خوش پوشی و خوش لباسی یکی از بارزترین خصوصیات لباس پوشیدن سلبریتی ها است. ما در این مطلب اختصاصی،  از پرشین وی قصد داریم خوش پوش ترین لباس های سلبریتی ها و لباس کریستین استوارت را به اشتراک گذاریم.

لباس کریستین استوارت

به نظر می رسد کریستین استوارت اغلب پوشیدن شلوار جین ساده و کتانی را به پوشیدن لباس های مجلسی پرزرقوبرق ترجیح می دهد.به گزارش پرشین وی ولی با این وجود به نظر می رسد کریستین هنوز نیز درس هایی از خوشلباسی را می تواند به رقیبان معاصر خود ارائه دهد.این بازیگر امریکایی به عنوان خوش پوش ترین زن دنیا انتخاب شد و پس از آن ستاره فیلم هایهری پاتر ، اما واتسون و کیت میدلتون قرار گرفتند.این دومین سال پیاپی است که این بازیگر ۲۳ ساله از سوی مجله مشهور “گلامور” رای خوش پوش ترین زندنیا را از آن خود می کند.اگرچه او گاهی اوقات در مراسم های فرش قرمز با لباس هایی با سبک و استایل بالا وارد می شودولی اغلب در زمان های آزاد خود از شلوار جین معمولی استفاده می کند.

لباس کریستین استوارت

او حتی یک بار اقرار کرد:”من گاهی با مو و تی شرت کثیف بیرون رفتم و مردم میگویند ، او چرا اینطوری است؟ بهتر است پولی را نیز صرف خرید شانه کند!”کیت میدلتون ۳۱ ساله نیزبه خاطر لباس های سنگین و باوقار خود در دوران بارداری مورد تحسین قرار گرفت و خواهرش پیپا میدلتون نیز۳۲ پله صعود کرد و به نفر پانزدهم لیست خوش پوش ها رسید.در پنج نفراول این لیست افرادی نظیر ستاره فیلم مردعنکبوتی اما استون و تیلور سوئیفت به چشم می خورند.مجله گلامور در کل ۵۰ نفر را به عنوان خوش پوش ترین های سال ۲۰۱۳ انتخاب کرده است.خوش پوش ترین زن سال۱٫کریستین استوارت۲٫اما واتسون۳٫کیت میدلتون۴٫اما استون۵٫تیلور سوئیفت۶٫ویکتوریا بکهام۷٫چریل کول۸٫بلیک لایولی۹٫کتی پری۱۰٫بیانسه نولزتهیه و ترجمه: گروه مد و لباس پرشین ویبخش اختصاصی پرشین وی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *