soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

اپل طی برگزاری رویداد جهانی توسعه‌دهندگان ۲۰۲۲ خبر از اضافه شدن قابلیت مورد انتظار مسیر چندمقصده را به برنامه‌ی Maps آیفون داد.

ازطریق این ویژگی کاربران می‌توانند تا پانزده مقصد را برای یک سفر در مک خود بارگذاری کنند و سپس این مسیر را به آیفون خود ارسال کنند؛ همچنین چنان‌چه پشت فرمان باشید، امکان اضافه کردن مقصد جدید ازطریق دستورها صوتی CarPlay یا به‌صورت لمسی با برنامه‌ی Phone فراهم خواهد بود.

اپل همچنین برنامه‌ی Maps را به‌جز کشورهایی که قبلاً تحت پوشش قرار گرفته‌اند، برای نزدیک به ده کشور دیگر شامل فرانسه، سوئیس، نیوزیلند، بلژیک، فلسطین، لیختن‌اشتاین، لوکزامبورگ، موناکو، عربستان سعودی و هلند گسترش می‌دهد.

این غول تکنولوژی ویژگی Look Around خود را نیز به MapKit می‌آورد تا ادغام تصاویر با وضوح بالا از Maps را در برنامه‌هایی مانند Zillow آسان کند. اپل می‌گوید که این ویژگی به کاربران کمک می‌کند هنگام مرور خانه‌ها، دیدی فراگیر از سطح زمین داشته باشند. علاوه‌براین، این ابَر شرکت آمریکایی در نظر دارد تا اواخر امسال به توسعه‌دهندگان امکان دسترسی به راه‌های سریع‌تر و انعطاف‌پذیرتر برای ایجاد تجربیات جدید Maps با APIهای سرورمحور را بدهد.

اپل با تجربه جدید شهری خود در Maps، که شامل جزئیات نقاط دیدنی، جاده‌ها و موارد دیگر است، MapKit را برای توسعه‌دهندگان بهبود می‌بخشد. با این قابلیت جدید، شرکت‌هایی مانند Bird می‌توانند این نقشه‌های دقیق را ادغام کنند تا کاربران بتوانند راحت‌تر دوچرخه‌ و اسکوترها را هنگام جابجایی در یک منطقه پیدا کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار