسپنسر در طی مدت زمانی که به ازدواج با شاهزاده انگلیسی در سال ۱۹۸۱ ختم شد، با مجموعه ای از لباس های مختلف دیده شد. به گزارش پرشین وی او حتی با پوشیدن یک لباس مشکی بدون بند در اولین ملاقات رسمی سلطنتی اش، قوانین درباری را در مورد عدم پوشیدن لباس مشکی شکست.

  • ژاکت مشکی و دامن چهارخانه

دایانا اسپنسر در اکتبر سال ۱۹۸۰ برای بیرون رفتن در شهر لندن، یک ژاکت مشکی را با یک دامن چهارخانه رنگ روشن و کفش های پاشنه تخت ست کرده بود.
مدل لباس های پرنسس دایانا

ژاکت مشکی و دامن چهارخانه

  • بلوز و دامن با ژاکت کریسمسی

او در نوامبر سال ۱۹۸۰، استایل رسمی خود را مناسبتی کرده و یک بلوز و دامن مدادی را با یک ژاکت طرح کریسمس ست کرد.
مدل لباس های پرنسس دایانا

ست کریسمس – مدل لباس های پرنسس دایانا

  • لباس مجلسی صورتی راه راه و پالتو مشکی

دایانای ۱۹ ساله پیراهن صورتی راه راه و کت مشکی را برای شرکت در تولد ۵۰ سالگی پرنسس مارگارت (خواهر ملکه الیزابت) به تن کرد که در همان ماه (نوامبر) در هتل ریتز لندن برگزار شده بود.
مدل لباس های پرنسس دایانا

لباس مجلسی صورتی راه راه

پرنسس آینده انگلستان، در ژانویه ۱۹۸۱ در خارج از آپارتمانش در لندن یک کت قرمز و کیف دستی ست آن را در دست داشت.
کت و کیف قرمز

کت و کیف قرمز

لباس نامزدی دایانا

پرنس چارلز و دایانا اسپنسر نامزدی خود را در ۲۴ام فوریه سال ۱۹۸۱ رسما اعلام کردند. دایانا برای این فتوکال رسمی، یک کت و دامن آبی از فروشگاه زنجیره ای هارودز پوشیده بود.
کت دامن آبی

اعلام نامزدی با کت آبی – مدل لباس های پرنسس دایانا

طبق گفته اندرو مورتن، زندگی نامه نویس سلطنتی دایانا “پرنسس در زمانی که با پرنس ولز نامزد شد، به معنای واقعی کلمه فقط یک دست لباس بلند، یک بلوز ابریشمی و یک جفت کفش شیک داشت و فقط همین”
دایانا و مادرش “مجبور شدند از هر چیزی شش دست خریداری کنند.”

قانون شکنی دایانا در انتخاب لباس
  • پیراهن مشکی جنجالی

دایانا در مارس سال ۱۹۸۱ با پوشیدن یک دست لباس مشکی بدون بند در اولین رویدادی که با نامزدش چارلز شرکت کرد، پروتکل های سلطنتی را نادیده گرفت.
لباس مشکی او از طراحی های دیوید امانوئل بود و به گزارش پرشین وی آن را برای حضور در کنسرتی که با اهداف جمع آوری پول در تالار گلد اسمیت لندن برگزار شده بود، پوشید.
پیراهن مشکی جنجالی

لباس مجلسی مشکی – مدل لباس های پرنسس دایانا

وی در برخی نوارهای ضبط شده محرمانه که از آنها در کتاب “دایانا: داستان واقعی او – از زبان خودش” نوشته اندرو مورتن، یاد شده با به خاطر آوردن آن روز می گوید چارلز به او گفت نباید این لباس را می پوشید چرا که مشکی فقط برای عزاداری است.
در این نوار ضبط شده دایانا می گوید: “من از اینکه حالا مرا به عنوان یک خانم سلطنتی می بینند خوشحال نبودم، من فقط یک حلقه به جای دو حلقه به انگشتم داشتم.”
وی افزوده بود: «یادم می آید که به اتاق مطالعه نامزدم رفتم و او گفت: “تو که نمی خواهی با این لباس بیرون بروی، می خواهی؟” و من در جواب گفتم: “چرا می خواهم همین کار را کنم.” و او جواب داد: “مشکیه! ولی فقط مردمی که عزادارند سیاه می پوشند!” و من در جواب گفتم: “بله، ولی من هنوز عضوی از خانواده شما نشدم.”»

  • ژاکت پشمی معروف دایانا

دایانا برای تماشای مسابقه چوگان در ژوئن سال ۱۹۸۱ یکی از ژاکت های پشم گوسفند خود که اکنون بسیار معروف است را از برند “Warm and Wonderful” به تن داشت.
ژاکت قرمز دایانا

ژاکت قرمز دایانا – مدل لباس های پرنسس دایانا

برند وارم اند واندرفول  که قبلا از سال ۱۹۹۴ تولید این ژاکت را متوقف کرده بود، دوباره با همکاری Rowing Blazers با تولید این ژاکت، دوباره آن را روانه بازار کرد.

استایل پرنسس دایانا

  • ست پیراهن و کلاه هلویی

در همان ماه به گزارش پرشین وی او با یک پیراهن هلویی رنگ و یک کلاه ست گلدار با دیگر اقوام سلطنتی شوهر آینده اش در مسابقات رویال اسکات شرکت کرد.
ست پیراهن و کلاه هلویی

ست پیراهن و کلاه هلویی

  • پیراهن مجلسی قرمز

دایانا، پرنسس آینده در ژوئن سال ۱۹۸۱ با یک پیراهن مجلسی قرمز پولک دوزی شده در مراسم افتتاح فیلم جیمز باند به نام “فقط به خاطر چشمان تو” در لندن شرکت کرد.
پیراهن مجلسی قرمز

پیراهن مجلسی قرمز

  • لباس عروس دایانا

آخرین حضور دایانا به عنوان یک چهره غیرسلطنتی در روز مراسم ازدواجش بود. او یک پیراهن عروس خیره کننده عاجی رنگ از برند Emanuels پوشیده بود و به عنوان لیدی دایانا اسپنسر وارد کلیسای جامع سینت پائول شد و به عنوان والاحضرت پرنسس دایانا ولز از آنجا خارج شد.
لباس عروس دایانا

لباس عروس دایانا

تهیه و ترجمه: گروه مد و لباس پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی
منبع: insider

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار