soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیتمانتو ها یکی از مهمترین لباس های خانم ها هستند اگر برای شما عزیزان نیز مهم است که یک مانتو بلند پاییزه داشته باشید ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم مدل های زیبای مانتو بلند پاییزه  و  عوامل مهم در انتخاب بهترین مدل مانتو پاییز را به اشتراک گذاریم.

مانتو بلند پاییزه

مانتو بلند پاییزه

بیشتر بدانید از عوامل مهم در انتخاب بهترین مدل مانتو پاییز

مانتو یکی از پرکاربردترین لباس‌ها برای بانوان ایرانی است. در انتخاب هر لباس باید موارد مختلفی را در نظر بگیریم تا از انتخاب خود پشیمان نشویم. این امر برای مانتو اهمیت بیشتری دارد. چون به‌عنوان‌مثال یک لباس مجلسی مدت‌زمان کوتاهی مورداستفاده قرار می‌گیرد ولی یک مانتو مدت‌زمان طولانی مورداستفاده قرار می‌گیرد. پس باید در خرید مانتو نهایت دقّت را به کار ببریم؛ تا در زمان استفاده از آن راحتی و آرامش خاطر داشته باشیم. مهم‌ترین نکاتی که هنگام خرید مانتو پاییزه باید در نظر بگیریم عبارت‌اند از:
مد و لباس

مانتو بلند پاییزه

مدل مانتو پاییزه متناسب با موقعیت
اولین نکته‌ای که باید در هنگام خرید لباس در نظر بگیرید این است که این لباس را برای چه موقعیتی نیاز دارید. به‌عنوان‌مثال؛ در مورد مانتو باید مشخص کنید این مانتو را برای محل کار می‌خواهید یا برای مهمانی یا دانشگاه. هریک از این موارد شرایط خاص خود را دارند که رعایت آن‌ها نشانه شخصیت شماست. البته به‌جز شرایط محیطی نیازهای شخصی شما هم در محیط‌های مختلف متفاوت است. بدیهی است که تحمل یک مانتو مجلسی در یک روز کاری کار سخت است و بر میزان کارایی شما نیز تأثیرگذار خواهد بود.
مد و لباس

مانتو بلند پاییزه

میزان استفاده از مانتو مدل پاییزه
پیش از اقدام به خرید مانتو پاییزه باید در مورد مدت‌زمان استفاده از آن تصمیم‌گیری کنید. به‌عنوان‌مثال اگر شما کارمند یا دانشجو هستید و این مانتو پاییزه را برای استفاده مداوم می‌خواهید به‌احتمال‌زیاد پس از پایان فصل پاییز، عمر مفید مانتو هم به پایان رسیده است. ولی اگر یک خانم خانه‌دار باشید که برای رفت‌وآمد گاه و بی گاه خود در روزهای پاییزی به یک مانتوی پاییزه نیاز دارید، پس این مانتو قرار نیست تنها پاییز امسال مورداستفاده قرار گیرد؛ بنابراین هرچند سال یک‌بار نیاز به خرید مانتو پاییزه خواهید داشت.

آیا مانتو مدل پاییزه بخریم

این موضوع زمانی اهمیت پیدا می‌کند که در فروشگاه، فروشنده جدیدترین مدل مانتو پاییزه را به شما پیشنهاد می‌کند. نکته مهم اینجاست که در ابتدای هر فصل برخی مدل‌های خاص مانتو عرضه می‌شوند که عمر کوتاهی دارند؛ یعنی طراحی و یا جنس به‌کاربرده شده در آن‌ها به صورتی است که به‌اصطلاح خیلی زود از مد می‌افتند؛ بنابراین اگر شما قصد خرید مانتو پاییزه تنها برای یک سال را ندارید نباید از میان این مدل‌ها انتخاب کنید.
مد و لباس

مانتو بلند پاییزه

جنس مانتو مدل پاییزه
همان‌طور که گفتیم آب‌وهوای فصل پاییز قابل پیش‌بینی نیست. ولی به‌هرحال برای انتخاب لباس، نه باید لباس‌هایی به نازکی لباس‌های تابستانی انتخاب کرد و نه لباس‌هایی به گرمی و ضخامت لباس‌های زمستانی. انتخاب لباسی که هم شما را از سوز باد پاییزی نجات دهد و هم در گرمای آفتاب پاییزی نسوزاند کار سختی است. البته انواع مدل مانتو پاییزه با جنس‌های متفاوتی در بازار وجود دارد که برای سلایق مختلف رضایت‌بخش است. واسط کالا در مطلب برای انتخاب لباس هم آموزش و ترفندهایی خاصی را پیشنهاد می کند.
چگونه لباس انتخاب کنیم
مانتوهای ظریف و نرمی مانند انواع مانتو بافت یا مخمل تا انواع بارانی و مانتوهای کلاسیکی از جنس چرم یا میکرو همه برای روزهای پاییزی مناسب هستند. یکی از موارد کلی تعیین کشی یا غیر کشی بودن پارچه است. طبیعی است که مانتوهایی با پارچه کشی راحت‌تر هستند ولی ممکن است زودتر حالت ایستایی خود را از دست بدهند. این موضوع یکی از دلایلی است که از پارچه‌های کشی برای مانتوهای مجلسی استفاده نمی‌شود.
مانتو بلند پاییزه

مانتو بلند پاییزه

جنس مانتو پاییزی

معمولاً در طراحی مدل مانتو پاییزه تنوع فراوانی وجود دارد. چون پوشش کامل برای ایجاد گرمای کافی ضروری نیست. لذا بسیاری از انواع مدل مانتو پاییزه حالت زینتی داشته و زیبایی مانتو بر کارایی آن اولویت دارد. به‌عنوان‌مثال انواع شنل ظریف یا مانتوهای بافت جلوباز گرمای زیادی ندارند ولی جلوه بسیار زیبا و متفاوتی دارند.
بنابراین تنوع مدل‌های مانتو پاییزه بسیار زیاد است. شاید بهتر باشد قبل از مراجعه به فروشگاه در مورد برخی خصوصیات مانتو تصمیم بگیرید.
مانتو بلند پاییزه

مانتو بلند پاییزه

انتخاب مدل مانتو پاییزه
اولین گزینه انتخاب مانتو پاییزه مد روز و یا مانتو پاییزه کلاسیک است. اگر پیروی از مد روز برای شما در اولویت قرار دارد باید به دنبال جدیدترین مدل مانتو پاییزه باشید. ولی اگر مدل‌های کلاسیک را ترجیح می‌دهید خرید آسان‌تری پیش رو خواهید داشت.
دومین گزینه انتخاب قد مانتو است. مطابق سلیقه یا ویژگی‌های جسمی خود باید در مورد کوتاهی یا بلندی مانتو تصمیم‌گیری کنید. یک مانتو پاییزه بلند در نظر برخی افراد کاملاً دست‌وپا گیر است ولی برخی دیگر با آن احساس راحتی کافی دارند. ولی می‌توان گفت برای دانشجویان یا برخی محیط‌های کاری، مانتو پاییزه کوتاه مناسب‌تر است. گزینه بعدی تعیین اولویت میان زیبایی و کارایی مانتو است. برخی مدل‌های مانتو پاییزه مانند شنل‌های پاییزه بیشتر جنبه زینتی داشته و پوشیدن آن‌ها در محیطی مانند محیط کار آسان نیست.
مانتو بلند پاییزه

مانتو بلند پاییزه

مانتو بلند پاییزه

مانتو بلند پاییزه

مادرانه / vasetkala

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.