بافت مو تاثیر زیادی روی جذابیت موها دارد و شما می توانید برای دورهمی کوچک و یا مهمانی ها بزرگ از بافت موهای زیبا و شیک برای موهای خود استفاده کنید. مدل بافت موی بلند در انواع مدل های متنوع موجود است و شما می توانید با ایده گرفتن از این بافت ها موهایتان را به زیباترین شکل ممکن فرم دهید.

مدل بافت مو کوتاه و بافتن مو بلند از انواع مدل هایی هستند که شما می توانید از آن ها برای بافتن موهای کوتاه و بلند خود استفاده کنید. بافتن مو در انواع مدل های متنوع ساده و جذاب موجود است و شما می توانید با کمک این مدل ها موهایتان را جذاب و متفاوت تر کنید.

مدل بافت موی بلند زنانه و دخترانه با جدیدترین متدها

بافتن موها در انواع مدل های موقتی و دائمی موجود هستند بافتن موهای موقتی به مدت زیادی روی موها باقی نمی مانند در صورتی که بافتن موهای دائمی نظیر مدل بافت مو آفریقایی و بافت موهای مکزیکی به مدت چند هفته یا چند روز روی موها می مانند. بافت موهای سنتی سالم تر هستند و هیچ آسیبی به موهای شما وارد نمی کنند در صورتی که بافت موهای دائمی اگر به صورت طولانی مدت روی موها بمانند ممکن است برای موهای شما دچار مشکل شوند.

توجه داشته باشید که از بافتن موها می توانید در بین شینیون موهای خود استفاده کنید همچنین بافت موی جلوی سر و بافت موی کنار سر نیز از انواع بافتهایی هستند که باعث جذابیت موهای شما می شوند.


  • کالا چیو


از بافت موها می توانید برای بافت موهای بلند و کوتاه استفاده کنید همچنین در صورت تمایل می توانید برای بافتن موهای بلند، از انواع بافت موهای متنوع و زیبا استفاده نمایید. اگر شما تمایل دارید موهایتان مجلسی و زیباتر به نظر برسد بهتر است موهای بافته شده تان را به شیوه ای متفاوت روی سرتان حالت و فرم دهید. بافتن موهای ساده همچنین زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و باعث می شوند موهای شما مرتب و آراسته تر به نظر برسند.

مدل زیبا و شیک بافت مو

در ادامه توجه شما را به چند مدل بافتن مو بلند دخترانه و زنانه جلب می کنیم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

بافت موی ساده مدل بافت موی دخترانه مدل بافت موی شیک مدل بافت موی بلند مدل بافت مو دخترانه بافت موی شیک و ساده مدل بافت موی بلند و زیبا   مدل بافت موی شیک مدل بافت موی زیبا و شیک مدل بافت موی بلند مدل شینیون همراه با بافت مو مدل بافت موی زیبا و شیک مدل بافت موی شیک و زیبا مدل بافت موی شیک و جذاب مدل بافت موی پشت سر مدل بافت مو بلند مدل بافت مو جلو سر مدل بافت مو دخترانه مدل بافت موی ساده مدل بافت مو جلو سر مدل بافت موی آفریقایی   مدل بافت مو دخترانه مدل بافت مو ساده و زیبا مدل بافت موی زیبا مدل بافت موی زیبا و بلند

انواع جدید بافتن موهای بلند دخترانه و مجلسی

بافتن موها یکی از ساده ترین و جذاب ترین روشهای آرایش مو دخترانه و زنانه می باشد که امروزه ایده های متنوع و زیبای زیادی برای انجام این کار وجود دارد، انواع بافت مو فرانسوی، بافت مو آفریقایی، بافتن مو با کاموا نمونه هایی از بافت های زیبای مو برای بانوان می باشند که این بافت موها تاثیر زیادی بر روی جذابیت و زیبایی ظاهر و استایل بانوان می توانند داشته باشند، در ادامه تصاویری متنوع از انواع مدل بافت مو جذاب گلچین کرده ایم که امیدواریم مورد توجهتان قرار گیرند.

مدل بافتی از موی بلند

اغلب خانوم های ایرانی انواع بافتن موها در خانه را از مادران یا مادربزرگ ها ی خود آموخته اند که معمولا به شکل ساده و یک شکل انجام می گیرد، حال این نوع بافتهای سنتی را می توان موقتاً با استفاده از یک کش در جای خود محکم کرد و معمولا برای مدت کوتاهی روی سر می مانند اما امروزه انواع بافتهای جدید مو به شکل مجلسی و جذاب وجود دارد که برخی از این بافتها اگر چه ظاهر پیچیده ای دارند اما با کمی دقت در مدل بافتن آنها و با کمی حوصله می توانید به راحتی الگو گرفته و به زیبایی موهایتان را در منزل بیارایید و  در مجالس و مهمانی هایتان بدرخشید، در اینجا جدیدترین و جذاب ترین مدلهای بافتن موی بلند دخترانه شیک و مجلسی را گردآوری کرده ایم که می توانید ببینید و ایده بگیرید.

بافت موهای بلند مجلسی انواع بافت موهای بلند بافتی مجلسی از موی بلند تصاویر بافت موهای بلند بافتهای زیبا از موی بلند بافتی جذاب از موی بلند زیباترین بافت موی بلند بافتی جدیداز موی بلند بافتی زیبا از موی بلند بافت موی بلند برای دختربچه بافتن جذاب موی بلند بافتن موی بلند دخترانه بافتن موی بلند مجلسی بافتن موی بلند بافت موی بلند جذاب و زیبا

در این بخش از آرایش مو با انواع مدل بافتن مو بلند آشنا شدید شما می توانید با الگوبرداری از این مدل ها موهایتان را به زیباترین شکل ممکن ببافید و در مجالس و مهمانی های بزرگ و کوچک زیباتر به نظر برسید.

منبع : آرگا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *