soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیتما در این مطلب قصد داریم  گلچینی از زیباترین لباس عروس سیندرلا و ایده هایی از زیباترین لباس ها عروسی را برایتان به اشتراک بگذاریم و همچنین نکات انتخاب لباس عروس ها را برایتان آماده کرده ایم تا انتهای مطلب همراه ما باشید

لباس عروس سیندرلا

تمام زنان آرزو دارند که در روز عروسی خود مانند یکی از شاهزاده‌های والت‌دیسنی ظاهر شوند. در آوریل ۲۰۰۷ برای اولین بار مجموعه لباس عروس ی با الهام از شخصیت‌ها و پرنسس‌های دیسنی مانند سیندرلا، زیبای خفته و سفید برفی به نمایش گذاشته شد و از آن زمان به بعد این شعبه کار خود را گسترش داده‌است. اینبار دیسنی سعی کرده است تا به رویای زنان درشت اندام هم برای تبدیل به یکی از شاهزاده‌های دیسنی تحقق ببخشد.
شرکت دیسنی و کریستی کلی، طراح معروف لباس‌های عروس، مجموعه برچسب قرمز(Red Label) را افتتاح کردند که در این مجموعه، لباس‌های عروس سایز بزرگ مخصوص خانم‌های درشت اندام و سایز بزرگ طراحی‌ شده است. این لباس‌ها در نمایش راهرویی در بازار عروس نیویورک نمایش داده خواهد شد. به گزارش دوخت(www.dukht.com) به نقل از سایت دیسنی، این شعبه جدید لباس عروس با نام برچسب قرمز شامل ۱۵ لباس عروس است که از شخصیت‌های کارتونی دیسنی الهام گرفته شده است و برای خانم‌های سایز ۱۶ و بزرگ‌تر است.

لباس عروس سیندرلا

هر کدام از لباس‌های این مجموعه از پارچه‌های ابریشمی، ساتن و حریر تهیه شده است و با تزئینات ظریف و زیبایی از کریستال و مروارید، روبان، گلدوزی و قلابدوزی‌های عالی و زیبا آراسته شده است. این لباس‌های زیبا به خانم‌های درشت اندام هم این فرصت را می‌دهد تا در روز عروسی خود به شاهزاده‌هایی رویایی تبدیل بشوند.

بیشتر بدانید از نکات مهم زمان خرید لباس عروس

لباس عروس خاطره انگیز ترین لباسی است که هر خانمی درزندگی اش می پوشد. تا حد امکان برای خرید لباس عروس بایستی تا چه حدی توجه داشته باشید.گذشته از جنس پارچه، مدل سنگ دوزی و دوخت آن و نهایتا طراحی لباس عروس نکاتی وجود دارد که بایدتامی آنها را مد نظر داشته باشید. میزان بودجه، مکان خرید لباس و… همگی از این موارد است.
لباس عروس سیندرلا

لباس عروس سیندرلا

خریداری لباس عروس یقینا نخستین و اصلی ترین مقوله برای خرید لباس عروس پول آن می باشد.توصیه می کنیم در شرایطی که تمایل دارید لباس عروس بخرید حتما بودجه تان را مشخص نمایید.اگر هم تمایلی به خرید لباس نامناسب ندارید توصیه می کنیم مبلغی را که از پیش برای خرید لباس کنار گذاشته اید را مشخص کنید. می توانید این مبلغ را بیشتر کنید اما کمتر نه!! زمان مناسب خرید برای انتخاب لباس مناسب ۶ الی ۸ ماه زمان نیاز داریم.امکان دارد در طول این پروسه با مدل های متنوعی مواجه بشوید.در صورتی که زمانتان کم است این امکان وجود ندارد.

لباس عروس سیندرلا

در نظر گرفتن عقاید عده ای لباس پوشیده را می پسندند عده ای هم لباس باز را ترجیح می دهند. توصیه می کنیم زمان خرید لباس عقاید خودتان و همسرتان را در نظر بگیرید. مدل لباس عروس بایستی خودتان به تنهایی یا با کمک یک طراح لباس مدل آن را انتخاب نمایید.صرفا لباسی که می بینید مناسبتان نیست. از پیشنهادات مطرح شده توسط فروشنده نیز استقبال نمایید. از انتخاب لباس هایی که به ظاهر چشمانتان را گرفته است خودداری نمایید.برای عروس خانم هایی که قسمت های پایین دنشان چاق است و به اصطلاح اندامشان گلابی مانند است لباس عروس های Aشکل یا دامن پف دار بسیار مناسب است.
لباس عروس سیندرلا

لباس عروس سیندرلا

اگر شما ریزنقش هستید یا قد چندان بلندی ندارید، بهتر است به دنبال مدل هایی بگردید که به اندام شما بنشیند. اگر کسانی که قد کوتاهی دارند، در شب عروسی لباس های پف دار بپوشند، کوتاه تر به نظر می رسند. اگر خیلی ظریف و کوچک باشید، در لباس عروس های حجیم و پف دار گم خواهید شد. اگر ریزنقش و چندان قدبلند نباشید، لباس عروس های بلند و ماکسی شما را قدبلندتر نشان می دهد. برعکس این قضیه هم صادق است در صورتی که عروسی با قد بلند هستنید سعی کینید از پوشیدن لباسهای ماکسی بدون پف خودداری کنید. به جای لباسهای دنباله دار از تور سبک بلند در سر استفاده کنید. مدل های پری دریایی برای عروس خانم هایی که از اندامی متناسب برخوردارند مناسب تر است.
لباس عروس پرنسسی با دامن فنردار بیشتر برای عروس خانم های قد بلند مناسب است. چون دامن این لباس ها خیلی پف دار است و خود به خود قد شما را کوتاه تر نشان می دهد.
لباس عروس سیندرلا

لباس عروس سیندرلا

(www.dukht.com) / shadito

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.