soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

ماسک کوچک کننده بینی برای بینی های استخوانی و بزرگ عملکرد خوبی ندارد و تاثیر آنچنانی بر بینی نخواهد گذاشت و بیش تر برای بینی های گوشتی و کوچک کاربرد دارد.

ماسک کوچک کننده بینی

ماسک کاهش سایز بینی

یکی از مهم ترین بخش های صورت بینی می باشد و تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی دارد. بسیاری از افراد از اندازه و سایز بینی خود رضایت ندارند و دوست دارند آن را تغییر بدهند تا بتوانند بر زیبایی خود بیفزایند. جراحی بینی استخوانی، جراحی بینی به روش بسته و جراحی بینی با لیزر دارای عوارضی می باشند و برخی از افراد دوست ندارند که این عارضه ها گریبانگیر آن ها شود. استفاده از ماسک کوچک کننده بینی به شما کمک می کند تا بینی خود را در تغییر دهید ولی در نظر داشته باشید که این اتفاق یک شبه روی نمی دهد و باید به طور منظم از ماسک ها استفاده کنید تا شاهد تغییراتی روی صورت خود باشید. در ادامه سه ماسک مهم برای این کار را بررسی می کنیم و شما می توانید به دلخواه یکی از آن ها را انتخاب کنید.

ماسک اول

این ماسک از زنجبیل و خمیر دندان و سرکه سیب تهیه شده است. برای تهیه این ماسک باید پودر زنجبیل و خمیر دندان را به میزان نصف قاشق چای خوری به همراه یک قاشق چای خوری سرکه سیب مخلوط کنید. بعد از این که این مواد حالت خمیری پیدا کرد می توانید آن را بر روی بینی خود قرار بدهید و اجازه دهید این ماسک به مدت نیم ساعت بر روی بینی شما بماند. بعد از ۳۰ دقیقه می توانید بینی خود را پاک کرده  و آن را حتما با آب سرد بشویید. برای این که نتیجه بسیار خوبی از این روش بیرید می توانید از این ماسک یک بار در روز استفاده کنید و تا زمانی که به نتیجه دلخواه برسید از آن استفاده کنید.

کاهش سایز بینی با خمیر دندان

ماسک دوم

در ماسک دوم تنها از روغن زیتون و عسل استفاده می شود. بعد از این که مقدار برابر این دو ماده را با یک دیگر مخلوط کردید می توانید آن را بر روی بینی خود ماساژ دهید. این ماسک باعث کاهش چربی های زیر بینی شده و آن را کوچک تر می کند و بینی شما فرم خوبی خواهد گرفت.

ماسک سوم

برای استفاده از این نوع ماسک کافی است تا صورت خود را بشویید و مقداری روغن کرچک را با زنجبیل مخلوط کنید و ده دقیقه بر روی بینی خود قرار دهید. این ماسک نباید با چشم های شما تماس داشته باشد زیرا منجر به ایجاد سوزش خواهد شد.

چگونه بینی خود را بدون عمل جراحی خوش فرم کنیم؟

نکات مهم

  • در نظر داشته باشید که قبل از استفاده گسترده از هر نوع ماسکی برای صورت و بینی خود باید مقداری از آن را روی پوست خود امتحان کرده و در صورتی که مشکلی برایتان ایجاد نشد و به آن حساسیت نداشتید آن را بر روی کل بینی و یا صورت خود قرار دهید.
  • اگر در حین استفاده از زنجبیل سوزش شدیدی را احساس کردید می توانید در سری بعد مقدار این ماده را کمی کاهش دهید.
  • ماسک های گفته شده برای بینی های استخوانی کاربردی ندارد.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار