soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

آرایش صورت یکی از جذاب ترین کارها برای خانم ها است که البته هنر آرایش کردن خود نیاز به مهارت زیادی دارد و به همین خاطر هم است که آرایشگرها دست به کار شده اند. با داشتن یک آرایش شیک و زیبا دختران و زنان با اعتماد به نفس بیشتری وارد محیط کار، مهمانی و … می شوند که بسته به هر یک از مناسبت ها و مکان ها نوع میکاپ متفاوت می باشد. و اما در نهایت ابزار لازم برای انجام یک آرایش شیک و به یاد ماندنی گوناگونی زیادی دارد که از جمله آنها برای هر نوع آرایش چه ساده و چه رسمی و چه مجلسی می توان به ریمل اشاره داشت. با تنوع یافتن دنیای هنر آرایش و وسایل آرایشی ریمل ها نیز متنوع شده اند که امروزه علاوه بر ریمل سیاه و سرمه ای تعداد بالایی از ریمل های رنگی را شاهد خواهید بود که در این مطلب شما را با آرایش با ریمل رنگی بیشتر آشنا خواهیم کرد.

آرایش چشم به شکلی متفاوت و روش استفاده از ریمل رنگی

ایده هایی فانتزی آرایش با ریمل رنگی، روش استفاده و نکات

با توجه به اینکه چشم ها در صورت نقشی اساسی و حضوری پررنگ برای زیبایی بخشی دارند، بهتر است در آرایش این بخش دقت بیشتری را صرف کنید. در حال حاضر آرایش های فانتزی باب شده و مورد توجه واقع شده اند که برای دستیابی به آن نیاز است تا از خط چشم، سایه و ریمل هایی رنگی استفاده کنید. ریمل های رنگی رنگ چشم ها را متفاوت تر نشان داده و برجسته می کند. این ریمل ها علاوه بر برجسته کردن، مژه ها را بلندتر و پرپشت تر می کند.

ریمل های رنگی در رنگ های مختلف طلایی، بنفش، سبز، آبی، قرمز، نارنجی و غیره وجود دارند که خانم های خوش سلیقه و علاقه مند می توانید برای داشتن آرایش فانتزی و شیک در سبکهای نو و ست کردن با رنگ چشم، آرایش، لباس و …. به کار ببرید.

اموزش روش با ریمل رنگی و نکاتی کاربردی

تجربه آرایشی فانتزی و نو با ریمل رنگی

ایده هایی زیبا و تو دل برو از میکاپ با ریمل رنگی

ریمل رنگی مناسب برای هر رنگ چشم

همان طور که در مبحث آرایش و زیبایی می دانید،انتخاب سبک و رنگ آرایش مناسب با رنگ پوست و چشم موضوعی مهم و اولویت دار است که شامل ریمل های رنگی نیز می باشد. به همین دلیل بهتر است با ریمل های رنگی مناسب انواع رنگ چشم آشنا باشید.

آرایش با ریملهای رنگی و نکات کاربردی

ریمل رنگی برای چشم آبی

اگر شما دارای چشمانی آبی هستید، می توانید از ریمل های مختلف با رنگ آبی و سرمه ای جهت داشتن میکاپی ملایم و زیبا استفاده کنید. البته همچنین می توانید از ریمل رنگ قرمز به منظور زیبا و جذاب ساختن آرایش چشم خود استفاده نمایید. چرا که آبی چشمان شما رنگی با طیف سرد و قرمز ریمل رنگی گرم است که ترکیب خوبی را ایجاد می کنند.

ایده هایی زیبا و خواستنی از آرایش با ریمل رنگی

ریمل رنگی برای چشم سبز

اگر دارای چشمی سبز هستید می توانید از ریملی با انواع طیف بنفش و سبز تیره یا روشن استفاده کنید. با استفاده از رنگ بنفش چشمان شما هماهنگی خاصی به دست می آورد. و با استفاده از رنگ سبز موجب بیشتر شدن تازگی و طراوت صورت شما می گردد.

ایده ی جذاب میکاپ چشم با ریمل رنگی

ایده ای زیبا از آرایش با ریمل رنگی سبز برای چشم سبز

ریمل رنگی برای چشم قهوه ای

در صورتی که چشم شما به رنگی قهوه ای می باشد؛ در واقع شما آزادی عمل زیادی دارید به طوری که می توانید از تناژهای رنگی متنوعی برای آرایش چشم خود به کار ببرید. ولی با این وجود ریمل رنگی آبی روشن و یا تیره گزینه ی بهتری به شمار می رود که پیشنهاد می شود در صورت ساتفاده از این ریمل رژ لب کم رنگی را به لب هایتان بزنید.

آرایشی جدید و متفاوت با ریمل رنگی

ریمل رنگی برای چشم خاکستری

در صورت خاکستری بودن رنگ چشم های شما بهتر است از ریمل قهوه ای استفاده کنید، چون که به دلیل موجود بودن طیف های سبز، آبی و نیز زرد در رنگ خاکستری با زدن ریمل قهوه ای طیف های سبز و آبی چشم شما زیادتر جلوه کرده و در نتیجه آرایش چشمی زیبا با صورتی جذاب و با طراوات خواهید شد.

ایده هایی شیک و جدید از آرایش با ریمل رنگی

ریمل رنگی برای چشم میشی

افراد دارای چشمان میشی از مزیت فوق العاده ای برخوردار هستند، چرا که می توانند از ریمل های رنگی گوناگون اعم از مشکی و یا … استفاده کنند. اما شاید بتوان مناسب ترین گزینه را ریمل قهوه ای معرفی کرد که رگه های سبز موجود در چشم های میشی را جلوه زیادتری می بخشد. البته باز هم متفاوت با سلیقه می تواند متغیر باشد.

ایده هایی شیک و جدید از آرایش با ریمل رنگی

به شیوه های مختلفی با ریمل رنگی آرایشی دلخواه انجام داد:

۱- ریمل را فقط به انتها و سر مژه ها بکشید.

۲- ریمل را به صورت کامل یعنی از ریشه تا نوک مژه بر روی هم مژه های پایین و هم مژه های بالا بکشید.

۳- ابتدا با استفاده از ریمل سیاه مژه های خود را آرایش نموده، سپس با استفاده از یک ریمل رنگ آبی مژه های بالا و پایین و یا رد صورت تمایل فقط مژه های بالا را ریمل بزنید.

ایده هایی زیبا و شیک از آرایش با ریمل رنگی

نکات و موارد برای زدن ریمل رنگی به شکلی بهتر

 • می توانید موقع به کار بردن ریمل های رنگی نیز از آنها استفاده نمایدید و برای باز نمدن آنها راه را تازه تر از دیروز باز کنید. برای برخی زا شمکا نمی توان آن را تازه تر نمود. باز هم برای شما تازه رت است.
 • موقع به کار بردن ریمل به طور کلی اعم از هر رنگی، برس ریمل را به شکل ۹۰ درجه چرخانیده و حرکت دهید.
 • با زدن ریمل سبز رنگ مزه های شما از اندازه واقعی خود کوتاهتر دیده می شود, که در صورت تمایل به داشتن مزه های بلند از انتخاب ریمل با این رنگ صرفنظر کنید.
 • ریمل آبی رنگ موجب درخشش بیشتر سفید چشمان شما شده و به طور رنگی زیبا است که برای هر رنگ چشمی مناسب می باشد.
 • در صورتی که می خواهید برای آرایش چشم خود از ریمل های رنگی بهره ببرید، برای اینکه آرایشی غلیظ و جیغ نداشته و صورت شما بی روح نشود، بهتر است مابقی قسمت های چهره خود را آرایش ملایم و کم انتخاب نمایید.
 • حداکثر زمان استفاده مفید برای ریمل های رنگی، فقط ۶ ماه است. بعد از این مدت نباید از آنها برای آرایش خود بهره ببرید.
 • در صورت خشک شدن ریمل رنگی، می توانید تعدادی قطره استریل چشمی در آن تخلیه کنید.
 • در صورتی که دلخواه شما داشن آرایشی متفاوت و دو رنگ است می توانید برای آرایش مزه های بالا و پایین چشمان خود از دو رنگ متفاوت بهره ببرید.
 • توجه داشته باشید که به منظور داشتن آرایش چشمی زیبا و شیک با ریمل رنگی، حتما باید پیش از ریمل زدن از فر مژه بهره ببرید.
 • در واقع به طور کلی زدن ریمل در مرحله ی نهایی میکاپ انجام می شود که پیش از زدن آن، لازم است سایه زده و خط چشم خود را طراحی و رسم کنید.
 • بهتر است برای آرایش های ملایم و طبعی روزمره و میکاپ برنزه از ریمل های رنگی استفاده نکنید.
 • در صورتی که مژه هایتان دچار آسیب دیدگی شده اند, از ریمل های تشکیل شده از مواد فیتوکراتین و پنتنول بهره ببرید.
 • در صورت تعرق زیاد و یا حضور در منطقه ای مرطوب بهتر است از ریمل ضد آب بهره ببرید.

میکاپ زیبا و جذبا با استفاده از ریمل رنگی  نمونه هایی شیک و جذاب از میکاپ با ریمل رنگی  نمونه هایی ایده آل و تو دل برو از آرایش با ریمل رنگی    ایده هایی زیبا و شیک از آرایش با ریمل رنگی

 

نمونه هایی شیک از میکاپ با ریمل رنگی

ارائه آرایشی زیبا و جدید با ریمل رنگی

ایده هایی فانتزی از میکاپ با ریمل رنگی  ایده هایی منحصر به فرد از میکاپ با ریمل رنگی  ایده هایی نو و زیبا از آرایش با ریمل رنگی  نمونه هایی شیک و جذاب از آرایش با ریمل رنگی  آرایش با ریمل رنگی

آرایش با ریمل رنگی

آرایش با ریمل رنگی

نمونه هایی ایده آل و خاص از آرایش با ریمل رنگی

ایده ای زیبا و جوان پسند با استفاده از ریمل رنگی

با توضیحات و بیان نکاتی که در این مطلب در مورد آرایش با ریمل رنگی در این مطلب ارائه گردید، در صورت تصمیم به حضور در مهمانی و یا سفر و …. و تمایل به داشتن آرایشی شیک و فانتزی بهترین میکاپ را انجام دهید.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار