soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

خیلی از خانم های قدبلند نمی دانند که چه لباسی را انتخاب کنند که متناسب با استایلشان باشد ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم نکات مهم در انتخاب لباس مجلسی برای خانم قد بلند و عکس های از استایل ها افراد قد بلند را برایتان به اشتراک خواهیم گذاشت

لباس مجلسی برای خانم قد بلند

در اینجا نکاتی را در مورد لباس پوشیدن زنان بلندقد بیان می‌کنیم تا بتوانند با اعتماد به نفس بالایی لباس بپوشند و لباس های مناسب خود را راحت‌تر انتخاب کنند. خط کمر لباس اگر نیم‌تنه بالایی اندام شما بلندتر است و دوست دارید آن را کوتاهتر نشان بدهید از مدل‌هایی که خط کمر بالایی دارند استفاده کنید، مانند شلوارهایی که خط کمر بالا و پاچه‌های گشادی دارند.
این مدل باعث می‌شود که نیمتنه بالایی کوتاهتر به نظر برسد و در اندام شما تناسب بیشتری ایجاد می‌‌کند، همچنین باعث می شود که اندامتان به فرم ساعت شنی نزدیک‌تر بشود. بلوز و یقه نامتقارن لباس(مانند شکل بالا) هم کمتر به شانه‌های بزرگ تاکید می کند و آن را کوچکتر نشان می‌دهد.
لباس مجلسی برای خانم قد بلند

لباس مجلسی برای خانم قد بلند

لباس‌های چند تکه و کت دامن لباس‌های چند تکه مثل کت و دامن یا پیراهن و کت، همچنین انتخاب رنگی متفاوت برای قسمت بالاتنه و پایین‌تنه لباس، باعث می‌شود که قد شما به چند قسمت مختلف تقسیم و تفکیک بشود و در نتیجه کوتاهتر و متناسب‌تر دیده بشوید. دامن‌‌های خیلی کوتاه پاها را بلندتر از آنچه هست نشان می‌دهد؛ لباسی که از بالا تا پایین تکرنگ باشد هم به دلیل اینکه خطی یکدست ایجاد می‌کند، شما را بلندتر نشان خواهد داد، پس از پوشیدن چنین مدل‌هایی خودداری کنید. آستین مناسب بیشتر خانم‌های قد بلند بازوها و دست‌های دراز و باریکی دارند.

نکات انتخاب لباس مجلسی برای خانم قد بلند

بهترین راه حل برای این مشکل این است که تی‌شرتی بپوشید که آستین‌های آن تا مچ دستتان باشد، سپس روی آن بلوز و کتی بپوشید که آستین آنها کوتاهتر است و به سمت بالا جمع شده است(مانند تصویر بالا)، در این صورت دست‌های شما به چند بخش متفاوت تقسیم می‌شود و کوتاهتر به نظر می‌رسد. اگر پاهای خیلی بلندی دارید برای خانم‌هایی که بلند و لاغر هستند، انتخاب پیراهنی که به شکل خطی ای- شکل است (از بالا به پایین به تدریج گشاد می‌شود) گزینه بسیار خوبی است و اندام لاغر را پهن‌تر و عریض‌تر نشان می‌دهد.
لباس مجلسی برای خانم قد بلند

لباس مجلسی برای خانم قد بلند

شما می توانید رنگ مشکی را برای لباس خود انتخاب کنید، اما بهتر از بافت‌ها و جنس‌های متفاوتی باشد تا همانطور که گفتیم خطی یکدست ایجاد نکند( مثل این پیراهن سنگ دوزی و مروارید دوزی شده که با ساق براق پوشیده شده است. ) پیراهن کمردار چسب هر لباسی که خیلی گشاد و بادکرده باشد شما را بزرگتر از آنچه که هستید نشان می‌دهد. لباس‌های زنانه مانند این پیراهن کمردار تنگ با یقه گلابی شکل و پلیسه‌های کوتاه در پایین دامن نمونه بسیار خوبی است و شما را خوش اندام و زیبا نشان می‌دهد. لباسی که به انحناها و برجستگی‌های بدن تاکید بیشتری بکند، توجه را از قد بلند دور می‌کند و اندام را متناسب‌تر نشان می دهد.

بیشتر بدانید از لباس مناسب خانم‌های قدبلند

زمانی که یک خانم قدی بلندتر از نرمال جامعه دارد، در صورت حضور در هر مکانی، به احتمال زیاد بسیاری از نگاه‌ها را به‌خود جلب می‌کند. این جلب توجه زمانی بیشتر می‌شود که
سایر قسمت‌های اندام او، مانند گردن، انگشت‌ها و … نیز کشیده‌تر از حد معمول باشند. این نکته شاید برای برخی از خانم‌هایی با این خصوصیت خوشایند به نظر نیاید، اما با در نظر داشتن برخی نکات در انتخاب لباس می‌توان تا حدی از کشیده به نظر رسیدن کاست و ظاهری متناسب‌تر داشت. نکات زیر می‌توانند در انتخاب پوشش مناسب به خانم‌های قدبلند کمک کنند:
لباس مجلسی برای خانم قد بلند

لباس مجلسی برای خانم قد بلند

بهتر است از پوشیدن لباس‌های تک‌رنگ خودداری شود. لباس‌های چهارخانه و همچنین لباس‌هایی که دارای خطوط افقی هستند باعث می‌شوند تا فرد کوتاه‌قدتر به نظر برسد.
استفاده از مانتوهای کمربنددار برای لباس بیرون و همچنین لباس‌های مجلسی کمربنددار برای میهمانی‌ها انتخاب خوبی برای متناسب به نظر رسیدن افراد قدبلند است. یکی از اشتباهات رایج که سبب می‌شود افراد بلندقد بلندتر به نظر برسند، استفاده از کیف‌های کوچک است. بهتر است بلندقدها برای متناسب جلوه کردن از کیف‌های بزرگ استفاده کنند. کیف‌های کوچک گزینه‌های خوبی برای خانم‌های قدبلند نیستند.

لباس مجلسی برای خانم قد بلند

استفاده از اکسسوری‌های غیرظریف نیز تأثیر به‌سزایی در بهبود ظاهر افراد بلندقدها دارد. به عنوان مثال اکثر افراد بلندقد دارای گردنی کشیده هستند. استفاده از گردن‌بندهای شلوغ و رنگارنگ می‌تواند این کشیدگی را کمتر کند. استفاده از دست‌بندهای بزرگ و زمخت نیز می‌توان کشیده بودن دست‌ها را بپوشاند.
افراد بلندقد لازم است در انتخاب کفش نیز دقت کافی به خرج دهند. البته این سخن بدین معنی نیست که این افراد هرگز نباید از کفش پاشنه‌بلند استفاده کنند، اما بهتر است که کفش انتخابی این افراد بیش از ۳ سانتی‌متر پاشنه نداشته باشد. از طرف دیگر، پاشنه‌ی کفش باید در تناسب با اندازه‌ی آن باشد.
لباس مجلسی برای خانم قد بلند

لباس مجلسی برای خانم قد بلند

بدین معنی که کفش کوچکی را با پاشنه‌ی بلند انتخاب نکنیم. البته پوشیدن کفش پاشنه‌کوتاه نه تنها زیباست بلکه برای سلامت پاها نیز مفیدتر است. برای انتخاب شلوار مناسب بهتر است سراغ شلوارهای فاق‌کوتاه نرفت. در صورتی‌که شلوار دارای طرح باشد، قد را کوتاه‌تر نشان می‌دهد. از طرفی بهتر است رنگ شلوار انتخابی با رنگ مانتو یا پیراهن متفاوت باشد. استفاده از لباس‌های چندلایه ترفند دیگری است برای متناسب نشان دادن ظاهر افراد بلندقد. برخی از لباس‌ها، خود به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که دارای یک پوشش زیرین و یک پوشش
رویی برای جذابیت بیشتر هستند. چنین لباس‌هایی برای افراد قدبلند بسیار مناسب هستند.
لباس مجلسی برای خانم قد بلند

لباس مجلسی برای خانم قد بلند

نکات لباس پوشیدن افراد قدبلند

نکات لباس پوشیدن افراد قدبلند

منبع این مطلب : سایت معظم دوخت / khabarbebar

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار