soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

فوندیشن صورت یا فاندیشن از انواع لوازم آرایشی کاربردی می باشد که بهتر است هر خانمی در کیف آرایشی اش آن را داشته باشد و از این محصول برای زیرسازی میکاپ خود استفاده نماید همچنین فاندیشن تاثیر زیادی در پوشش لکه ها و سایر مشکلات پوستی دارد.

فوندیشن صورت چیست ؟

فاندیشن و کانسیلر و پرایمر امروزه به وسایل آرایشی ضروری تبدیل شده اند و شما می توانید به کمک این وسایل ، میکاپی بی نظیر و بدون نقص برای حضور در مهمانی ها و مکان های مختلف داشته باشید.

فوندیشن صورت

تعریف فاندیشن

زیرسازی آرایش به کمک فاندیشن اصولی و بدون نقص خواهد بود و شما می توانید به کمک این محصول آرایشی پوست صاف و بدون نقص داشته باشید همچنین فاندیشن ها نوعی کرم پودر می باشند که دارای تناژ رنگی مختلفی هستند و سطح پوشش دهی آن ها نیز متفاوت است و شما می توانید با توجه به جنس پوست و رنگ پوست از فاندیشی مناسب استفاده نمایید. فاندیشن ها دارای پوشش دهی بسیار کم و متوسط یا نرمال و زیاد می باشند.

فاندیشن صورت چیست

معرفی انواع فاندیشن

فاندیشن ها در انواع مختلف مایع و پودری و فوم موجود می باشند که در ادامه به معرفی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

۱.فاندیشن مایع

این نوع فوندیشن ها سبک هستند و به راحتی جذب پوست می شوند و برای انواع پوست و همه قسمت های صورت نظیر دور چشم و بخش های نازک صورت و … مناسب می باشند. ساختار این نوع فوندیشن ها بر پایه آب می باشد و باعث می شوند تا پوست ظاهری طبیعی داشته باشد.

معرفی انواع فاندیشن

۲. فاندیشن پودری

فاندیشن های پودری مانند پنکیک ها می باشند و دارای جنسی خشک هستند و این نوع فاندیشن ها برای افراد با پوست چرب انتخابی مناسب هستند و بهتر است شما قبل از استفاده از آن ها حتما پوست خود را مرطوب کنید تا فاندیشن جذب پوست تان شود.

۳. فاندیشن چرب یا فومی

این فاندیشن ها دارای چربی زیادی می باشند و برای پوست های چرب مناسب هستند همچنین از آن ها می توانید برای ترکیب رنگ و سایه ها در گریم صورت استفاده نمایید. توجه داشته باشید که از این نوع فاندیشن می توانید در قسمت هایی از صورت که دارای چین و چروک هستند نظیر اطراف چشم و … استفاده نمایید.

فاندیشن صورت

نحوه استفاده از فاندیشن صورت

۱.قبل از هر چیز بهتر است فوندیشن متناسب با رنگ و نوع پوست خود را انتخاب نمایید. رنگ و تناژ فاندیشن را بهتر است به گونه ای انتخاب نمایید که به رنگ پوست تان نزدیک تر باشد همچنین فاندیشنی که خریداری می کنید باید با جنس پوست شما مطابقت داشته باشد.

۲. قبل از شروع میکاپ باید پوست صورت تان را به خوبی بشویید و بعد از شستن و خشک کردن صورت می توانید از مرطوب کننده استفاده نمایید و رطوبت مورد نیاز پوست خود را مهیا کنید. از پرایمر نیز می توانید به عنوان جایگزین مرطوب کننده استفاده نمایید. پرایمر منافذ باز پوست را می بندد و پوست شما را برای آرایش بهتر آماده می کند همچنین پرایمر باعث می شود تا ماندگاری میکاپ روی پوست شما بیشتر شود.

فوندیشن صورت

۳. بعد از خشک شدن و جذب شدن کامل پرایمر می توانید مقداری از فوندیشن را روی پوست تان قرار بدهید سپس به کمک اسفنجی مناسب و مرطوب فاندیشن را روی پوست خود پخش نمایید.

۴. بعد از اینکه فاندیشن را به صورت یکنواخت روی همه قسمت های پوست خود پخش کردید می توانید از پودر فیکس برای ثبیت آن استفاده نمایید. برای اینکه پوست تان جلوه ای طبیعی داشته باشد و بین رنگ پوست صورت و گردن تفاوت زیادی ایجاد نشود می توانید پد را روی پوست گردن بکشید. توجه داشته باشید که استفاده زیاد از فاندیشن باعث می شود تا پوست گردن شما جلوه ای غیر طبیعی داشته باشد.

نحوه استفاده از فاندیشن

بررسی اشتباهات رایج در استفاده از فاندیشن

۱.انتخاب رنگی نامناسب

۲. متناسب نبودن فاندیشن با نوع پوست

۳. عدم استفاده از پد آرایشی

استفاده از فوندیشن صورت

۴. استفاده از کانسیلر قبل از فاندیشن

۵. زیر سازی نکردن پوست

۶. استفاده بیش از اندازه از فاندیشن

استفاده از فوندیشن برای صورت
در این بخش از آرایش و زیبایی مجله آرگا با نحوه استفاده از فوندیشن آشنا شدید که امیدواریم با توجه به نکات و مراحل ذکر شده بتوانید از این نوع محصول آرایشی بدرستی استفاده نمایید.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار