soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم برای شما عزیزان اصول لباس مجلسی برای اندام گلابی را به اشتراک گذاریم. پوشیدن این لباس ها باید متناسب با انواع استایل خانم ها در هر مراسمی شود

لباس مجلسی برای اندام گلابی

اگر پایین تنه شما نسبت به بالاتنه شما بزرگتر است و ران‌ها و باسن بزرگ دارید، در این دسته قرار می‌گیرید. در این نوع اندام باید توجه را از قسمت پایین تنه دور کنید و لباس‌هایی بپوشید که بالاتنه شما را بزرگتر نشان دهد تا با قسمت پایین تنه متناسب شود. در اینجا ما قصد داریم به شما کمک کنیم تا اگر اندام گلابی شکل دارید پیراهن‌های مجلسی مناسب را انتخاب کنید.
* پیراهن‌هایی با یقه های تزئین شده یا پیراهن هایی که درقسمت جلوی سینه سنگ‌دوزی یا تزئینات پارچه‌ای دارند برای این دسته اندام مناسب است. * پیراهن هایی با کمر مشخص نپوشید.
لباس مجلسی برای اندام گلابی

لباس مجلسی برای اندام گلابی

پیراهن‌هایی که خط کمر بالاتر یا پایین تر از کمر قرار می‌گیرد بسیار مناسب است. * سعی کنید در قسمت بالاتنه از رنگ‌های روشن و زنده در قسمت پایین تنه رنگ‌های تیره و مات استفاده کنید، پیراهن‌های دو تکه با دامن های تیره بسیار مناسب است. * پیراهن هایی با دامن خیلی چسبان نپوشید.
* پیراهن های یک شانه برای اندام گلابی شکل بسیار مناسب است. * جواهرات درشت یا تزئینات و سنگ دوزی های درشت دور یقه بسیار خوب است که توجه را به سمت بالاتنه‌ی شما معطوف می‌کند.
* از پارچه‌های شل و نرم استفاده کنید. * همیشه سعی کنید آرایش داشته باشید حتی اگر آرایش شما رژلب و کرم پودر باشد.
لباس مجلسی برای اندام گلابی

لباس مجلسی برای اندام گلابی

بیشتر بدانید از راهنمای انتخاب لباس مناسب اندام گلابی شکل

در تیپ اندامی گلابی شکل دورباسن از دورسینه بزرگ تر است و دورکمر به تدریج به باسن می رسد. معمولاً در تیپ اندامی گلابی شکل با چاق و لاغر شدن افراد اختلاف بین دورسینه و باسن زیاد و کم می شود، که البته این اختلاف بیشتر به دلیل چاق شدن دورباسن است نه دورسینه!
در کل این افراد به علت پهن بودن باسن، کمرشان باریک به نظر می رسد یعنی خود به خود یک کمر باریک برایشان تعریف شده است.
پس اگر دارای اندامی گلابی شکل هستید بهترین داراییتان دور کمرتان است که میتوانید از آن در لباس پوشیدنتان به خوبی استفاده کنید!
لباس مجلسی برای اندام گلابی

لباس مجلسی برای اندام گلابی

اکثر تیپ های اندام های گلابی بازوها و شانه های نسبتاً لاغر و گردن ظریف ولی پاها و ساق پاهای درشتی دارند. پس نکته ای که باید در لباس خود رعایت کنند دقیقاً همینجاست، باید به ظریف تر شدن پاهای خود کمک کنند و یک تعادل در کل اندام ایجاد کنند. بعضی از افراد با تیپ اندامی گلابی دارای سینه های کوچک و باسنی با برآمدگی ناگهانی و بازوهای درشت هستند.
بعضی نیز با داشتن پیچ و تاب و برآمدگی زیاد در اندام فرورفتگی کمر ندارند. اینگونه افراد نیازمند توجهی دقیق برای پنهان کردن عدم تناسب اندام خود و به تعادل رساندن آن هستند.
به طور کلی دور باسن در تیپ اندامی گلابی شکل از جدول سایزبندی بزرگتر است.

لباس مناسب برای اندام گلابی

به طور کلی لباس هایی که حجم آنها در بالاتنه بیشتر است و در پایین تنه کمتر، لطیف تر و ظریف تر هستند، برای این تیپ اندامی مناسب تر است. پیراهن هایی که در کمر برش می خورند برای اندام گلابی شکل بهترین انتخاب هستند به طوری که در کمر کمی اندامی شوند.
دامن فون، ترک و کلوش تا زیر زانو یا بلند با دوختی ساده پیراهن های با فرم بلوزان ( لباسهایی که دامن به بالاتنه وصل است ودر کمر جمع می شود به گونه ای که بلوز روی دامن می افتد.) پارچه های طرح دار وگلدار با رنگ های متضاد و زنده در قسمت بالاتنه پارچه های راه راه عمودی یا طرح های ریز با رنگ های سرد و تیره در قسمت پایین تنه استفاده از تزئینات در یقه یقه قایقی، یقه دراپه، یقه های حلزونی ولی از جنس حریر بلوز و کت های بلند تا زیر باسن استفاده از اِپُل های ظریف جهت هماهنگی بین شانه ها و باسن
اصول ست کردن

لباس مجلسی برای اندام گلابی

آستین های پفی جوراب و کفش یکرنگ کفش پاشنه دار بخصوص اگر ران های شما درشت است. دستمال گردن کمربند برای جذب کردن نگاه ها به زیبا ترین قسمت بدن شلوار های راسته با دوخت ساده و بدون تزئینات دوخت های تزئینی در قسمت بالاتنه خشک‌ شویی یا شستشوی لباس با آب؟
اصول ست کردن

اصول ست کردن لباس

اصول ست کردن

اصول ست کردن لباس

اصول ست کردن لباس

اصول ست کردن لباس

dukht.ir / dressego

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار