soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

لباس مجلسی های جدید از طراح مورد علاقه کیت میدلتون
مد و لباس

ما در این مطلب قصد داریم گلچینی از لباس مجلسی جنی پکهام را باهم مرور کنیم

ما در این مطلب اختصاصی از پرشین وی قصد داریم مجموعه از لباس مجلسی جنی پکهام طراح مد و لباس بسیار مشهور بریتانیایی که کیت میدلتون شیفته طراحی های لباس وی است را برایتان به اشتراک بگذاریم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا لباس مجلسی های جدید از طراح مورد علاقه کیت میدلتون را با هم ببینیم

لباس مجلسی جنی پکهام

جنی پکهام، طراح مد مشهوری که کیت میدلتون بسیاری از مدل لباس های وی را می پسندد، مجموعه جدید مدل های خود را در فشن ویک نیویورک به نمایش گذاشت .
به گزارش پرشین وی درست در همان روز نمایش و چندین مایل دورتر، دوشس کمبریج با یکی دیگر از لباس های جنی پکهام در یک رویداد رسمی در لندن شرکت کرد.
کیت تاکنون بارها به مناسبت های مختلف لباس های جنی پکهام را به تن داشته است، علاوه بر دوشس کمبریج ستاره هایی از جمله ریحانا، کایرا نایتلی، بیانسه و کامرون دیاز نیز با لباس های پکهام دیده شده اند.

 لباس مجلسی های جدید از طراح مورد علاقه کیت میدلتون

این بار این طراح بریتانیایی لباس های شبی به رنگ قرمز و طلایی را به نمایش گذاشت که در اکثر آنها از نگین های کریستالی استفاده شده بود. خانم پکهام اظهار داشت که مجموعه لباس های پاییز/ زمستان وی از بیانکا جاگر در طول دهه ۱۹۷۰ الهام گرفته شده است.
لباس مجلسی جنی پکهام

جنی پکهام

جنی پکهام در نمایش مدل لباس های خانم پکهام در نیویورک آنا کندریک و به گزارش پرشین وی یک مجری تلویزیونی به نام لوئیز رو نیز شرکت داشتند. البته اگر کسی بخواهد یکی از لباس های غیر سفارشی و معمولی خانم پکهام را خریداری کند باید قید مبلغی از ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ دلار را بزند!
لباس مجلسی جنی پکهام

لباس مجلسی جنی پکهام

لباس مجلسی جنی پکهام

لباس مجلسی جنی پکهام

لباس مجلسی

لباس مجلسی

مد و استایل

طراحی لباس

مد و استایل

طراحی لباس مجلسی

تهیه و ترجمه: گروه مد و لباس پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی

2021-05-19 /
گردآوری: پرشین وی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار