soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیتمگان مارکل برای مصاحبه بسیار جنجالی خود با اپرا وینفری از لباس ها و اکسسوارهایی استفاده کرده بود که بدون شک حاوی برخی از مفاهیم و پیام های خاص و پنهان هستند.

لباس مگان مارکل در مصاحبه با اپرا

افراد سلطنتی، سلبریتی های فرش قرمز، سیاستمداران و به طور کلی هر چهره رسمی اغلب لباس هایشان را به نوعی انتخاب می کنند که حاوی یک سمبل خاص و پیام ویژه باشد و صرفا انتخاب یک لباس مارکدار نیست. بنابراین منطقی است که مگان و هری برای حضور در یک مصاحبه ای که دست کم در ۷۰ کشور به روی آنتن می رود و ۶۰ میلیون تماشاچی در سراسر دنیا داشت، به گزارش پرشین وی یک انتخاب هوشمندانه داشته باشد.
مطمئنا اولین چیزی که باید بررسی کنیم، لباس اوست، لباس مگان برای حضور در این مصاحبه یک پیراهن بلند و سه لایه ساتن به قیمت ۳۳۰۰ پوند (۴۷۰۰ دلار) از طراحی های برند جورجیو آلمانی بود. رنگ پارچه به رنگ مشکی مات و یک اپلیکه در طرح گیاهان در یکی از شانه های لباس خودنمایی می کرد و به خصوص می تواند از این جهت انتخاب شده باشد که طرح لباس در موقعیتی قرار دارد که در تمام طول مدت مصاحبه، در برابر دوربین قرار داشته و  در معرض دید است.

لباس مگان مارکل از برند جورجیو آرمانی

طرح سبملیک نیلوفر آبی

او قبلا برای شرکت در برخی رویدادهای رسمی در زمان زندگی با خانواده سلطنتی از لباس های امپوریو آرمانی پوشیده بود و همچنین افشا کرده بود که از طرفداران لوازم آرایشی برند آرمانی است. ولی این اولین بار است که لباس مگان مارکل از کالکشن اصلی این طراح ایتالیایی انتخاب شده است.
طرح گل نیلوفر آبی روی این لباس خودنمایی می کند و این گل به طور مشخص مفهومی از صفاء و پاکی، تولد دوباره و روشنگری و روشن فکری را با خود یدک می کشد. علاوه بر این، طرح این گل نمادی از احیا، عزم راسخ و تمایل به زندگی نیز هست. حتی سخنگوی دوشس ساسکس به خبرگزاری تلگراف گفت، او می داند دانه نیلوفر می تواند هزاران سال بدون آب زندگی کرده و تا بیش از دو قرن بعد نیز جوانه بزند.
مگان و اپرا وینفری

لباس مگان مارکل در مصاحبه با اپرا وینفری

جواهرات مگان در روز مصاحبه

مگان در طول این مصاحبه از چند جواهر خاص نیز در استایل خود استفاده کرده بود. او سه عدد دستبند به دست داشت که یکی از آنها یک دستبند الماس بود که قبلا متعلق به پرنسس دایانا بود. این دستبند را دایانا در سال ۱۹۹۷ و به گزارش پرشین وی در آخرین حضور عمومی اش در تالار رویال آلبرت و برای تماشای نمایش قو دریاچه در دست داشت.
مگان قبلا نیز در چندین موقعیت مهم، از کالکشن جواهرات مادرشوهر فقیدش استفاده کرده بود. برای مثال در روز مراسم عروسی اش در سال ۲۰۱۸ یکی از انگشترهای دایانا را در دست داشت و یا در سفر رسمی به استرالیا و نیوزیلند از گوشواره های پروانه ای دایانا استفاده کرده بود. انگشتر نامزدی او نیز حاوی دو الماس است که از همین دستبند برداشته شده است. انتخاب این دستبند می تواند با گفته شوهرش در این مصاحبه که گفت “تاریخ دوباره تکرار می شود” مربوط باشد.
جواهرات دوشس ساسکس

جواهرات ست شده با لباس مگان مارکل

دستبند ست زوجی هری و مگان

یکی دیگر از دستبندهای او ، النگویی از برند کارتیر و ست زوجی بود که همسرش پرنس هری نیز یکی از آن دارد و در ماه سپتامبر در دستش دیده شد. این دستبند که در سال ۱۹۶۹ توسط آلدو سیپلو طراحی شده نمادی از عشق پایدار و همیشگی است.
مارکل جواهرات خود را با یک جفت گوشواره از طراحی های برند کانادایی Birks و یک گردنبند از طراح بریتانیایی پیپا اسمال کامل کرده بود که بازتابی از کشوری است که قبلا آن را خانه خود می نامید.
علاوه بر این پیپا اسمال به خصوص جالب توجه است چرا که می توان آن را اشاره ای به پرنس چارلز (پدر هری) دانست چرا که به گزارش پرشین وی این طراح از سال ۲۰۰۸ با بنیاد خیریه پرنس همکاری کرده و هنرمندان محلی را آموزش داده و حمایت کرده است.
مگان و والیس سیمپسون

مقایسه استایل و لباس مگان مارکل با والیس سیمپسون

رابطه استایل مگان با والیس سیمپسون

ولی شاید یکی از جالب ترین چیزهایی که در استایل و لباس مگان مارکل می توانیم توجه کنیم شباهت استایل او به پرتره والیس سیمپسون باشد. این شباهت از موهای از فرق بازشده گرفته تا مدل لباس او قابل مشاهده است. از این جهت این مسئله قابل توجه است که در سال ۱۹۳۶ پادشاه ادوارد هشتم بریتانیا (یعنی از عموهای بزرگ هری) از مقام پادشاهی کناره گیری کرد تا بتواند با یک شخصیت اجتماعی و مطلقه امریکایی به نام والیس سیمپسون ازدواج کند.
مگان مارکل نیز امریکایی و از سوی دیگر قبل ازدواج با هری، یک بار ازدواج کرده است. والیس سیمپسون در سال ۱۹۳۷ پس از ازدواج با ادوارد هشتم که ملقب به دوک وینزور بود، ملقب به دوشس وینزور شده بود.
تهیه و ترجمه: گروه مد و لباس پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی
منبع: telegraph، forbes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.