soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

ما در این مطلب قصد داریم برای شما عزیزان مدل لباس های اسلامی هفته مد در استانبول را برای شما عزیزان آماده کرده ایم لباس های پوشیده اسلامی  که زیبایی خاصی نیز دارد  همچنین در ادامه مطلب از پرشین وی قصد داریم نکات مهم در پوشیدن لباس های اسلامی را مورد بررسی قرار دهیم

لباس های اسلامی

در این شوی مد، مدلهای لباسهایی از تونیک های بلند گرفته تا پیراهن های گلدار، لباسهای فاخر با زمینه های رنگارنگ و مانتوهای تیره را به نمایش می گذارند که تمامی این لباسها طوری برش خورده اند که قسمتهای برجسته بدن را بپوشانند. برای جذاب تر کردن مدل ها از انواع سربندها، روسری و شینیونهای رسمی مخصوص مدلهای بی حجاب استفاده شده است.هفته مد بین المللی اسلامی هفته مد بین المللی اسلامی در استانبول برگزار شد. رنگهای بهاری، پارچه های خنک، یقه ها و لباسهای بلند بخشی از هفته مد بین المللی استانبول است که از روز جمعه آغار به کار کرده است.
لباس های اسلامی

لباس های اسلامی

ترکیه به دنبال این است که به عنوان مرکز خلاقیت در تولید لباسهای اسلامی در جهان شناخته شده بعنوان پلی میان بازارهای اروپایی و آسیایی شد. کریم تور TureKerim مدیر اجرایی آژانس مد و فشن مدانیزا می گوید “خانمهای مسلمان دوست دارند در عین شیک بودن قوانین دینی خود را نیز رعایت کنند”.
صنعت فشن لباسهای اسلامی نوید بازار بزرگ و روبه رشدی را به تولیدکنندگان این صنعت می دهد طبق آمارها تا سال ۲۰۲۰ رشد این صنعت به ۳۲۷ میلیارد دلار خواهد رسید.
مد و لباس

لباس های اسلامی

فشن شو لباس های اسلامی

در این شوی مد، مدلهای لباسهایی از تونیک های بلند گرفته تا پیراهن های گلدار، لباسهای فاخر با زمینه های رنگارنگ و مانتوهای تیره را به نمایش می گذارند که تمامی این لباسها طوری برش خورده اند که قسمتهای برجسته بدن را بپوشانند. برای جذاب تر کردن مدل ها از انواع سربندها، روسری و شینیونهای رسمی مخصوص مدلهای بی حجاب استفاده شده است.
مراسم دو روزه هفته مد استانبول از روز جمعه شروع شده و مدلها لباسهای خنک و بهاری و روسری های رنگارنگ خود را به نمایش می گذارند.
علاقمندان مد در حال عکس گرفتن از مدلها در هفته مد اسلامی استانبول هستند که از روز جمعه ۱۳ می ۲۰۱۶ آغاز شده است.
مدلها و طراحهای سراسر دنیا برای نمایش لباس و پوششهای اسلامی در هفته مد استانبول گرد هم آمده اند.
مدلها در حال آماده شدن برای کت والک هفته مد اسلامی استانبول هستند.
لباس های اسلامی

فشن شو لباس های اسلامی

بیشتر بدانید از خصوصیات لباس مناسب

۱) رنگ لباس:
اثر رنگ بر بینندگان یک موضوع علمی ثابت شده است و تنوع رنگها، نشان از حکمت خداوند است و ترکیب رنگها به زندگی تنوع می بخشد. رنگ عاملی است نیرومند که می‌تواند احساسات و درونیات انسان را تحریک کند یا تسکین بخشد، به هیجان آورد و آرامش بخشد. احساسی از گرمی و سردی، شادی و غم، سرعت و سکوت ایجاد کند.
در طول قرن‌ها، رنگ برای اشخاص مختلف معانی متفاوتی داشته است. رنگ برای سنت آگوستین انعکاس افلاطونی خدا بود، برای ایزاک نیوتن انرژی نوری و برای واسیلی کاندینسکی، یک شیوه بیان روح. امروزه ثابت شده است رنگ‌ها براحتی روی سیستم عصبی، قدرت بینایی، سیستم گوارش، حالات‌روحی روانی افراد و اخلاق فردی آنها تاثیر می‌گذارند، برای اثبات اهمیت رنگ‌ها، توضیح چندانی لازم نیست. رنگ‌ها در ذات وجودی مخلوقات قرار گرفته‌اند و جدایی‌ناپذیرند. همان‌گونه که نمی‌توان جنسیت را از اشیا گرفت، رنگ را نمی‌توان از آن جدا کرد. اصولا لباس، علاوه بر محافظت انسان‌‌ها از سرما و گرما، وسیله‌ای برای ارتباطات غیر کلامی است و به تنهایی قادر است حداقل ۱۰ پیام اساسی را به دیگران منتقل کند:
۱ – سطح اقتصادی ۲ – سطح تحصیلی ۳ – اعتبار اجتماعی‌۴- وضعیت اجتماعی ۵ – سطح پیچیدگی ۶- زمینه اقتصادی ۷- زمینه اجتماعی ۸ – زمینه تحصیلی ۹- سطح موفقیت ۱۰- ویژگی‌های اخلاقی‌
مد و لباس

فشن شو لباس های اسلامی

نکات لباس های اسلامی

در روایات انتخاب رنگ لباس، اهمیت دارد و بر آن تأکید شده است . پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله فرمود: لباس سفید بپوشید زیرا آن دلچسبتر و پاکیزه تراست. » (وسائل الشیعه ج ۵ ص ۶۲) در این روایت توصیه شده است که لباس سفید بپوشید برای اینکه رنگ سفید علاوه بر اینکه پوشنده را وادار به رعایت مداوم نظافت می کند و آلودگی و چرکی را به سرعت نمایان می کند، همچنین رنگ سفید دارای آثار مفرح و نشاط آور است و اثر سلامت بخشی دارد چون کمتر از تمام رنگهای دیگر نور جذب می کند.
رنگهای دیگر هم در آیات قرآن و روایات به آنها اشاره شده است که تأثیر خاصی در پوشنده لباس می گذارد « إِنَّها بَقَرَهٌ صَفْراءُ فاقِعٌ لَوْنُها تَسُرُّ النَّاظِرین » (سوره بقره آیه ۹۶)رنگ زرد، زنده و فعال و محرک است و مایه سرور و شادمانی انسان می شود. «و یلبسون ثیابا خضرا من سندس و استبرق» (سوره کهف آیه ۱۳)رنگ سبز، حد واسط بین رنگهاست و اثر ملایم و آرام بخشی دارد و رنگ مناسب زندگی است و به عنوان لباس بهشتی ها بیان شده است « مُتَّکِئِینَ عَلى رَفْرَفٍ خُضرٍ وَ عَبْقَرِىٍ حِسانٍ »« بربالشهای سبز و فرشهای نیکو تکیه می زنند»(الرحمن /۹۶)
مدل لباس های اسلامی هفته مد در استانبول

لباس های اسلامی

لباس های اسلامی

فشن شو لباس های اسلامی

لباس های اسلامی

فشن شو لباس های اسلامی

لباس های اسلامی

لباس های اسلامی

سیمرغ / hawzah

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار