soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت


با قدرت گرفتن AMD Ryzen، بسیاری از کاربران به‌دنبال لپ‌تاپ‌هایی مبتنی بر این نوع پردازنده‌ها هستند تا در کنار قیمت اقتصادی، کارایی بالایی را نیز دریافت کنند. لپ‌تاپ‌های MSI Alpha 15 و Alpha 17 نمونه‌های قدرتمندی از این محصولات هستند.

 MSI به‌عنوان کمپانی پیشرو در ساخت لپ‌تاپ‌های گیمینگ، اقدام به معرفی سری آلفا کرده که در آن از پردازنده‌های AMD Ryzen و کارت گرافیک AMD Radeon استفاده شده است. خوشبختانه این محصولات در کشورمان نیز در دسترس هستند و حضور آن‌ها در بازار، پررنگ‌تر نیز خواهد شد.

همان‌طور که اشاره کردیم، سری آلفا با بهره‌گیری از پردازنده‌های سری رایزن AMD راهی بازار شده‌اند. آلفا ۱۵ از پردازنده‌های سری Ryzen 3000 و پردازنده گرافیکی AMD Radeon RX 5000M  بهره می‌برد. آلفا ۱۷ نیز به پردازنده Ryzen 4000 H در ترکیب با پردازنده‌های گرافیکی سری AMD Radeon RX 5000M مجهز است.

قابلیت‌های اختصاصی گیمینگ با لپ‌تاپ‌های MSI Alpha

در لپ تاپ‌های MSI Alpha با پردازنده Ryzen و گرافیک Radeon برخی قابلیت‌های انحصاری بسیار کاربردی یافت می‌شود که نمی‌توان آن‌ها را به‌سادگی نادیده گرفت. یکی از این فناوری‌ها FidelityFX Super Resolution نام دارد که با استفاده از آن می‌توان بازی‌ها را با کیفیت بهتر و فشار کمتر به پردازنده گرافیکی اجرا کرد. همچنین استفاده از این فناوری اختصاصی AMD، موجب کاهش مصرف انرژی می‌شود.

قابلیت FreeSync برای تجربه‌ای بی نقص از گیمینگ

مشکلات بصری گیمینگ همواره مورد توجه گیمرها بوده و حرفه‌ای‌ها به‌سادگی از کنار آن نمی‌گذرند.MSI Alpha 15 به‌عنوان یکی از لپ تاپ‌های گیمینگ با پردازنده Ryzen، از فناوری تطبیق دهنده نرخ نوسازی تصویر با نرخ فریم دهی FreeSync و نمایشگر بسیار سریع 144 هرتزی بهره می‌برد تا گیمرها تجربه‌ای دل‌چسب از گیمینگ داشته باشند.

در پایان باید گفت لپ‌تاپ‌های MSI Alpha به‌عنوان اولین لپ‌تاپ‌های گیمینگ با فناوری ساخت 7 نانومتری در دنیا شناخته می‌شوند. لپ‌تاپ‌های آلفا 15 و آلفا 17 قدرتمند، زیبا و گیمرپسند هستند و در کنار ارائه بهترین سخت‌افزارهای روز، همه نیازهای کاربران و گیمرها را برآورده می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.