soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت


ابروها تاثیر زیادی روی زیبایی ظاهری خانم ها دارند بنابراین بهتر است شما در هنگام فرم دادن به ابرو حساسیت لازم را به خرج بدهید تا ابروهایی خوش فرم و زیبا داشته باشید.

فرم دادن به ابرو با روش های جالب

برای حالت دادن به ابروها روش های زیادی وجود دارد که شما می توانید به کمک آن ها تغییرات مثبتی را در ظاهر خود ایجاد نمایید و جذابیت ظاهری تان را تکمیل نمایید. در مطالب قبلی روش هایی برای حالت دادن به ابروها و نحوه برداشتن ابروها را مطالعه کردید در ادامه با نحوه فرم دادن به ابروها در خدمت شما خواهیم بود.

آموزش حالت دادن به ابروها

انتخاب مدل ابرویی مناسب و مدل آرایشی بی نظیر برای ابرو ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و اگر شما ابروهایی خوش فرم داشته باشید دیگر نیازی نیست که از مدل میکاپی غلیظ برای آرایش صورت خود استفاده نمایید از این رو فرم دادن به ابروها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

حالت دادن به ابروها

توجه داشته باشید که برای حالت دادن به ابرو باید طبق مراحل زیر پیش بروید :

۱.ابتدا به کمک موچین موهای اضافه ابروها را بردارید و به کمک براش موها را به سمت بالا ببرید.

۲. نقاط ضخیم ابروها را به کمک مداد ابرو پر نمایید توجه داشته باشید که مداد باید دو درجه تیره تر از رنگ موهای ابرو باشد همچنین اگر موهای شما تیره رنگ می باشند بهتر است مداد را دو درجه روشن تر انتخاب نمایید.

۳. ابروهایتان را به کمک برس ابرو یا برس تمیز و یک بار مصرف شانه بزنید. انجام این کار از اهمیت زیادی برخوردار می باشد زیرا می توانید شکل طبیعی ابروهای خود را قبل از انجام میکاپ ببینید.

مدل حالت دادن به ابرو

۴. به کمک مداد ابرو در قسمت زیر ابرو و داخل کمان ابرو و دنباله ابروها خط کمرنگی را بکشید. توجه داشته باشید که باید نقطه ای را به عنوان نقطه شروع ابرو مشخص نمایید سپس شروع به کشیدن مداد روی ابروها نمایید. کشیدن مداد روی ابروها را ادامه بدهید و سعی کنید که شکل طبیعی ابروهای خود را به کمک مداد پر نمایید همچنین نباید فرم ابروی خود را تغییر بدهید.

۵. برای پر کردن ابروها به کمک مداد ابتدا ضرباتی نرم و کوتاه را روی ابروها بکشید. نباید از مداد ابروی خشکی که دارای رنگ خیلی تیره است استفاده کنید همچنین اگر پوست شما روشن می باشد باید مداد ابرویی را انتخاب نمایید که دو درجه تیره تر از رنگ موهایتان باشد و اگر پوست گرم و تیره ای دارید باید مدادی را انتخاب نمایید که دو درجه روشن تر از رنگ اصلی موی شما باشد.

حالت دادن به ابروها به کمک روش های بی نظیر

۶. استفاده از مداد ابرو به تنهایی باعث می شود تا فرم ابروی شما غیر طبیعی به نظر برسد بنابراین بهتر است در این مرحله سراغ سایه پودری بروید تا ظاهر ابروهایتان طبیعی تر شود. اگر به سایه ابرو دسترسی ندارید می توانید از سایه چشم مات استفاده نمایید ولی توجه داشته باشید که رنگ سایه نباید خیلی تیره باشد. سایه پودری را به کمک فرچه ابرو زاویه دار یا قلمویی نازک روی ابروهای خود بزنید.

۷. برای تمیز کردن مرز ابروهایتان می توانید از کرم پودر یا کانسیلری که مقداری از رنگ طبیعی پوست شما روشن تر استفاده کنید و به کمک فرچه ای باریک قسمت بالا و پایین ابروها را پوشش بدهید تا فرم ابروهایتان بی نظیرتر شوند.

فرم دادن به ابرو با جدیدترین متدها

در این مطلب با نحوه حالت دادن به ابروها آشنا شدید که امیدواریم با توجه به مراحل ذکر شده بتوانید به ابروهای خود حالت بی نظیری را ببخشید و جذابیت ظاهری تان را تکمیل نمایید.

منبع : آرگا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.