soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

لباس عروس گران قیمت افراد مشهور و سلبریتی ها همواره مورد توجه عام و خاص بوده است ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم برای شما عزیزان تصاویری از گرانقیمت ترین لباس عروس های دنیا را برایتان به اشتراک خواهیم گذاشت

لباس عروس گران قیمت

گران ترین لباس عروس ساخت جواهر سازی به نام مارتین کاتز و طراح و صاحب یک سالن عروسی در بیورلی هیلز به نام رنی استراس است. به گزارش پرشین وی این لباس عروس مزین به الماس هایی به وزن ۱۵۰ قیراط بوده و به مبلغ ۱۲ میلیون دلار ارزش گزاری شد. ولی هیچ عروسی حاضر به پرداخت چنین مبلغ هنگفتی نبوده و این لباس هنوز در موزه باقی مانده است.
طراح پیراهن

لباس عروس گران قیمت

دومین لباس عروس اثر یک طراح لباس ژاپنی به نام یومی کاتسورا است. این لباس از طلای سفید دوخته شده و با الماس و مروارید در تور عروس تزئین شده است و ارزش آن ۸٫۵ میلیون دلار است.(متاسفانه عکسی از این لباس نتوانستم پیدا کنم ولی می توان تصور کرد که چه ظاهری می توانست داشته باشد!)
لباس عروس گران قیمت

لباس عروس گران قیمت

برای لباس سوم هشت خیاط به مدت ۲ ماه بی وقفه کار کردند تا این لباس عروس را تهیه کنند و در نمایشگاهی در شهر نانجینگ چین به نمایش درآمد. فعالان از روی خشم برای دفاع از حقوق حیوانات دست به تهیه این لباس زدند ولی درعین حال در این این لباس از ۲۰۰۹ پر طاووس استفاده شده و هزینه این کار هنری به ارزش ۱٫۵ میلیون دلار است.
لباس عروس گران قیمت

لباس عروس

باز هم در چین و این بار در شهر ووهوو در سال ۲۰۰۷ یک لباس عروس دیگر به نمایش درآمد که در دسته گرانقیمت ترین لباس عروس های دنیا قرار دارد. این لباس برای عروس های غربی غیرمعمول است ولی برای برخی از کشورهای شرقی مناسب است. بر روی یک زمینه قرمز ، پلاتینیوم هایی به شکل گل می درخشد.ارزش این لباس ۲۵۰هزار دلار است.
 

لباس عروس خاص

در سال ۲۰۱۰ در هفته مد بین المللی در میامی لباسی به نمایش گذاشته شد که نتیجه کار طراحی به نام جد گاندور و شرکت جواهر داناشا لاجری بود. در این لباس از ۲۵۰ گرم طلای ۱۸ عیار و ۷۵ قیراط الماس با کیفیت بسیار بالا تهیه شده بود. این لباس به ارزش ۱٫۵ میلیون دلار است.
طراح پیراهن

لباس عروس

لباس دیگر در هفته جواهرات در سال ۲۰۰۸ در هاتون گاردن در لندن به نمایش درآمد. به گزارش پرشین وی این لباس از ابریشم بسیار با کیفیت دوخته شده و مزین به پلاتینیوم به ارزش ۲۴۰ پوند و یا حدود ۳۷۰ هزار دلار بود.
لباس عروس گران قیمت

لباس عروس شیک

البته تصور نکنید که یک کمپانی جواهرات تنها امروزه از این نوع طراحی ها در برند خود داشته است! در اوایل دهه۱۹۵۰کمپانی ایمپریال پرل سیندیکیت امریکا لباسی را به نمایش گذاشت که با مروارید مزین شده و پیش از جنگ دوخته شد. ۱۵ سال طول کشید تا به اندازه کافی مروارید جمع شود یعنی یک صد هزار واحد، و هشت خیاط در طول دو ماه این لباس را فراهم آوردند و ارزش آن ۵۰۰ هزار دلار است.
لباس عروس گران قیمت

لباس عروس شیک

امروزه لباس گریس کلی یکی از زیباترین لباس عروس ها در نظر گرفته می شود. این لباس توسط طراحی به نام هلن رز دوخته شد. ارزش این لباس ۳۰۰ هزار دلار تخمین زده شده و در آن از حدود ۲۳ متر پارچه ابریشمی تافته، ۹۰ مترابریشم توری و نوارتور ۱۲۵ ساله استفاده شده است.
طراح پیراهن

لباس گریس

لباس عروس  شیک

این لباس از آن یک عروس سلطنتی یعنی کیت میدلتون است که تا حدی یادآور لباس گریس کلی با همان آستین های بلند و با همان نوارهای توری است… ولی به هر حال تفاوت های زیادی دارد. به گزارش پرشین وی تور عروس بسیار کوتاه تر از گریس است . طراح این لباس سارا برتون ، طراح برند الکساندر مک کوئین است . ارزش آن ۴۱۶ هزار دلار برآورد شده است.
طراح پیراهن

کیت میدلتون

زمانی که کاترین زتا جونز با مایکل داگلاس ازدواج کرد لباس باشکوهی به رنگ عاجی با تور و دنباله بلند پوشیده بود که شایع است قیمت آن ۱٫۵ میلیون دلار بوده است.
لباس عروس گران قیمت

کاترین زتا جونز با مایکل داگلاس

یکی از مشهورترین لباس عروس ها که البته در دسته گران ترین ها نیز شامل می شود ، لباس پرنسس دیانا است و با ۱۰ هزار مروارید دوخته شده است. در آن نوار توری آنتیک ، پارچه پایه-ابریشم تافته استفاده شده است. تماما کار دست بوده و طراحان آن دیوید و الیزابت امانوئل بوده اند.
 
تهیه و ترجمه: گروه مد و لباس پرشین وی بخش اختصاصی پرشین وی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار