soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

برای این که بتوانید به صورت درست به متعادل سازی چهره بپردازید بهتر است روش هایی را برای این کار بدانید که در ادامه شما را با آن ها آشنا خواهیم کرد. برای یافتن اطلاعات بیش تر تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

متعادل سازی چهره یکی از روش های میک آپ و آرایش می باشد که امروزه توسط افراد بسیار ماهر صورت می گیرد و فردی که این کار را انجام می دهد به آرایش کردن و این حرفه تسلط بسیاری دارد. در واقع این تکنیک به آرایشگر ها کمک می کند تا نقاط منفی و مشکل دار صورت را شناسایی کرده و در نهایت با استفاده از خطوطی آن ها را رفع کنند و یا میزان انحرافات را به حداقل برسانند.

متعادل سازی چهره

تکنیک های متعادل سازی چهره

زمانی می توانید از این تکنیک در آرایش های خود استفاده کنید که آن را آموزش دیده باشید و یا مدرکی از آموزشگاه های معتبر دریافت کنید در غیر این صورت ممکن است این کار را به صورت اشتباه انجام داده و مشکلاتی را برای خودتان و آرایش تان ایجاد کنید. در واقع شما با استفاده از این روش می توانید عیب ها و خط های منفی صورت را پیدا کرده و آن ها را با استفاده از آرایش محو کنید. به همین دلیل است که باید فردی ماهر این کار را انجام دهد تا با شناخت کافی از صورت و خطوط منفی بتواند آن ها را سریعا پیدا کرده و مشکلاتی که دارند را حذف کند.

آماده سازی صورت

قبل از این که آرایش کردن را شروع کنید باید بتوانید خط ها منفی صورت و عیب هایی که فکر می کنید می تواند آرایش شما را بهم بریزد را شناسایی کرده و سعی کنید با محو کردن آن ها آرایش زیبا تر و بهتری داشته باشید. در واقع کار شما باید به نحوی باشد که بین آرایش صورت شما تعادل برقرار شود. یکی از مهم ترین کار هایی که باید انجام دهید یادگیری کار با کانتور و هایلایت می باشد. در واقع شما با استفاده از کانتور می توانید صورت خود را قرینه کنید و از بروز مشکل در آرایش کردن بپرهیزید. در واقع شما با استفاده از یک سری تکنیک ها می توانید گونه های خود را برجسته تر ساخته و یا بینی خود را قلمی تر کنید. امروزه افراد بسیار زیادی از این تکنیک استفاده می کنند با این حال برای این که بتوانید این کار را به راحتی و بدون مشکل انجام دهید باید دوره های آن را بگذرانید. جالب است بدانید که متعادل ساختن چهره افراد متفاوت می باشد زیرا برخی از آن ها دارای صورت های پهن می باشند و برخی دیگر دارای صورت های کشیده اند و افراد نوع دوم باید یک بخش هایی از صورتشان برجسته تر شود که این کار با هایلایت انجام می شود و در افراد نوع اول باید یک سری نقاط از صورت آن ها حذف شود.

قبل از متعادل سازی باید صورت فرد را آماده کنید.

مراحل متعادل سازی صورت

  1. قبل از انجام هر کاری باید چهره فردی که می خواهید آن را متعادل سازی کنید را با استفاده از شوینده های مخصوص تمیز کنید. این کار به تمیز کردن پوست کمک کرده و در نهایت می تواند به مرطوب سازی پوست کمک کند. در این میان باید توجه داشته باشید که صورت فرد به مواد آرایشی و بهداشتی و پاک کننده ها حساسیت نداشته باشد در غیر این صورت بثورات پوستی که برای فرد ایجاد می شود مانع از آرایش مناسب روی پوست خواهد شد.
  2. در مراحل بعدی باید آکنه و جوش هایی که روی پوست فرد وجود دارد را از بین برده و با استفاده از لوازم آرایشی تا جایی که ممکن است آن ها را محو کنید.
  3. بعد از این که پوست فرد آماده شد می توانید از متعادل سازی استفاده کنید و هر دو طرف صورت فرد را با استفاده از کانتور و هایلایت قرینه سازی کنید.
  4. بعد از این که این کار را انجام دادید و صورت فرد را به تعادل رساندید باید آرایش چشم را انجام دهید. آرایش چشم ها بسیار متفاوت می باشد و شما می توانید از روش های مختلفی مانند آرایش خلیجی، آرایش چشم عربی و آرایش چشم رسمی و هندی استفاده کنید. در نظر داشته باشید که می توانید برای حرفه ای تر شدن آرایش چشم ها می توانید از دو رنگ سایه متفاوت کمک بگیرید.

مراحل متعادل سازی صورت

متعادل سازی بخش های مختلف صورت

قبل از این که برای قرینه سازی صورت اقدامی انجام دهید باید سعی کنید فرم صورت فرد را تشخیص بدهید در غیر این صورت متعادل سازی چهره شما ممکن است غلط بوده و صورت فرد را زیبا نکند. بعد از این که فرم صورت را تشخیص دادید می توانید بخش های مختلفی را مانند بینی، گونه ها، لب، چانه و فک و غبغب را با استفاده از کانتور و هایلایت به تعادل برسانید. یادتان باشد که به تعادل رساندن چهره کار آسانی نیست و حتما باید دوره هایی را دیده باشید تا بتوانید این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. اگر فکر می کنید می توایند این کار را بدون دوره دیدن انجام دهید سخت در اشتباهید زیرا ظرافت این کار بسیار زیاد می باشد.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار